2018 lexus safety adaptive high beam system

LEXUS SAFETY SYSTEM

ADAPTĪVO TĀLO GAISMU SISTĒMA (AHS)

 • Automātisko tālo gaismu funkcija izjūt ceļu un reaģē uz to. Nevainojami izlīdzsvarojot redzamības vajadzību un rūpes par citiem satiksmes dalībniekiem, adaptīvo tālo gaismu funkcija braukšanu nakts laikā paceļ jaunā komforta līmenī.
 • 2018 lexus safety adaptive high beam 1

  LEXUS DROŠĪBA

  ADAPTĪVO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

  Adaptīvo tālo gaismu funkcija pārdomāti ieslēdz un izslēdz atsevišķas gaismas diodes katrā priekšējā lukturī, lai precīzi kontrolētu gaismas sadali. Lai noteiktu gaismu no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem un vienmērīgi izgaismotu priekšā esošo ceļu, vienlaikus izvairoties no priekšā vai pretim braucošajiem transportlīdzekļiem ar ārkārtīgu precizitāti, sistēma izmanto uz automobiļa jumta esošo kameru.

  Tas autovadītājiem sniedz iespēju izbaudīt visspilgtāk apgaismoto braucienu naktī, kas nodrošina izcilu redzamību un vienlaikus – rāmākus braukšanas apstākļus, kad nav nepieciešams atkārtoti pārslēgties starp tālajām un tuvajām gaismām.

 • 2018 lexus safety adaptive high beam 2

  LEXUS DROŠĪBA

  DIVPAKĀPJU ADAPTĪVO TĀLO GAISMU FUNKCIJA

  Divpakāpju adaptīvo tālo gaismu sistēma ir adaptīvās tālo gaismo sistēmas uzlabojums, kas sniedz vēl lielāku gaismas kontroli. Priekšējo lukturu 24 neatkarīgie LED monokristāli, izkārtoti divās rindās, tiek ieslēgti un izslēgti, precīzi kontrolējot apgaismotos un neapgaismotos laukumus, ļaujot priekšpusē ap automobili gaismai būt aptumšotai, vienlaikus joprojām izgaismojot ielas zīmi virs automobiļa.

Atruna: Lexus Safety System nekādā gadījumā neaizstāj normālas braukšanas apstākļus un, lūdzu, pirms sistēmas izmantošanas izlasiet visus norādījumus. Par drošu braukšanu vienmēr atbild autovadītājs.