LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

KĀPĒC HIBRĪDU

Visa benzīna dzinēja jauda, nevainojami apvienota ar elektromotora efektivitāti.

EFEKTĪVA VEIKTSPĒJA BEZ KOMPROMISIEM

Lexus hibrīdi ir brīnišķīgi vienkārši un dāvā degvielas ekonomiju un samazinātu izmešu līmeni, neupurējot veiktspēju. Izpētiet priekšrocības un saņemiet atbildes uz ikvienu jautājumu. Tūlīt Jūs uzzināsiet, kāpēc tik daudzi autovadītāji izvēlas Lexus hibrīdus.

2017 lexus understanding hybrid portrait self charging

HIBRĪDU PRIEKŠROCĪBAS

PAŠUZLĀDES: NAV NEPIECIEŠAMA UZLĀDE

Pretēji elektroautomobiļiem vai uzlādējamajiem hibrīdiem, Lexus hibrīdu Jums nekad nebūs jāpieslēdz pie elektrotīkla rozetes – tie ir pašlādējoši un vienmēr gatavi doties ceļā.

Ja vēlaties pilsētā izklaidēties ar draugiem, doties ar ģimeni piedzīvojumā vai veikt tālu braucienu, mēs esam pārliecināti, ka ir kāds Lexus pašuzlādes hibrīds, kas atbildīs Jūsu vajadzībām.

HIBRĪDA IZSKAIDROJUMS

 • KĀ DARBOJAS LEXUS HIBRĪDA AUTOMOBIĻI?

  Lexus pašuzlādes hibrīda automobiļi inteliģenti apvieno benzīna dzinēju un elektromotorus. Mūsu automobiļu tehnoloģijas pašas izvēlas labāko jaudas avotu, balstoties uz Jūsu braukšanas stilu un netraucējot Jums vadīt automobili. Hibrīda tehnoloģija palīdz Jums uzlabot degvielas efektivitāti un rada nulli izmešu, braucot ar elektroenerģiju.

 • VAI MAN IR JĀLĀDĒ HIBRĪDS?

  Nē. Mūsu hibrīda dzinēji paši uzlādē elektromotora akumulatorus ar inovatīvas enerģijas pārveidošanas un reģeneratīvās bremzēšanas palīdzību.

 • VAI HIBRĪDI NAV DAUDZ DĀRGĀKI?

  Lexus hibrīda automobiļa uzturēšana vai ekspluatācija neprasa nekādas papildizmaksas. Patiesībā ilgtermiņā Jūs, visticamāk, ietaupīsiet izmaksas par degvielu laikā, kad Jūsu Lexus hibrīds izvēlēsies braukt, izmantojot elektromotorus, un nodokļus par pazeminātu izmešu līmeni, kur ir spēkā šādi tiesību akti.

 • CIK UZTICAMI IR DZINĒJI?

  Mūsu hibrīda modeļi ir tikpat uzticami kā tradicionālie benzīna vai dīzeļa automobiļi. Tie ir ārkārtīgi ilgtspējīgi, un elektromotoru un ģeneratoru uzturēšana ir pilnīgi bez maksas. Papildu ērtībām Jūs vienmēr varat rezervēt atsevišķu hibrīda sistēmas pārbaudi.

 • VAI HIBRĪDA SISTĒMA TRAUCĒ VEIKTSPĒJAI?

  Nekad. Mūsu modeļi patiesībā strādā labāk par tradicionālajiem automobiļiem, jo sevišķi uzsākot braukšanu EV (elektriskā automobiļa) režīmā un ļaujot savam Lexus pašam pārslēgties uz benzīna dzinēju, kad rodas tāda nepieciešamība.

 • KĀ UZTURĒT HIBRĪDA AUTOMOBILI?

  Ikgadējā hibrīda sistēmas pārbaude ir labākais veids, kā pārliecināties, ka Jūsu Lexus hibrīds ir vislabākajā darba kārtībā. Hibrīda sistēmas pārbaude ir bezmaksas un ir ietverta Jūsu Lexus tehniskajā apkopē.


 

 
  2017 lexus understanding hybrid cinemagraph engine fallback

BEZRŪPĪGA BRAUKŠANA

Izbaudiet pats, cik brīvi hibrīda automobiļi atsaucas uz Jūsu darbībām uz ceļa, automātiski pārslēdzoties starp abiem jaudas avotiem, vienlaikus dāvājot Jums pilnu kontroli.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait thoughtful living

  HIBRĪDU PRIEKŠROCĪBAS

  PĀRDOMĀTS DZĪVESSTILS

  Izvēlēties Lexus pašuzlādes hibrīdu, kas vislabāk atbilst Jūsu dzīvesstilam, nevajadzētu būt sarežģītam lēmumam.

  Mūsu hibrīdu klāsts ir rūpīgi pārdomāts, fokusēts uz Jūsu ērtībām un radīts, lai kalpotu Jūsu dzīvesstilam. Lai brauktu pa pilsētu, dotos iepirkties, piedzīvojumā vai izklaidēties ar ģimeni, mēs esam pārliecināti, ka ir modelis, kas ir piemērots tieši Jums.

  Lexus inovatīvās piedziņas ir eleganti paslēptas, ļaujot Jums pilnībā izbaudīt un izmantot greznos salonus un ietilpīgos bagāžas nodalījumus.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait cleaner future

  HIBRĪDU PRIEKŠROCĪBAS

  TĪRĀKA NĀKOTNE

  Dīzeļa un benzīna degvielu izmešu kaitīgā ietekme uz vidi tiek novērota kā globālā, tā vietējā mērogā. No klimata izmaiņu jautājumu risināšanas līdz vienkārši gaisa kvalitātes uzlabošanai mūsu pilsētās, Lexus cenšas būt gudri un inovatīvi, lai mazinātu šo ietekmi.

  Gan konstruējot mūsu videi draudzīgās tehnoloģijas, gan samazinot emisijas ražošanas laikā un vairojot atkārtoti izmantotos materiālus mūsu birojos, mēs izmantojam 360° pieeju, lai radītu ilgtspējīgāku nākotni.

  Lexus hibrīdi ir veltīti tam, lai palīdzētu autovadītājiem samazināt emisiju daudzumu un uzņemties atbildīgāku attieksmi pret vidi. Patiesībā mūsu hibrīda sistēmas samazina kaitīgās gāzu emisijas līdz vienai desmitajai daļai no 2014. gada Euro 6 dīzeļdegvielas standarta. Mēs palīdzēsim Jums aizsargāt vidi, neupurējot Lexus izslavēto veiktspēju, kvalitāti, amata meistarību un dizainu.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

  HIBRĪDU PRIEKŠROCĪBAS

  GUDRĀKA EKONOMIKA

  Hibrīda tehnoloģija atstāj mazāku ietekmi gan uz vidi, gan Jūsu maku. Pateicoties izcilajai degvielas efektivitātei un samazinātajam emisiju līmenim, Jūs varat ietaupīt savas izmaksas un izmantot vietējos personīgo un uzņēmuma nodokļu atvieglojumus* (*vaicājiet savam vietējam Lexus pilnvarotajam pārstāvim).

  Par hibrīda detaļām, uzturēšanu un apkopi rūpējas mūsu augstu kvalificētie eksperti – tieši tā, kā Jūs to sagaidāt no Lexus servisa. Tehniskās apkopes ietvaros mēs piedāvājam arī hibrīda sistēmas pārbaudes, lai Jūsu hibrīda automobilis turpinātu braukt nevainojami.

ATBILDES UZ JŪSU HIBRĪDA JAUTĀJUMIEM

Mēs esam hibrīda tehnoloģijas pionieri, kļūstot par hibrīdu līderiem 2004. gadā un drīz vien arī par pasaulē iecienītāko luksusa hibrīda automobiļu ražotāju. Ja Jums vēl ir neatbildēti jautājumi, lūdzu, izlasiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem zemāk vai sazinieties ar savu vietējo Lexus pilnvaroto mazumtirgotāju.

 • KAS IR HIBRĪDA AUTOMOBILIS?

  Hibrīda automobilim ir divi jaudas avoti: benzīna dzinējs un elektromotors. Pilnā hibrīda sistēmā – piemēram, Lexus Hybrid Drive, – katrs no tiem var atsevišķi nodrošināt jaudu automobilim, kā arī tie var strādāt abi reizē. Hibrīda sistēma monitorē Jūsu brauciena apstākļus un nemanāmi kontrolē jaudas plūsmu. Rezultāts ir uzlabota efektivitāte, zemāks emisiju līmenis un optimizēta veiktspēja.

