concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

VIENĪGAIS

the one

LEXUS RC F GT3 SIGNALIZĒ LEXUS CIEŠO APŅEMŠANOS IELAUZTIES SPORTA AUTOMOBIĻU SACENSĪBU PASAULĒ. INŽENIERIS JUKIHIKO JAGUČI SKAIDRO KĀ UN KĀDĒĻ

Jukihiko Jaguči (Yukihiko Yaguchi) ir daudz ar ko lepoties. Jaguči ir Lexus vadošais inženieris, viņa vadībā tapa modelis RC F GT3, Lexus jaunā augstas veiktspējas kupeja, kas ir ievērojami pārveidota RC F versija. Viņš pamatoti lepojas ar automobili, kas drīz vien atradīsies Lexus uz rezultātiem orientētā klāsta augšgalā. Viņš var pamatoti lepoties ar to, ka Lexus ir kļuvis par vienu no nedaudzajiem Japānā izstrādātajiem automobiļiem, kas atbilst stingrajiem GT3 (grand touring motoru sporta kategorija) parametriem, ko nosaka FIA (Starptautiskā Automobiļu federācija) - institūcija, kas pārvalda automobiļu sacensību noteikumus. Viņš priecājas, ka automobilis guvis plašu atzinību. RC F GT3 ir jaunākais modelis Lexus F klāstā, ko lielākoties raksturo veiktspēja, precizitāte un jaunākās tehnoloģijas. Šajā klasē ietverts plaši pazīstamais LFA, divvietīga sporta kupeja, kas piedalījusies dažādās izturības sacensībās.

IZLASIET VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK