TEHNOLOĢIJAS

HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA

Pārbaudiet paši visizsmalcinātāko hibrīda tehnoloģiju – Lexus ieviestu un pilnveidotu. Ir iespējams iegūt visu: degvielas efektivitāti, zemu emisiju līmeni, atsaucīgu jaudu, greznību un vienmērīgu braucienu.

HIBRĪDU LĪDERĪBA

Lexus hibrīda tehnoloģija joprojām ir pasaulē vadošā šāda tipa tehnoloģija. Mēs bijām pirmie, kas ieviesa pilnos hibrīdus, un kopš tā laika esam pilnveidojuši savu tehnoloģiju. Vairāk nekā miljons autovadītāju visā pasaulē ir nobraukuši miljoniem kilometru, kuriem jaudu nodrošinājusi mūsu pasaulē vadošā sistēma.

    technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 01
 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 02

  ILGSTOŠA HIBRĪDU LĪDERĪBA

  DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

  Mēs turpinām paplašināt hibrīdu veiktspējas robežas tālu ārpus iepriekšējām cerībām. Tagad Jūs varat izbaudīt revolucionāro jauno Lexus sistēmu: daudzpakāpju hibrīda sistēmu (Multi Stage Hybrid) automobiļos LC 500h un LS 500h.

  Līdzās pašreizējai CVT (bezpakāpju variatora transmisija) ir pieejama 4 pārnesumu automātiskā transmisija. Tā simulē 10 pārnesumus, atgādinot LC 500 ar benzīna dzinēju 10 pārnesumu transmisiju. Autovadītājs var pārslēgt šos dinamiskos pārnesumus bez aizkavēšanās, izmantojot pārnesumu pārslēgus uz stūres.

  Rezultāts? Uzlabotas, vēl sportiskākas izjūtas. Dinamiska, ātra un precīza, šī ir līdz šim visatsaucīgākā un veiktspējai gatavākā hibrīda sistēma. Piespiežot akseleratoru, Jūs izbaudīsiet nevaldāmu jaudu, bet braucot relaksētāk – gudru efektivitāti. Daudzpakāpju hibrīds ieskicē ceļu nākotnei. Tas ietekmēs visu plašo Lexus klāstu, un mēs turpināsim savu līdera ceļu hibrīda tehnoloģiju pasaulē

 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 03

  ILGSTOŠA HIBRĪDU LĪDERĪBA

  BRAUKŠANAS REŽĪMU IZVĒLE

  Lexus hibrīda sistēma monitorē braukšanas apstākļus un nemanāmi kontrolē jaudas avotu kombināciju, veicot Jūsu vietā visoptimālāko izvēli. Bet, ja Jūs vēlaties, Jūs varat izvēlēties braukšanas režīmu: elektrisko, kombinēto vai benzīna.

  Jūs varat pieņemt lēmumu, kādā režīmā vēlaties uzsākt braukšanu, paātrināties, turpināt ceļu vai apstāties. Varat būt lēmējs visā brauciena garumā vai kādā atsevišķā tā posmā. Jūs un Jūsu automobilis varat izlemt par labu zemākam emisiju līmenim vai augstākai jaudai.

  Normal braukšanas režīms nodrošina visoptimālāko degvielas efektivitātes un dzinēja jaudas līdzsvaru. Sport režīms sniedz ātrāku un dinamiskāku droseles atsaucību un labākas stūrēšanas sajūtas. ECO režīms sakombinē droseles reakciju, dzinēja jaudu un klimata kontroles iestatījumus, lai nodrošinātu vislabāko degvielas efektivitāti.