 • KĀ DARBOJAS HIBRĪDA AUTOMOBIĻI?

  Benzīna dzinēji vislabāk strādā, braucot ar konstantu ātrumu, bet elektromotori ir lieliski, veicot paātrinājumu un braucot ar nelielu ātrumu. Hibrīda automobiļi apvieno abu piedziņas veidu priekšrocības.

  Lexus hibrīdos mūsu jaudas kontroles iekārta inteliģenti monitorē braukšanas apstākļus un izvēlas, kuru jaudas avotu labāk izmantot katrā konkrētajā brīdī. Tā nemanāmi pārslēdzas starp abiem jaudas avotiem vai tos sakombinē. Jūsu vietā tiek izdarīta visoptimālākā izvēle, lai Jūs varētu izbaudīt uzlaboto jaudu, strauju paātrinājumu un dinamisku vadāmību.

  Apvienojumā ar precīzi noregulēto aerodinamiku un vieglajiem materiāliem mūsu hibrīda tehnoloģija nodrošina apbrīnojamu degvielas efektivitāti un zemu emisiju līmeni. Un, braucot tikai ar elektroenerģiju, Jūsu automobilis rada nulli izmešu.

 • CIK UZTICAMI IR LEXUS HIBRĪDI?

  Mūsu hibrīda modeļi ir tikpat uzticami kā līdzvērtīgi benzīna vai dīzeļa automobiļi. Tie ir ārkārtīgi ilgtspējīgi, un to elektromotoru un ģeneratoru uzturēšana ir pilnīgi bez maksas.

 • VAI HIBRĪDA UZTURĒŠANA IZMAKSĀ DĀRGĀK?

  Ikgadējā hibrīda sistēmas pārbaude ir labākais veids, kā pārliecināties, ka Jūsu Lexus hibrīds ir vislabākajā darba kārtībā. Hibrīda sistēmas pārbaude ir bezmaksas un ietilpst jebkurā Lexus tehniskajā apkopē. Bet, ja līdz apkopei vēl tālu, savam sirdsmieram Jūs varat veikt atsevišķu hibrīda sistēmas pārbaudi.

 • VAI HIBRĪDA AUTOMOBIĻI IR DROŠI?

  Lexus hibrīdu drošības sistēmas ir tās pašas ekspertu konstruētās un rūpīgi pārbaudītās sistēmas, ar kurām aprīkots viss pārējais mūsu piedāvāto automobiļu klāsts. Tās ir tikpat drošas kā tradicionālajiem automobiļiem un dāvā Jums sirdsmieru.

 • KĀDAS IR HIBRĪDA AUTOMOBIĻU PRIEKŠROCĪBAS?

  Hibrīda automobilis izmanto degvielu tikai tad, kad tas patiešām ir nepieciešams. Braucot nelielā ātrumā, Jūsu automobilis nemanāmi pārslēgsies uz elektrisko jaudu. Tas nozīmē, ka hibrīda automobilis ir efektīvs, ekonomisks un rada mazāk emisiju – pat tad, kad Jūs spiežat gāzi grīdā. Braucot tikai ar elektroenerģiju, Jūsu automobilis rada nulli izmešu. Tiek optimizēta arī automobiļa kopējā veiktspēja.

 • KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS SNIEDZ LEXUS HIBRĪDI SALĪDZINĀJUMĀ AR CITĀM HIBRĪDA SISTĒMĀM?

  Lexus hibrīda tehnoloģija ir oriģinālā un vislabākā tehnoloģija. Mēs bijām pirmie, kas ieviesa pilnos hibrīdus, un kopš tā laika esam pilnveidojuši savu tehnoloģiju. Vairāk nekā miljons tādu pašu autovadītāju kā Jūs visā pasaulē ir nobraukuši miljoniem kilometru, kuriem jaudu nodrošinājusi mūsu pasaulē vadošā tehnoloģija.

  Pretēji citām sistēmām, Lexus Hybrid Drive spēj braukt tikai ar elektroenerģiju, braucot nelielā ātrumā. Tas nozīmē nulli emisiju un izcilu efektivitāti. Konkurentu sistēmām parasti ir daudz mazāki elektromotori, kas strādā tikai reizē ar benzīna dzinēju – tie nespēj darbināt automobili vieni paši.

