concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

AUGSTU DEBESĪS

Beyond HumanNature 004 Article

CILVĒKA DABA

NESEN TIKA PIELIKTS PUNKTS MUZEJA MAMUTU PROJEKTA IZSTRĀDES PĒDĒJAI NODAĻAI — REZULTĀTS IR MEISTARĪBAS AUGSTĀKĀ KLASE INŽENIERTEHNISKĀS IZSTRĀDES JOMĀ.

Lai sasniegtu Kronplaca kalna 2275 metrus augsto virsotni Dienvidtirolē, Itālijas ziemeļaustrumos, apmeklētājiem ir iespēja izvēlēties — uzmanīgi braukt pa akmeņainu kalnu ceļu, izbaudīt elpu aizraujošu braucienu trošu ceļa kabīnē vai doties piecas stundas ilgā kalnu pārgājienā. Kad beidzot ir sasniegta virsotne, skatam paveras plašs, prērijai līdzīgs plato, vasarā brūni zaļgans, kurā izvietojušies pāris alus bāri un 18 tonnas smagais Miera zvans, kurš, šķiet, nezvana precīzā stundā. Ziemas mēnešos cilvēki šurp dodas, lai izbaudītu slēpošanu. Vasarā cilvēki ierodas virsotnē, lai vizinātos ar paraplāniem, vai pēdējā laikā — apmeklētu jaunu pazemē izvietotu muzeju.

LASĪT VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK