concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

KĀ LUKSUSA HIBRĪDA TEHNOLOĢIJU PIONIERI MĒS ESAM PĀRDEVUŠI VAIRĀK HIBRĪDAUTOMOBIĻUS NEKĀ VISI PASAULES PREMIUM RAŽOTĀJI KOPĀ.

2016. gadā mēs pārdevām savu miljono automobili. Turklāt, kā daļu no savas apņemšanās būt par pasaules iecienītāko lukusa hibrīdu zīmolu, mēs turpinām nodrošināt mūsu klientiem augstākos apkalpošanas standartus.

Kā hibrīda tehnoloģiju pionieri ar vairāk nekā desmit gadu to pilnveidošanas pieredzi, mēs garantējam, ka ikviens uzlabojums, kas ieviests mūsu jaunākajā hibrīdu klāstā, ir veikts tieši tur, kur tas sniedz vislielāko labumu – un ietaupa miljoniem litru degvielas uz visas pasaules ceļiem. Ar pilnīgi jauno LC 500h mēs hibrīda tehnoloģiju robežas paplašinām vēl vairāk nekā jelkad agrāk – ieviešot pasaulē pirmo daudzpakāpju hibrīda sistēmu (Multi Stage Hybrid System). Jaunā tehnoloģija apvieno visus pilnā hibrīda sistēmas komponentus, tostarp 3,5 litru V6 benzīna dzinēju, jaudīgu elektromotoru, litija-jonu akumulatoru un 4 pārnesumu automātisko pārnesumkārbu.

Šī kombinācija dāvā vēl efektīvāku 10 pārnesumu daudzpakāpju hibrīda transmisiju, kas ir gana jaudīga, lai LC paātrinātu no 0 līdz 100 km/h nepilnās 5 sekundēs (minētais skaitlis ir provizorisks un var mainīties). Apvienojot nepārspējamu pieredzi hibrīdu jomā ar vismodernāko dizainu un unikālo Takumi kvalitāti, rezultāts ir Lexus hibrīds. Visplašākais šodien pieejamais luksusa hibrīda automobiļu klāsts. Izsmalcināta jauda. Neticama degvielas ekonomija. Luksusa specifikācijas. Tas ir „h” spēks.

INTELIĢENTA HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

Lexus Hybrid Drive apvieno jaudīga benzīna dzinēja dāvāto aizrautību ar elektromotora ekonomiskumu – Jums braucot, tā nemanāmi pārslēdzas starp abiem jaudas avotiem. Tas nozīmē, ka netiek iziets uz kompromisiem, lai nodrošinātu jaudīgo paātrinājumu, zemo degvielas patēriņu un ievērojami samazinātās CO2 emisijas.

Un, izmantojot elektroautomobiļa (EV) režīmu, ikviens mūsu klāsta hibrīda modelis spēj braukt kruīza režīmā tikai ar elektrību – nekādu kompromisu, nekādu „pa pusei“ risinājumu.

BRAUCOT KĀ
NĀKOTNĒ

Izbrauciet ar Lexus hibrīdu, un Jūs acumirklī novērtēsiet harmonijā darbojošās tehnoloģijas. Iedarbiniet automobili, un brauciens sāksies EV režīmā. Ievērojiet, cik nevainojami kluss tas ir. Šajā mirklī Jūsu Lexus neizmanto degvielu un nerada pilnīgi nekādus izmešus. Šis režīms paliks ieslēgts, braucot mērenā ātrumā vai pārvietojoties sastrēgumos.

Paātrinoties elektromotors nodrošina pārliecinošu griezes padevi. Tad sistēma vienmērīgi pieslēdz benzīna dzinēja spēcīgo jaudu. Jums par šo pāreju nemaz nav jādomā – modernā Lexus Hybrid Drive sistēma par to parūpējas automātiski, dāvājot Jums vienmērīgu un izsmalcinātu braukšanas piedzīvojumu.

GUDRA ENERĢIJA

Pat palēnināšanās tiek ļoti atjautīgi izmantota. Sistēma izmanto metodi, kuru sauc par reģeneratīvo bremzēšanu. Tā uzkrāj bremzēšanas laikā radušos kinētisko enerģiju un izmanto to, lai uzlādētu akumulatoru. Jums nekad nevajadzēs apstāties un uzlādēt savu Lexus Hybrid Drive no elektrības rozetes, jo akumulators braukšanas laikā gudri uzlādējas pats.

LEXUS HIBRĪDI
IZMAINĪS JŪSU PASAULI

Benzīna dzinējs un elektromotors, darbojoties vienotā harmonijā, sadedzina ievērojami mazāk degvielas un rada būtiski mazāk CO2 emisiju. Izsmalcināto benzīna dzinēju Jūs izmantosiet, tikai braucot lielā ātrumā, – tāpēc kopējā degvielas ekonomija ir vienkārši izcila.

Braucot nelielā ātrumā tikai ar elektromotora palīdzību, emisijas tiek samazinātas līdz nullei. Izsmalcinātais Lexus hibrīds ir patiesi gudra izvēle, kas dāvā maksimālu greznību, minimāli ietekmējot apkārtējo vidi.

IZVĒLIETIES SAVU HIBRĪDA AUTOMOBILI

NO PULSU PAĀTRINOŠAS JAUDAS LĪDZ LUKSUSA GREZNĪBAI UN PLAŠUMAM, LEXUS PIEDĀVĀ PASAULĒ VIENĪGO VISAPTVEROŠO PILNĀ HIBRĪDA AUTOMOBIĻU KLĀSTU. JŪSU ROKĀS IR APSKAUŽAMAS IZVĒLES IESPĒJAS.

FILTRĒT SATURU PĒC
Visi
Kompaktklases automobiļi un sedani
Crossovers

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

CT

CT

KONCENTRĒTA GREZNĪBA

Izmēģiniet pasaulē pirmo pilnā hibrīda luksusa kompaktauto, kas pieejams arī kā dinamiskais F SPORT modelis.

IS 300h MY 17

IS

GODALGOTAIS SPORTA SEDANS

Apvienojot eleganci ar sportisku dinamiku, IS dāvā izcilu grezna komforta un veiktspējas līdzsvaru.

GS MY 16

GS

JAUDĪGAS PĀRMAIŅAS

GS apvieno drosmīgu un dinamisku dizainu, precīzu vadāmību, inovatīvas tehnoloģijas un plašu, mūsdienīgu salonu.

2017 Lexus LS 600h F SPORT Home Range Exterior 460 480

LS

GREZNA, JAUDĪGA VEIKTSPĒJA

Jaudīga veiktspēja, nevainojamas kontūras un absolūta izsmalcinātība – LS no jauna definē luksusa sedanu.

2017 Lexus NX 300h Home Range Exterior

NX

KROSOVERU PIONIERIS

Atklājiet apbrīnojamo pilsētas dizainu pieciem pasažieriem ar bagāžu, apvienotu ar pārsteidzoši ekonomisko un moderno hibrīda piedziņu.

RX MY 16

RX

GREZNA IZSMALCINĀTĪBA

Revolucionārais RX nodrošina dinamisku jaudu, dāsnu plašumu un neticamu ekonomiju.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

AIZRAUJOŠA VEIKTSPĒJA

Turot rokās RC izsmalcināti nošūto sporta stūri, Jūs izbaudīsiet neticamu paātrinājumu un aizraujošu vadāmību lielā ātrumā.

2017 Lexus LC 500h Home Range Exterior 460 480

LC

MODERNA TEHNOLOĢIJA

Izbaudiet mūsu vismodernāko hibrīda automobili – tas ir pirmais automobilis, kas aprīkots ar mūsu daudzpakāpju hibrīda sistēmu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK