Lexus logo
SCROLL TO CONTINUE

LEXUS SAFETY SYSTEM+

IZBAUDIET AKTĪVO DROŠĪBU IKVIENĀ BRAUCIENĀ

Cilvēka redze ir apbrīnojama. Taču tai ir savi ierobežojumi, un perspektīvu optiskās ilūzijas dažreiz var izspēlēt kādu jociņu. Uzziniet, kā Lexus Safety System+ ir radīta, lai sniegtu atbalstu Jūsu maņām. Inteliģenta palīdzība skaidrākai uztverei un pārliecinošai braukšanai.

LŪDZU, UZGAIDIET – IELĀDĒ PIEREDZI

Optiski triki var
maldināt uztveri,

un var izskatīties, ka paralēlas līnijas izliecas,

bet uz ceļa

Lexus noturēs Jūs savā braukšanas joslā

BRĪDINĀJUMS PAR IZBRAUKŠANU NO JOSLAS UN JOSLAS IEVĒROŠANAS PALĪGSISTĒMA

NENOVIRZIETIES NO CEĻA

Pat vissakoncentrētāko uzmanību ir iespējams novērst. Ja Jūs sāksiet novirzīties no savas joslas, brīdinājums par izbraukšanu no joslas palīdzēs to saglabāt. Stūre vieglītēm novibrēs, atskanēs kluss skaņas signāls un iedegsies indikators, iesakot izlabot braukšanas trajektoriju. Brauciet ar vēsu prātu un pašpārliecinātības pilns, jo sevišķi pa šoseju un garos braucienos.

UZZINIET VAIRĀK

KONTROLĒTS VIRZIENS

Gudra kamera atpazīst balto un dzelteno joslu marķējumu. Ja Jūs novirzīsieties no kursa, automātiski tiks aktivizēti skaņas un vizuāli brīdinājumi. Un, ja būsiet to izvēlējies, joslas ievērošanas palīgsistēma veiks nelielu pretstūrēšanas kustību, lai Jūs vienmērīgi atgrieztos savā braukšanas joslā.

Modras un uzmanīgas – šīs funkcijas atbalsta koncentrēšanos uz automobiļa vadīšanu, jo sevišķi garu braucienu laikā. Stūrēšana ir vieglāka. Brīdinājums par izbraukšanu no joslas un joslas ievērošanas palīgsistēma ikvienā mirklī nodrošina uzticamu atbalstu Jūsu acīm.

BACK TO EXPERIENCE

Nakts laikā

spēcīgas tālās gaismas

gluži kā kustīgie pleķi šajā ilūzijā

var apžilbināt citus autovadītājus

Lexus automātiski novērš šo apžilbinājumu

AUTOMĀTISKO TĀLO GAISMU UN ADAPTĪVO TĀLO GAISMU SISTĒMA

INTELIĢENTS
APGAISMOJUMS

Braukšana tumsā var būt viens no dzīves jutekliskākajiem piedzīvojumiem, tomēr pārvietošanās tumsā rada jaunus izaicinājumus. Mūsu piedāvātais aprīkojums uzlabo Jūsu redzamību, dāvājot lielāku drošību gan Jums, gan pārējiem autovadītājiem. Automātiskās tālās gaismas pēc nepieciešamības ieslēdzas un izslēdzas automātiski. Adaptīvā tālo gaismu sistēma piedāvā jaunu līmeni, inteliģenti aizēnojot lukturus pretimbraucoša automobiļa zonā, pārējo ceļa daļu atstājot spilgti izgaismotu.

UZZINIET VAIRĀK

PĀRLIECINĀTA BRAUKŠANA NAKTS LAIKĀ

Automātisko tālo gaismu funkcija izmanto inteliģentus devējus, kas vienmēr ir pāris soļus tālāk, meklējot un ieraugot to, ko Jūsu skatiens acumirklī nepamana. Vējstiklā iebūvētās kameras ātri pamana priekšā vai pretī braucoša automobiļa uguņus un instinktīvi pārslēdzas starp tālajām un tuvajām gaismām.

Adaptīvās tālās gaismas izgaismo ceļu, bet automobiļus pasargā ar nelielas ēnas palīdzību. Lai nodrošinātu precīzu aizēnojumu, kamera seko līdzi automobiļa kustībai. Abas sistēmas optimizē dabisko redzamību, vienlaikus nodrošinot to, ka citi autovadītāji netiek apžilbināti. Sadursmes risks tiek samazināts. Pēc saules rieta Jūsu redzamība tiek uzlabota.

BACK TO EXPERIENCE

Ne vienmēr ir iespējama absolūta pārredzamība,

skatiens var novērsties

un nepamanīt slēptas briesmas,

tāpēc Lexus uzmana šīs zonas Jūsu vietā.

AKLO ZONU MONITORS

LABĀKA
REDZAMĪBA

Cilvēkiem nepiemīt pilna perifērā redze, tāpēc aklo zonu monitors sniedz nepieciešamo atbalstu. Tas pamana blakus joslās tuvojošos automobiļus un brīdina par tiem. Saglabājiet mieru un mainiet joslas ar pārliecību.

UZZINIET VAIRĀK

PAMANIET CITUS AUTOVADĪTĀJUS

Aklo zonu monitors ir aprīkots ar inteliģentiem devējiem un Jūsu vietā vēro ceļu, uzmanot arī tās zonas, kuru pārskatīšana Jums sagādā grūtības. Tas pārliecinās, vai Jums aklajās zonās nepaliek nepamanīts kāds automobilis.

Tas atvieglo arī novietošanu stāvvietā. Bremzēšanas sistēma ar brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem palīdz veikt manevrus, brīdinot par automobiļiem, kas tuvojas no labās vai kreisās puses aizmugurē. Ja tā jūt, ka var notikt sadursme, tā izmanto bremzes. Pateicoties skaidram un plašam redzeslokam, Jūs vienmēr būsiet modrs par apkārt notiekošo.

BACK TO EXPERIENCE

Mūsu redze ir attīstījusies, lai novērtētu attālumu,

bet tā joprojām var maldināt

abas horizontālās līnijas

ir vienāda garuma.

Lexus palīdz novērtēt attālumu,

pielāgojot automobiļa ātrumu priekšā braucošajai satiksmei.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE UN SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA

PĀRLIECINĀTA
BRAUKŠANA

Cilvēka novērtējums ar inteliģentu palīgsistēmu palīdzību tiek uzlabots. Adaptīvā kruīza kontrole nosaka attālumu starp Jūsu un priekšā braucošo automobili un atbilstoši noregulē ātrumu, bet sadursmes novēršanas sistēma konstatē priekšā esošos automobiļus un šķēršļus. Tā brīdina, ja pastāv sadursmes draudi, un automātiski bremzē, ja Jūs neesat rīkojies. Pateicoties samazinātai nenoteiktībai, Jūs varat braukt pārliecinošāk.

UZZINIET VAIRĀK

ATPŪTIETIES GARAJOS BRAUCIENOS

Adaptīvā kruīza kontrole un sadursmes novēršanas sistēma ceļa “nolasīšanai” izmanto milimetru viļņu radaru. Jūsu ātrums ir nevainojams, to kontrolē iepriekš iestatīti iestatījumi, un tas atbilst pārējās satiksmes ātrumam. Jūs tiekat brīdināts, ja pastāv sadursmes draudi, un, ja tiek lēsts, ka sadursme ir neizbēgama, automātiski tiek iedarbinātas bremzes.

Ja Jums palīdz adaptīvā kruīza kontrole un sadursmes novēršanas sistēma, Jūs par savu drošību varat būt drošs ik mirkli. Garie braucieni kļūst mazāk nogurdinoši, bet nepieciešamība bremzēt pēkšņi gadās ļoti reti. Raizējieties mazāk un izbaudiet sirdsmieru ikvienā braucienā.

BACK TO EXPERIENCE

IZTĒLOJIETIES NĀKOTNES DROŠĪBU

PRIEKŠĀ ESOŠAIS CEĻŠ

Pirmais Lexus LS tika atklāts pirms 28 gadiem. Tas definēja luksusa segmentu un saņēma kritiķu atzinību par veiktspēju, vienmērīgumu, klusumu, konstrukcijas kvalitāti un uzticamību.

Tagad pilnīgi jaunais 2018. gada LS radīs jaunu revolūciju. Lexus Safety System+ piedāvā jaunas, modernas tehnoloģijas, tostarp pasaulē pirmo intuitīvo gājēju pamanīšanas sistēmu. Mūsu flagmaņa sedans ievada jaunu inteliģento autovadītāja palīgsistēmu laikmetu.

DROŠĪBAS TEHNOLOĢIJU NĀKOTNE

JAUNAIS LS

INTELIĢENTA APZINĀTĪBA

Modernās aktīvās drošības sistēmas ļauj LS labāk kontrolēt savu apkārtni un Jums kā autovadītājam nodrošina inteliģentu atbalstu. Automobilim visās pusēs izvietotie devēji, tostarp stereokameras, nepārtraukti monitorē situāciju – sākot no manevriem stāvvietā līdz sadursmes novēršanai.

Šī uzmanība sniedz informāciju arī intuitīvajai gājēju pamanīšanas sistēmai, kas strādā kopā ar pasaulē pirmo aktīvās stūrēšanas sistēmu. Ja uz priekšā esošā ceļa tiek konstatēts gājējs un sadursme ir nenovēršama, šī sistēma automātiski aktivizē automobiļa bremzes un stūrē apkārt personai, vienlaikus paliekot savā braukšanas joslā. Autovadītājs tiek brīdināts uz pasaulē lielākā – 24” – vējstikla displeja, tādējādi Jūs vienmēr esat informēts par to, kas notiek uz ceļa.

JAUNAIS LS

LEXUS CODRIVE

Lexus CoDrive dāvā LS arī augstākā līmeņa autovadīšanas atbalstu, nodrošinot stūrēšanas kontroli – inteliģenti paredzot Jūsu, autovadītāja, nodomus. Tā rezultātā tiek nodrošināts nepārtraukts autovadīšanas atbalsts uz šosejas un pārliecināta braukšana.

LS ir progresa līderis, caur kuru Lexus ievieš inteliģentās autovadīšanas tehnoloģijas, kuru mērķis vienmēr ir dāvāt Jums kontroli pār situācijām un nodrošināt Jūsu drošību.

Do not use the Lexus Safety System instead of normal driving under any circumstances and please read the instructions before operating the system. The driver is always responsible for driving safely.

UZZINĀT VAIRĀK PAR JAUNO LS

JŪSU LEXUS, JŪSU APRĪKOJUMS

LEXUS KLĀSTA DROŠĪBA

UZZINĀT VAIRĀK

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW