2018 lexus safety accessories hero

TEHNOLOĢIJAS

LEXUS DROŠĪBA

Jūsu drošība ir mūsu prioritāte. Lexus Safety System+ definē jaunu ēru auto negadījumu novēršanā, aizsargājot Jūs un Jūsu pasažierus, kā arī gājējus un cilvēkus citos automobiļos. Papildinot un stiprinot Jūsu braukšanas spējas, Lexus Safety System+ kāpina Jūsu izjūtas, lai vienmēr nodrošinātu pārliecinātību par braucienu.

DROŠĪBAS BŪTĪBA

Pat pieredzējušiem braucējiem uz ceļa var gadīties neparedzamas situācijas. Izpētiet aktīvo drošību, lai noskaidrotu gudrākos risinājumus, ko esam radījuši, lai novērstu visbiežāk sastopamos negadījumus un pasargātu Jūs, lai kurp Jūs dotos.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Lexus Safety System+ demonstrē mūsu jaunākos sasniegumus automobiļu drošībā. Radīta desmit gadu inovāciju un rūpīgu negadījumu izpētes rezultātā, Lexus Safety System+ ietver piecas inovatīvas sistēmas, kas vērstas uz trīs biežāko negadījumu novēršanu: frontālo sadursmi, neparedzētu braukšanas joslu šķērsošanu un negadījumiem nakts laikā.

    safety system accordion

VADĪTĀJA PALĪGSISTĒMU DROŠĪBAS FUNKCIJAS

Brīdī, kad Jūs plānojat novietot automobili stāvēšanai vai pārkārtoties citā braukšanas joslā, vienmēr ir jāpielāgojas konkrētajai videi. Lexus šo vadāmības principu ir attīstījis tālāk, lai paplašinātu Jūsu priekšstatus par apkārt notiekošo, iekļaujot intuitīvas funkcijas, kas vēl vairāk uzlabo braukšanas izveicību.

     2019 lexus driver assist accordion
 • Aklo zonu monitors

  Pārsniedziet savas perifērās redzes limitus. Aklo zonu monitors brīdina autovadītāju par dažādiem šķēršļiem, kas var nebūt redzami atpakaļskata spoguļos, tādējādi sniedzot pilnīgu pārskatu par apkārt esošajiem automobiļiem un ļaujot veikt manevrus ar absolūtu pārliecību.

  Uzzināt vairāk

 • Adaptīvā un divpakāpju tālo gaismu sistēma (AHS)

  Papildinājums automātisko tālo gaismu funkcijai, adaptīvā tālo gaismu sistēma izmanto uz automobiļa novietotu kameru, lai noteiktu priekšā braucošus automobiļus un automātiski optimizētu lukturu gaismas sadalījumu, lai Jūs varētu izgaismot ceļu pietiekamā apjomā, neapžilbinot priekšā vai pretim braucošo automobiļu vadītājus. Divpakāpju adaptīvā tālo gaismu sistēma nodrošina labāku tālo gaismu kontroli.

  Uzzināt vairāk

LEXUS SAFETY SYSTEM +A

Iepazīstinām ar mūsu nākamo soli tuvāk pasaulei bez ceļu satiksmes negadījumiem. Lexus Safety System +A ir ekskluzīvi pieejama Lexus LS un nodrošina jauna mēroga braukšanas atbalstu. Uz Lexus Safety System+ pieciem pamatpīlāriem balstītā mūsu vismodernākā drošības sistēma iekļauj pasaulē pirmo tehnoloģiju, kas uzlabo braukšanas prieku un mazina apdraudējumu uz ceļa.

    2018 lexus safety adaptive high beam system