VEIKTSPĒJA

AUTOSPORTS

Lai izprastu Lexus unikālo un intensīvo apņemšanos radīt sportisku veiktspēju, vienkārši aplūkojiet mūsu superautomobiļus un sacīkšu automobiļus. Jūs atklāsiet neticami jaudīgu braukšanas pieredzi, kas gūta, sākot no rūpīga automobiļu izstrādes posma līdz pat testiem trasē.

SUPERAUTO IEDVESMA

Mūsu desmit gadus ilgā misija radīt pašu labāko autovadītāja automobili aizveda mūs līdz leģendārajam LFA superautomobilim – dzimušam kaislībā. Modernā leģenda – augstas veiktspējas pasaulē tas ir noteicis jaunus standartus. Un tas ir kļuvis par mūsu pašu panākumu mēru, iedvesmojot Lexus veiktspējas automobiļu nākotni.

    lexus lfa born on track
    lexus legendary status

SUPERAUTO IEDVESMA

LEĢENDĀRS STATUSS

LFA superautomobilis ir Lexus veiktspējas iemiesojums un mūsu “F” filozofijas pamats. Atklāts 2010. gadā 41. Tokijas Starptautiskajā automobiļu izstādē, tas joprojām tiek godāts kā leģendārs superautomobilis.

Ekskluzīvs un meklēts – tika uzbūvēti tikai 500 eksemplāri. Skaita ziņā neliels, bet spēcīgs radītās ietekmes ziņā – autobūves nozare sagaidīja LFA ar patiesu cieņu. Nedziestoša zvaigzne – LFA ir turpinājis iedvesmot LC un citus Lexus klāsta F modeļus.

GATAVI SACĪKSTĒM

Sacīkšu trase ir vislabākā vide, kur izpausties mūsu superautomobiļiem. Tie ir būvēti, lai palīdzētu komandām pārspēt konkurentus gan ātruma ziņā, gan jebkurā citā veiktspējas aspektā.

    lexus race ready

GATAVI SACĪKSTĒM

UZVARĒTĀJU FORMULA

Lexus bija pirmais Āzijas autoražotājs, kas uzvarēja VLN Izturības čempionāta sacīkstes Nirburgringā Nordšleifē. 2016. gada 8. oktobrī RC F GT3 prototips kļuva par vispārējo VLN9 sacīkšu uzvarētāju. Šis apbrīnojamais modelis ir pilns modernu tehnoloģisko funkciju, kuru mērķis ir izdabūt vislabāko no tā 540+ zirgspēku dzinēja.

Tas ir apveltīts ar pēc pasūtījuma būvētiem priekšējiem spoileriem, lai samazinātu gaisa pretestību. Garš un plats aizmugurējais spoilers rada pietiekamu piespiedējspēku, lai noturētu stabilitāti un ātrumu pat visasākajos līkumos. Tas viss un vēl daudz kas cits padara to par jebkuras sacīkšu komandas lielāko vērtību – un lielāko prieka avotu

TRASEI PAREDZĒTA GREZNĪBA

Kad mēs atrodamies trasē, tiek aktivizētas visas mūsu maņas. Vienmēr modri, mēs pamanām un mācāmies ik brīdi. Tad gūtās atziņas mēs ņemam sev līdzi un iedvešam savos F modeļos un F SPORT aprīkojuma līmeņos. Rezultāts? Izsmalcināts, enerģizējošs brauciens, kam pieskaņots sportisks stils.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  VEIKTSPĒJA

  F MODEĻI

  Mūsu “F” filozofijas iedvesmoti, F modeļi demonstrē mūsu mīlestību uz veiktspēju un kaislību. Sēdieties tiem pie stūres, un Jūs sasniegsiet jaunas sajūtu virsotnes.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  VEIKTSPĒJA

  F SPORT

  Izvēlieties savu iecienītāko Lexus modeli un piešķiriet tam sportisku odziņu. Mūsu F SPORT automobiļi ir uzlaboti ar dizaina elementiem kā salonā, tā ārpusē, kā arī noregulēti vēl satraucošākam efektam.