VEIKTSPĒJA

“F” FILOZOFIJA

Mēs ticam, ka veiktspēja ir kas daudz vairāk nekā automobiļa jauda. Tā nozīmē nepastarpinātu pieredzi: fizisku un emocionālu.

KAISLĪBA UZ VEIKTSPĒJU

Mūsu apņemšanās ir apbrīnojamas pieredzes radīšana. Tādas pieredzes, kas iedarbina maņas, uzviļņo kaislības, uzlabo prasmes un savieno autovadītāju ar automobili un ceļu. “F” filozofija ir vārds, kādu mēs esam piešķīruši šim uzskatam un apņēmībai. Tāpēc ik reizi, kad Jūs izbaudāt Lexus F modeli, Jūsu braukšanas bauda sasniedz augstāko līmeni.

DZIMIS SACĪKŠU TRASĒ

Kā radīt automobili, kas dāvātu unikālu un aizraujošu braukšanas pieredzi? Jūs to izgudrojat un pilnveidojat sacīkšu trasē. Mēs pārbaudām savus automobiļus tajās pašās trasēs, kur sacīkšu leģendas liek sirdīm pukstēt straujāk, pārspēj rekordus un gūst uzvaras.

    lexus lfa born on track
 •     lexus fuji nurburgring

  DZIMIS TRASĒ

  FUDZI SPĪDVEJS UN NIRBURGRINGA

  Lielākā daļa mūsu testu tiek veikti Japānas leģendārajā Fudzi spīdvejā. Tā ir viena no pasaulē izaicinošākajām sacīkšu trasēm, un tieši tur radās “F” filozofija.

  Testi tiek veikti arī Eiropā, slavenajā Nirburgringas trasē Vācijā. LFA Nirburgringas speciālizlaidums apliecina mūsu ārkārtīgo cieņu pret šo trasi. Tas ir izcils un ārkārtīgi rets automobilis. Tika uzbūvēti tikai 50 eksemplāri.

  Arī jaunā Lexus LC luksusa kupeja debitēja ikgadējo Nirburgringas 24 stundu sacīkšu laikā. Tā tika atklāta Prologa parādē pirms sacensībām.

 •     lexus the master driver

  DZIMIS TRASĒ

  AUTOVADĪŠANAS MEISTARS

  Pie mums, Lexus, testēšana tiek godāta kā augstu vērtējama prasme un mākslas forma. Mūsuprāt, testēšana ir veiktspējas pamats. Tā ir cieši saistīta ar meistarību, ko pārrauga mūsu Takumi meistari.

  Kā apliecinājums tam, cik lielu nozīmi mēs piešķiram testēšanai, arī Akio Tojoda (Akio Toyoda), Lexus prezidents, ir mūsu autovadīšanas meistars. Viņš sēžas pie ikviena modeļa stūres un ir pēdējais, kas novērtē mūsu automobiļu veiktspēju. Būtībā viņš fokusējas uz emocionālo saviļņojumu, ko dāvā katrs no mūsu automobiļiem. Vai tie atstāj iespaidu uz viņu, vai tie spēs saviļņot Jūs?

 •     lexus performance heritage

  DZIMIS TRASĒ

  SUPERTURBO MANTOJUMS

  Lexus LFA ir superautomobilis jebkurā nozīmē. Tas turpina un kāpina mūsu sacīkšu iedvesmoto inovāciju mantojumu. LFA ir nevainojams prasmīgi īstenotas ambiciozas vīzijas piemērs un atspoguļo nelielu mūsu kaislības “neprāta iezīmi”, kas liek mums pārsniegt jaunas robežas.

  LFA ir vieta, kur Jūs vispārākajā pakāpē izbaudīsiet mūsu vēlmi izveidot saikni starp automobili un autovadītāju. Bet tā revolucionārais gars un aprīkojums spēcīgi iespaido arī pārējos mūsu klāsta automobiļus, tostarp F modeļus. Viss, kas sākas LFA, drīz atrod ceļu arī uz pārējiem automobiļiem. Mēs vēlamies panākt visizsmalcinātāko, visaizraujošāko veiktspēju visā Lexus klāstā. Lai to paveiktu, mēs sacīkšu trasi esam padarījuši par savu F modeļu inovāciju laboratoriju.

VEIKTSPĒJAS DESTILĀTS

Mēs vēlamies panākt visizsmalcinātāko, visaizraujošāko veiktspēju visā Lexus klāstā. Lai to paveiktu, mēs sacīkšu trasi esam padarījuši par savu F modeļu inovāciju laboratoriju.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  VEIKTSPĒJAS DESTILĀTS

  F MODEĻI

  Visi mūsu F modeļi dāvina Jums kaislību un veiktspējas augstāko virsotni. Tie sniedz tīru braukšanas baudu, nevainojami paužot mūsu “F” filozofiju.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  VEIKTSPĒJAS DESTILĀTS

  F SPORT

  Ar F SPORT – izbaudiet maģisko F garšu jebkurā Jūsu izvēlētajā Lexus modelī. Papildiniet to ar dizaina uzlabojumiem un nelieliem piekares regulējumiem vēl sportiskākai pieredzei.