VEIKTSPĒJA

LC SPORTA KUPEJA

LC kupeja ir pagrieziena punkts ikvienā nozīmē. Tā iezīmē jaunu laikmetu kā Lexus, tā mūsu autovadītājiem. Radīta mūsu pasaules klases aerodinamikas izpētes laboratorijā Japānā, tā dāvina braucienu, kas nelīdzinās nekam citam, – lai kur Jūs aizvestu Jūsu nākamais piedzīvojums.

RADĪTA JAUNAM LAIKMETAM

2016. gadā Detroitā, Ziemeļamerikas starptautiskajā automobiļu izstādē (NAIAS) atklātā LC kupeja acumirklī piesaistīja nozares uzmanību un slavinājumus. Vairākas Lexus komandas apvienojās, lai radītu automobili, kas apvienotu pacilātu dizainu ar vēl neredzētu veiktspēju. Braukt ar to ir tīrais brīnums, un tā lepni apliecina Lexus attīstības virzienu nākotnē.

NO KONCEPCIJAS LĪDZ REALITĀTEI

LC ir vēl nebijusi konceptautomobiļa pārvēršana ražošanas automobilī. Izteiksmīgais dizains apvienots ar izcilāko tehnoloģisko pieredzi, radot tīru braukšanas pieredzi, kas ir viscaur greznuma piesātināta.

    lexus lc 500 concept to reality
 •     lexus lc 500 unprecedented achievement

  NO KONCEPCIJAS LĪDZ REALITĀTEI

  NEPIEREDZĒTI PANĀKUMI

  Šī bija neparasta vīzija, kas tika realizēta līdz pat vissīkākajai niansei. 2012. gadā debitējušā godalgotā LF-LC konceptautomobiļa iespaidota, LC kupeja satricina nozares tradīcijas un gaidas.

  Lexus inženieri un dizaineri nenogurdināmi strādāja, lai iemiesotu LC dzīvē. Tāpat kā mūsu pasaulslaveno LFA superautomobili, arī LC ir būvējuši Takumi amata meistari. Automobiļu būvēšana ir viņu aicinājums, un gadu desmitiem ilgā pieredze nozīmē, ka precizitāte un skaistums ir viņu otrā daba, kas automobiļu standartus paceļ jaunā līmenī.

 •     lexus lc 500 unmatched performance

  NO KONCEPCIJAS LĪDZ REALITĀTEI

  VĒL NEREDZĒTA VEIKTSPĒJA

  Piesēdieties pie LC stūres, un Jūs izbaudīsiet unikālu braukšanas pieredzi, pateicoties virknei jaunu, inovatīvu funkciju. Jūs pārsteigs arī modeļa dinamiskā greznība. Patiesi eleganta, emocijas raisoša un plūstoša mūsu L-Finesse dizaina filozofijas interpretācija.

  Nepārspējamo Takumi meistaru gādībā LC ir viens no pirmajiem automobiļiem, kas pilnībā izstrādāts mūsu pasaules klases aerodinamikas izpētes centrā Japānā. Tas iezīmē jauna laikmeta sākumu.

DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

LC 500h prezentē jaunu Lexus hibrīda tehnoloģiju. To darbina revolucionārā daudzpakāpju hibrīda sistēma, kas nodrošina efektīvu jaudu un zemu emisiju līmeni, neupurējot sportisku un iedvesmojošu braukšanas pieredzi.

    lexus lc 500 next generation power

DAUDZPAKĀPJU HIBRĪDS

NĀKAMĀS PAAUDZES JAUDA

Esiet nākamās paaudzes hibrīda liecinieki. LC daudzpakāpju hibrīda jaudas avoti inteliģenti sadarbojas. Gan ar akumulatoru darbināmais elektromotors, gan benzīna dzinējs spēj darbināt automobili katrs atsevišķi. Vai arī tie var strādāt abi kopā, ja tas ir nepieciešams

Neticama efektivitāte, zems emisiju līmenis, aizraujoša braukšanas pieredze un iespaidīga akselerācija. Mūsu sistēma monitorē braukšanas apstākļus un nemanāmi kontrolē jaudas avotu kombināciju, veicot Jūsu vietā visoptimālāko izvēli. Vai, ja Jūs vēlaties, varat pārņemt vadību ar braukšanas režīmu selektora palīdzību.

Daudzpakāpju hibrīda sistēma nozīmē bezgalīgi sportisku hibrīdu. Automobilis ir aprīkots ar 4 pārnesumu automātisko transmisiju. Tā nodrošina 10 unikālu pārnesumu simulāciju, kurus autovadītājs var strauji pārslēgt. Nospiediet akseleratoru acumirklīgai, atsaucīgai jaudai vai izbaudiet gudru efektivitāti, braucot ar mazāku ātrumu.

BRAUKŠANAS DINAMIKA

LC konstrukcija ir noslīpēta līdz pilnībai, lai dāvātu nesalīdzināmu braukšanas piedzīvojumu. Mēs zinām, ka pat vissīkākā detaļa var palīdzēt sasniegt jaudīgu rezultātu.

    lexus lc 500 driving dynamics
 •     lexus lc 500 a drive like no other

  BRAUKŠANAS DINAMIKA

  UNIKĀLS BRAUCIENS

  LC 500 dzinējā izmantotas dubultas ieplūdes atveres. Tās palīdz sistēmai elpot un nodrošina dzinēja fantastisko skaņu – mūziku ikviena ausīm. Šis atmosfēriskais dzinējs un šī sporta kupeja kopā veido vienu veselumu. Tas papildina modeļa lineāro jaudu, dāvājot vadāmības vieglumu un nepārprotamu sajūsmu, sēžot pie automobiļa stūres.

  Savā ceļā uz Lexus nākotni mēs radījām pilnīgi jaunu braukšanas pieredzi. LC raksturs un sniegtās sajūtas nelīdzinās nevienam Lexus, kas bijis pirms tā.

 •     lexus lc 500 built for agility

  BRAUKŠANAS DINAMIKA

  BŪVĒTA IZVEICĪBAI

  Iemiesojot LC dzīvē, mēs ik brīdi vizualizējām mūsu iecerēto rezultātu: vēl ātrāku un izsmalcinātāku braukšanas pieredzi. Veikla, žigla, jaudīga kupeja.

  Mēs vēlējāmies radīt izcilu brauciena kvalitāti, kāda piederas luksusa sporta kupejai, bet arī tādu, kas pārsteidz, iededzinot autovadītājā kaislību. Ja Jums ir bijusi izdevība izlaist kādu līkumu ar LC, Jūs zināt, ka mēs esam sasnieguši savu ambiciozo mērķi.