VIENMĒR GATAVS

LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Videi draudzīga efektivitāte. Bezrūpīga braukšana. Bezkompromisu veiktspēja.

LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

Mēs veidojam pasauli bez kompromisiem. Apvienojot iztēli ar efektivitāti, Lexus hibrīda piedziņas vienmēr sniegs Jums gaidīto veiktspēju kā gudrāku dīzeļdzinēja alternatīvu, turklāt ikvienā braucienā Jūs ieskaus Takumi greznā kvalitāte un pilnīgs sirdsmiers. Lexus hibrīdi: nekādas uzlādes, nekādu raižu, nekādu kompromisu.

2017 lexus hybrid range
2017 lexus hybrid portrait is driving the future

LEXUS HIBRĪDI

PASAULĒ IECIENĪTĀKAIS LUKSUSA HIBRĪDS

Mēs esam pionieri, kas jau kopš 2004. gada izmanto savu pieredzi elektromotoru un degvielas dzinēju apvienošanā mūsu hibrīda tehnoloģijā, kas dāvā Jums gudru efektivitāti un braukšanas pieredzi, kādu Jūs sagaidāt no Lexus.

Mēs vienmēr meklējam jaunus veidus, kā būvēt nākotni, un mūsu mīlestība uz inovācijām ir pamats tam, kādēļ mēs piedāvājam visplašāko hibrīda automobiļu klāstu starp visiem luksusa automobiļu ražotājiem un kādēļ līdz šim ir pārdoti jau vairāk nekā miljons Lexus hibrīda automobiļu.

Zemāk lasiet par Lexus hibrīdu sniegtajām priekšrocībām un uzziniet, kāpēc tik daudz autovadītāju jau ir izdarījuši gudru izvēli.

IEPAZĪSTIETIES AR KLĀSTU

No atjautīgi kompakta, dinamiska sedana līdz satriecošam SUV, mēs piedāvājam visplašāko hibrīdu klāstu starp visiem luksusa autoražotājiem – vienmēr gatavus doties ceļā. Atrodiet Lexus hibrīdu, kas vislabāk atbilst Jūsu stilam.

IEPAZĪSTIETIES AR LEXUS DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDU

Pionieru pasaulē Lexus ir patiess līderis. Mūsu pieredze izaicināt gaidīto ļauj ieviest inovācijas un nevainojamu veiktspēju. Ieviesta ekskluzīvi LS 500h un LC 500h, sistēma sniedz rezultātus, kas runā paši par sevi.

 • 2017 lexus hybrid portrait lc ready to pioneer

  HIBRĪDA INOVĀCIJA

  VIENMĒR GATAVS BŪT PIRMAIS​

  Pateicoties mūsu unikālajai daudzpakāpju hibrīda sistēmai – pasaulē pirmajai šāda veida hibrīda tehnoloģijai no Lexus, kas radīta mūsu inovāciju garā, – mēs paceļam hibrīdu veiktspēju jaunā līmenī.

  Ātrāka pārslēgšanās, precīza kontrole, atsaucīgs brauciens un aizraujoša 10 pārnesumu transmisijas veiktspēja – tas viss ietilpst standarta aprīkojumā, papildinot mūsu jau tā izcilo transmisiju ar precīzi noregulētu 4 pārnesumu pārnesumkārbu.

  Rezultāts ir vēl neredzēta hibrīda sistēmas veiktspēja, kas apvienota ar nepārspējamu greznību, efektivitāti un samazinātu ietekmi uz vidi, turklāt gatava izpildīt ikvienu Jūsu pavēli.

 • 2017 lexus hybrid portrait lc ready to perform

  HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

  VIENMĒR GATAVS VEIKTSPĒJAI​

  LC 500h sporta kupeja un LS 500h flagmaņa sedans ir aprīkoti ar mūsu pasaulē pirmo daudzpakāpju hibrīda tehnoloģiju.

  Šī tīras veiktspējas inovācija ir unikāla tikai Lexus hibrīdiem, dāvājot Jums jaudu, kad Jums tā ir nepieciešama nepārspējamai vadāmībai un manevrētspējai uz ceļa. Atklājiet uzlabotu braukšanas pieredzi un izaiciniet savas gaidas.

HIBRĪDA ĪPAŠNIECĪBA

My Lexus

Hibrīdi nav izņēmums godalgotajai klientu apkalpošanai, kādu izbauda visi Lexus automobiļu īpašnieki. Dažādus ar automobiļa īpašniecību saistītos aspektus Jūs viegli varat mainīt portālā My Lexus.

My Lexus

Pat neraugoties uz modernajām tehnoloģijām, Lexus hibrīdu uzturēšana nesagādā nekādas raizes. Ne hibrīda uzturēšanas cenas, ne komplicētība neatšķiras no tradicionālo automobiļu uzturēšanas.

Uzticamība

Mūsu hibrīda sistēmas ir tieši tikpat uzticamas kā tradicionālie jaudas avoti, un, pateicoties pašuzlādes tehnoloģijai, Jūs nekad neriskēsiet palikt pusceļā ar iztukšotu akumulatoru.

Apkopes

Jūsu Lexus hibrīda apkope ir vienkārša – ikviena standarta Lexus tehniskā apkope ietver arī hibrīda sistēmas pārbaudes.

Garantija

Jūsu hibrīda akumulatoram ir piecu gadu garantija, kas, veicot hibrīda sistēmas pārbaudi, tiek pagarināta par vēl vienu gadu.

Līzings

Izbaudiet ekonomiskās priekšrocības, ko sniedz elastīgās hibrīdu finansējuma iespējas – ko piedāvā Lexus finanšu pakalpojumi.

Next steps