concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

ATPAKAĻ UZ RAKSTIEM

NEAIZMIRSTAMAS SMARŽAS

Beyond Blueprint 003 Article

MAKETS

VĀCU PARFIMĒRAM GEZAM ŠOENAM (GEZA SCHOEN) ROTAĻĪGU, NEATKĀRTOJAMU AROMĀTU RADĪŠANA IR NOPIETNS IZAICINĀJUMS. MĒS VIESOJAMIES VIŅA LABORATORIJĀ BERLĪNĒ.

Neatkarīgais parfimērs Geza Šoens lieliski zina, kas viņu iedvesmo visvairāk. „Svaigums, asums, balzamiskums, koksnes aromāts un arī dzīvnieciskums”, viņš apņēmīgi nosaka. „Šīs īpašības jūs vienmēr sajutīsiet manis radītajos parfīmos.” 46 gadu vecumā Šoens darbojas smaržu radīšanas biznesā jau ceturtdaļgadsimtu un ir radījis „simtiem, varbūt pat tūkstošiem” aromātu, no kuriem vispazīstamākais ir Molecule 01 — aromāts, kas rotaļājas ar sajūtām. Šoena radītie aromāti jums atklās vēl nepieredzētas un ekscentriskas dimensijas. Piemēram, ne katrs spēj pudelītē sajust Molecule 01. Wode, viens no Šoena aromātiem, tiek dēvēts par kobaltzilo „krāsu”. Viņa Beautiful Mind sērija svin sievišķās inteliģences svētkus. Viņš ir arī radījis īpašus aromātus tādiem neordināriem klientiem, kā Bombay Sapphire un mākslas grāmatu izdevējam Steidlam (Steidl).

LASĪT VISU RAKSTU

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK