LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

HIBRĪDS BIZNESAM

Atbildīgs pret vidi, ekonomiski efektīvs, inovatīva greznība. Uzņēmuma automobilis, kura veiktspēja ir tikpat augsta kā Jūsu biznesam un kas ir gudrāka alternatīva dīzeļdzinējam.

GUDRA IZVĒLE

Izcilu degvielas efektivitāti, augsto tehnoloģiju autovadīšanas atbalsta sistēmas un Takumi dizainu un meistarību izbaudīt var ne tikai privātpersonas. Apvienojumā ar Lexus veiktspēju un inovācijām Lexus pašuzlādes hibrīda iegāde kļūst par inteliģentu izvēli ikvienam uzņēmumam.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  HIBRĪDS BIZNESAM

  VIENMĒR GATAVI SAMAZINĀT EMISIJAS

  Lexus hibrīdu klāsts ir gudrs veids, kā pildīt apņemšanos samazināt Jūsu uzņēmuma oglekļa pēdas nospiedumu. Mūsu inovatīvās tehnoloģijas ietekmē vietējo un globālo vides piesārņojumu, samazinot kaitīgās emisijas, un uzlabo gaisa kvalitāti Jūsu pilsētā.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  HIBRĪDS BIZNESAM

  VIENMĒR GATAVI FINANSIĀLAI EFEKTIVITĀTEI

  Lexus hibrīdu inovatīvās tehnoloģijas un pārbaudītā degvielas efektivitāte palīdz samazināt ekspluatācijas izmaksas un ietaupīt finansiāli.

  Būt par Lexus pašuzlādes hibrīda automobiļa īpašnieku ir tāpat kā būt par jebkura cita tradicionālo degvielu automobiļa īpašnieku – tas nav sarežģītāk, bet sniedz vēl papildlabumus. Jūs varat izbaudīt Lexus izcilo uzticamību, ietaupīt uzturēšanas izmaksas un izmantot hibrīda pārbaudes, kas ietvertas ikvienā automobiļa tehniskajā apkopē.

  Hibrīds ne vien efektīvi izmanto degvielu, tas var labvēlīgi ietekmēt arī Jūsu uzņēmuma peļņu. Trīs gadu izmantošanas laikā hibrīdi var nodrošināt uzņēmuma nodokļu un personāla pabalstu natūrā saistību ietaupījumu.

  Pāriešana uz Lexus hibrīdu var kļūt par lielisku ieguldījumu Jūsu uzņēmumam.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  HIBRĪDS BIZNESAM

  VIENMĒR GATAVI BRAUKŠANAS VEIKTSPĒJAI

  Nokļūstiet galamērķī ar stilu. Mūsu dubultais jaudas avots dāvā Jums ātru un pārliecinošu jaudu uz ceļa un vienmērīgāku braucienu, veicot lielus attālumus.

  Mūsu degvielas efektīvā pieeja visa Lexus pašuzlādes hibrīda automobiļu klāsta ietvaros nodrošina vēl klusākus salonus, dāvājot Jums rāmu telpu, kurā relaksēties un koncentrēties – un kas izveidota atbilstoši precīzajiem Takumi meistaru standartiem.

  Tāpēc vienalga, vai gaidāma tikšanās ar augstām likmēm vai laiks kārtīgām pārdomām, Jūs varat nonākt galamērķī atpūties un gatavs rīkoties.

IEPAZĪSTIETIES AR KLĀSTU

Atklājiet pilnu Lexus pašuzlādes hibrīdu klāstu uzņēmumiem – plašāko izlasi, kādu piedāvā jebkurš luksusa autoražotājs.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

LEXUS HIBRĪDI

IZSMALCINĀTA GREZNĪBA

Mākslinieciska meistarība nav tikai apdare, tā ir mūsu absolūtas kvalitātes pieejas pamats. Ikvienā ražošanas posmā – sākot no elegantās, uz veiktspēju fokusētās šasijas līdz ar rokām darinātajām apdarēm un saloniem – mūsu Takumi meistari tradicionālās metodes apvieno ar modernām tehnoloģijām ar vienu mērķi: panākt nevainojamu gala produktu.

Arī mūsu inteliģentās drošības sistēmas Lexus Safety System+ un Lexus Safety System+ A nodrošina inovatīvu un modernu atbalstu autovadītājam, nolasot ceļu un paredzot autovadītāja nolūkus, lai dāvātu maksimālu kontroli, pārliecību un komfortu brauciena laikā.

Garantija ikvienam uzņēmuma vai autoparka menedžerim.