ATKLĀJIET LEXUS

TEHNOLOĢIJAS

Tehnoloģijas mēs uztveram kā radīšanas katalizatoru. Mēs nekad nesamierināmies tikai ar jaunāko inovāciju ieviešanu, mēs tās pilnveidojam un virzām jaunos un pārsteidzošos virzienos.

ATKLĀJIET NEGAIDĪTUS IZMANTOJUMA VEIDUS

Mūsu pieeja tehnoloģijām vienmēr ir dinamiska, nekad statiska. Tā vietā, lai izmantotu tehnoloģijas to pašreizējā veidolā, mēs tās redzam kā iedvesmojošu sākumpunktu jaunai attīstībai. Vienmēr domājot par nākotni, mēs domājam radoši un vispusīgi, pārstrādājot un no jauna iztēlojoties jaunākos izgudrojumus.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  TEHNOLOĢIJAS

  INOVĀCIJAS AR IZTĒLI

  Mēs dodamies tālāk par moderno tehnoloģiju izmantošanu. Tās ir svarīga mūsu jauno, drosmīgo ideju un automobiļu izstrādes sastāvdaļa.

 • 
 

 
  2018 lexus safety accessories hero

  TEHNOLOĢIJAS

  LEXUS DROŠĪBA

  Jūsu drošība ir mūsu prioritāte. Lexus Safety System+ definē jaunu ēru auto negadījumu novēršanā, aizsargājot Jūs un Jūsu pasažierus, kā arī gājējus un cilvēkus citos automobiļos. Papildinot un stiprinot Jūsu braukšanas spējas, Lexus Safety System+ kāpina Jūsu izjūtas, lai vienmēr nodrošinātu pārliecinātību par braucienu.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  TEHNOLOĢIJAS

  INOVATĪVAS TEHNOLOĢIJAS

  Autovadīšanas pieredze vienmēr mainās un attīstās jaunos veidos. Mēs izmantojam tehnoloģiju spēku, lai to pilnveidotu vēl vairāk. Nākotne ir mūsu rokās.

 • 
 

 
  technology hub hybrid engineering

  TEHNOLOĢIJAS

  HIBRĪDA TEHNOLOĢIJA

  Neticama efektivitāte. Mazākas emisijas. Atsaucīga jauda. Grezna braukšanas pieredze bez kompromisiem. Mūsu inovāciju priekšgalā joprojām atrodas mūsu vadošā hibrīda tehnoloģija.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  TEHNOLOĢIJAS

  AUGSTĀKĀS KLASES SPECIFIKĀCIJAS

  Ar vienkārši modernām tehnoloģijām nepietiek. Tām ir jāatbilst visaugstākajiem standartiem. Visā Lexus klāstā Jūs sastapsiet vadošās inovācijas, kas apvienotas ar vismodernāko greznību.