 • VAI ES VARU PĀRSLĒGTIES STARP JAUDAS AVOTIEM?

  Tas nav nepieciešams. Inteliģentā jaudas kontroles iekārta monitorē Jūsu braukšanas apstākļus un nemanāmi kontrolē jaudas plūsmu, lai samazinātu emisijas un uzlabotu automobiļa veiktspēju. Uzsākot braukšanu, paātrinoties, turpinot ceļu vai apstājoties, Jūsu vietā tiek pieņemts visoptimālākais lēmums.

  Lai iegūtu maksimālu efektivitāti un nulli izmešu, ja vēlaties, uz neilgu laiku varat pārslēgties tikai uz elektroenerģiju – ja braukšanas apstākļi to atļauj.

 • VAI ES VARU ILGSTOŠI NELĀDĒT SAVA LEXUS HIBRĪDA AUTOMOBIĻA AKUMULATORU?

  Jūsu Lexus pašuzlādes hibrīdu uzlādēt nav nepieciešams – tas vienmēr ir gatavs doties ceļā.

  Tāpat kā tradicionālajiem automobiļiem akumulators var izlādēties, ja netiek izmantots ilgstošu laika posmu, piemēram, Jums aizbraucot atvaļinājumā. Bet tas ir maz ticams. Gadījumā, ja tā notiks, Jūsu automobili iedarbinās benzīna dzinējs.

  Modernais, kompaktais akumulators efektīvi uzlādējas Jūsu braucienu laikā. Tas tiek uzlādēts arī caur ECB-R (elektroniski kontrolēta bremzēšanas enerģijas reģenerācija). Šī gudrā tehnoloģija uztver bremzēšanas laikā radīto enerģiju, pārvēršot to elektrībā, ar kuru uzlādēt akumulatoru.

 • CIK TĀLU LEXUS HIBRĪDA AUTOMOBILIS VAR NOBRAUKT TIKAI AR AKUMULATORA JAUDU?

  Tas ir atkarīgs no akumulatora uzlādes līmeņa, braukšanas apstākļiem un kravas daudzuma Jūsu automobilī.

  Jūsu Lexus hibrīda automobilis spēj braukt tikai ar elektroenerģiju, braucot ar nelielu ātrumu. Mūsu sistēma inteliģenti monitorē akumulatoru un nodrošina uzlādi minimālā līmenī. Ja Jūs braucat lielus attālumus vai lielā ātrumā, tiek iedarbināts benzīna dzinējs.

 • VAI ES VARU BRAUKT AR SAVU HIBRĪDA AUTOMOBILI EKSTRĒMOS LAIKA APSTĀKĻOS?

  Lexus hibrīdu spējas ir tieši tādas pašas kā tradicionālajiem automobiļiem. Kā jebkuram automobilim, joprojām ir svarīgi pievērst uzmanību braukšanas apstākļiem un būt īpaši piesardzīgiem, ja nepieciešams. Vienmēr izvairieties no braukšanas, ja tiek izziņoti brīdinājumi par ekstrēmiem laika apstākļiem.

 • AR KO LEXUS HIBRĪDA PIEDZIŅA ATŠĶIRAS NO BENZĪNA PIEDZIŅAS EKVIVALENTIEM?

  Visiem Lexus hibrīda modeļiem ir divi jaudas avoti: benzīna dzinējs un elektromotors. Katrs no tiem atsevišķi spēj nodrošināt jaudu automobilim, un tie var arī apvienot spēkus. Pasaulē vismodernākā jaudas kontroles iekārta inteliģenti monitorē Jūsu braukšanas apstākļus un nemanāmi kontrolē jaudas plūsmu. Rezultāts ir uzlabota efektivitāte, zemāks emisiju līmenis un optimizēta veiktspēja.

  Mūsu hibrīdi ir labākie modeļi savā klāstā, tāpēc Jūs izbaudīsiet visaugstākās specifikācijas un vislabāko braukšanas pieredzi. Vai Jūs izmantosiet to kā savu personīgo automobili vai uzņēmuma automobili, Lexus hibrīds ietaupīs Jūsu naudu, vienlaikus mazinot Jūsu ietekmi uz vidi.