concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

JAUNAIS RX

RX IR VISLABĀK PĀRDOTAIS MODELIS ZĪMOLA 26 GADU VĒSTURĒ – AR VAIRĀK NEKĀ 2,1 MILJONIEM PĀRDOTU EKSEMPLĀRU, TRĪS NO KATRIEM DESMIT PĀRDOTAJIEM LEXUS AUTOMOBIĻIEM IR RX.

AIZRAUJOŠS DIZAINS

Jaunais RX 2015. gada Frankfurtes autoizstādē ieņems centrālo vietu. Izteiksmīgākais Lexus, kāds jelkad radīts mūsu dizaina studijās, apvieno izsmalcinātas formas un kontūras, kas pauž drosmīgu modeļa stila evolūciju. Jaunais RX tagad ir ieguvis citu nesen atklāto Lexus klāsta modeļu dizaina DNS.

MODERNĀKĀS TEHNOLOĢIJAS

Jaunā RX salons standarta aprīkojumā lepojas ar nepārspējami izsmalcinātu greznību. Pat gaisa kvalitāte salonā ir uzlabota, pateicoties godalgotajai Nanoe® tehnoloģijai. Ar Lexus Safety System pasažieru drošības līmenis ir vēl augstāks. Sistēmā izmantots milimetru viļņu radars un kamera, kas konstatē potenciāli bīstamas situācijas automobiļa priekšā.

SKATĪTIES LEXUS
PRESES KONFERENCI

JAUNĀ RX
VIRTUĀLĀS REALITĀTES PIEREDZE

LEXUS IZSTĀDE FRANKFURTĒ PREZENTĒ RX VIRTUĀLĀS REALITĀTES PIEREDZI, KO NODROŠINA OCULUS RIFT TEHNOLOĢIJA. APLIKĀCIJU JŪS VARAT LEJUPIELĀDĒT SAVĀ VIEDTĀLRUNĪ VAI PLANŠETDATORĀ.

JAUDĪGAIS JAUNAIS GS

APLŪKOJIET JAUNO GS 200t. GS KLĀSTA JAUNPIENĀCĒJS IR APRĪKOTS AR JAUDĪGU 2,0 LITRU BENZĪNA TURBODZINĒJU UN 8 PĀRNESUMU AUTOMĀTISKO TRANSMISIJU. GS MODEĻU KLĀSTAM IR JAUNS PRIEKŠGALA DIZAINS, UN BI-LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI IETILPST STANDARTA APRĪKOJUMĀ.

JAUNIE CT UN IS SPORT

CT UN IS SPORTISKĀS ĪPAŠĪBAS IR VĒL VAIRĀK UZLABOTAS, IEVIEŠOT JAUNO SPORT APRĪKOJUMA LĪMENI. ABI MODEĻI IEGUVUŠI SPORT DIZAINA ELEMENTUS UN VISĀ EIROPĀ BŪS PIEEJAMI, SĀKOT AR 2015. GADA SEPTEMBRI.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK