ATKLĀJIET LEXUS

VEIKTSPĒJA

Veiktspēja nav tikai ātrums. Tā ir sajūta, ka esi vienots ar savu automobili, ceļu, savām sajūtām. Mūsu, Lexus, misija ir Jums to nodrošināt.

RADĪTS AIZRAUTĪBAI

Kaislība būs padara par cilvēkiem. Tā arī liek mums radīt apbrīnojamus automobiļus. Kaut arī konstruēšanas process ir ārkārtīgi tehnisks un inovāciju iedvesmots, laikā, kad mēs radām dizainu, būvējam un testējam automobiļa modeli, pirmajā vietā mēs liekam juteklisko pieredzi un labsajūtu. Vai automobilis raisa Jūsos izjūtas? Jebkurā nozīmē? Vai tas modina emocijas? Skaitļiem un tehniskajām specifikācijām ir nozīme, bet mums, Lexus, ir patiesi svarīgas izjūtas, ko raisa katrs no mūsu automobiļiem.

 •     lexus performance hub f philosophy

  VEIKTSPĒJA

  “F” FILOZOFIJA

  Mūsu apņemšanos dāvāt braukšanas prieku un aizraujošas sajūtas var aprakstīt ar vienu vienkāršu vārdu – “F” filozofija. Nav būtiski, kuru Lexus Jūs izvēlēsieties, mūsu modeļi ir radīti, lai sniegtu Jums tīru, instinktīvu, baudpilnu pieredzi.

 •     lexus performance hub lc 500

  VEIKTSPĒJA

  LC SPORTA KUPEJA

  LC iezīmē jauna laikmeta sākumu gan Lexus, gan autovadītājiem. Jaudu tam nodrošina modernā daudzpakāpju hibrīda sistēma, sniedzot sportisku un emocijas raisošu braucienu.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  VEIKTSPĒJA

  F MODEĻI

  Mūsu “F” filozofijas iedvesmoti, F modeļi demonstrē mūsu mīlestību uz veiktspēju un kaislību. Sēdieties tiem pie stūres, un Jūs sasniegsiet jaunas sajūtu virsotnes.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  VEIKTSPĒJA

  F SPORT

  Izvēlieties savu iecienītāko Lexus modeli un piešķiriet tam sportisku odziņu. Mūsu F SPORT automobiļi ir uzlaboti ar dizaina elementiem kā salonā, tā ārpusē, kā arī noregulēti vēl satraucošākam efektam.