concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

BALZAMS DVĒSELEI

Beyond Lab 001 Article

LABORATORIJA

LAI RADĪTU LIELISKU SKAŅAS SISTĒMU, ĪPAŠI AUTOMOBIĻOS, DARBINIEKI NO MARK LEVINSON RISKĒ AR VESELĀ SAPRĀTA ZAUDĒŠANU. TAS TĀPĒC, KA VIŅIEM JĀATRODAS ACI PRET ACI AR PILNĪGU KLUSUMU.

Pirms skaļruņu skanējums nonāk jūsu ausīs, inženieri tos vairākkārt pārbauda. Viena no pārbaudēm notiek skaņu izolētā telpā. Tā ir telpa, kurā novērsta skaņas atstarošanās no sienām (jēdziens „skaņu izolēts” nozīmē „bez atbalss”). Tikai atrodoties pilnīgā klusumā ir iespējams pamanīt lietas, kurām iepriekš nebijāt pievērsuši uzmanību — savus sirdspukstus, straujāku asins plūsmu vēnās, biedējoši mehānisku tikšķēšanu, atveroties un aizveroties jūsu daudzajiem vārstuļiem. Pēc neilga laika zūd orientēšanās spēja. Iespējams, sāk kļūt dzirdamas skaņas, kas nekad nav tikušas atskaņotas — astronauti, kuri atradušies skaņu izolētās telpās, ziņojuši par halucinācijām, kuras izraisījusi smadzeņu nespēja pilnvērtīgi darboties pilnīgā klusumā. Vietās, kur tikai astronauti uzdrīkstas spert soļus, „dzimst” izcili skaļruņi.

LASĪT VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK