LEXUS ELECTRIFIED

MĒS ESAM LEXUS.
ELECTRIFIED.

 • 
 

 
  2020 geneva motor show ux 300e

  LEXUS ELECTRIFIED

  PILNĪBĀ ELEKTRISKIE UX 300e

  Piespiežot Start pogu un satverot rūpīgi darināto stūri, atklājas pirmā Lexus EV (elektromobilis) unikālais raksturs. Dodieties ielās, un jūs ātri vien iepriecinās tā straujais, lineārais paātrinājums un pārliecinātā pagriezienu izņemšana. Ar visiem UX modeļiem raksturīgo izteikti urbāno izskatu, to darbina modernizēts elektromotors, kas nodrošina 150 kW (204 DIN ZS) un 300 Nm gandrīz tūlītēju griezes momentu.

 • 
 

 
  Electrified Hybrid

  LEXUS PAŠUZLĀDES HIBRĪDS

  IZPĒTIET KLĀSTU

  No brīža, kad iesēžaties Lexus pašuzlādes hibrīda vadītāja sēdeklī, Jūsu transportlīdzeklis ir gatavs Jūs aizvest, kurp vien vēlaties. Hibrīda akumulators lādējas braucot, palēninot ātrumu un bremzējot. Lexus pašuzlādes hibrīds nemanāmi apvieno benzīna un elektrisko jaudu un nodrošina videi draudzīgus un degvielas patēriņa ziņā izdevīgus braucienus Jūsu ērtībām un komfortam. Nekādu pieslēgumu ārējai uzlādes vietai. Nekādas dīzeļdegvielas. Nekādu kompromisu.


 

 
  Electrified LF 30

LEXUS ELECTRIFIED

LF-30 ELECTRIFIED

LF-30 Electrified konceptautomobilis iemieso “Lexus Electrified” vīziju. Tā ārējā izskata ziņā modernā tēla, kādu sagaida no BEV, stila izveide ir ievirzīta mākslinieciskās īpašībās, kuru rezultātā tapusi futūristiska forma, savukārt salons pārliecinoši ietver autonomo braukšanu un citas jaunās tehnoloģijas, kuru mērķis ir manifestēt Lexus raksturīgo pasaules uzskatu. Veiktspēja sakņojas “Lexus Electrified” komponentos, ar Lexus jaunāko tehnoloģiju papildinot mūsu vadošo pozīciju HEV sistēmu attīstīšanā. Precīza elektromotora vadība iespējo tūlītēju parametru ieregulēšanu, kāda nav iespējama tradicionālajos automobiļos. Turklāt LF-30 Electrified ir izmantotas daudzas modernizētas tehnoloģijas ar skatu nākotnē uz 2030. gadu – piemēram, jaunas koncepcijas kabīne, kas balstīta uz cilvēku orientētā dizaina filozofijā un servostūrēšanas sistēmā.