concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

ATBALSTS KUSTĪBĀ

element

ELEMENTS

JAUNAIS LEXUS NX IR DROSMĪGS, NEATKĀRTOJAMS UN DINAMISKS. TAS IR APRĪKOTS AR VISPROGRESĪVĀKAJIEM UN VISIESPAIDĪGĀKAJIEM SĒDEKĻIEM, KĀDI ZĪMOLAM LĪDZ ŠIM RADĪTI. GALVENAIS INŽENIERIS TAKEAKI KATO PASTĀSTA MUMS VĒL VAIRĀK.

Kad viņš izstrādāja jauno Lexus NX, pasažieru komforts bija viens no svarīgākajiem elementiem galvenā inženiera Takeaki Kato prioritāšu sarakstā, un līdz ar citiem ārkārtīgi svarīgiem un apsveramiem elementiem bija priekšējie sēdekļi. Runā, ka autosacīkšu braucēji, kas ir samērā jutīga cilvēku kategorija, vērtē auto sniegumu pēc kustībām sēdeklī. Piemēram, ja automobilis līkumā izslīd, viņi sēdeklī sajūt trajektorijas novirzi. Kato vēlējās panākt tādu pašu saikni starp vadītāju un automobili arī NX. Taču viņa iecere radīt kaut ko stilīgu un sportisku nedrīkstēja ierobežot pasažieru komforta līmeni. Sēdekļiem bija jāizskatās eleganti. Un vienlaikus tiem jābūt piemērotiem ilgstošiem braucieniem.

LASĪT VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK