1 2020 motorsport hero

TECH1 SACĪKSTES

SEZONA IR ATKLĀTA

Jau otro gadu pēc kārtas, Tulūzā bāzētā Tech1 sacīkšu komanda sadarbojas ar Lexus, lai kopīgi sacenstos GT World Challenge Europe. Beidzot, samazinoties COVID-19 izplatībai pasaulē, mums ir iespēja sekot līdzi komandas šī gada sasniegumiem, jo tās mērķis ir izcīnīt GT3 Sudraba kausu.

FRANČU TALANTI
Šogad auto vadīšana uzticēta jaunu braucēju trijotnei no Francijas. Orelja Panis (Aurélien Panis) un Tomass Noibauers (Thomas Neubauer) piedalīsies Sprinta čempionātā, savukārt Timotē Burets (Timothé Buret) startēs izturības čempionāta sastāvā. Neskatoties uz vidējo 23 gadu vecumu, komanda jau iepriekš ir cieši sadarbojusies ar autovadītājiem citās kategorijās.

Apstiprinot Orelja kā oficiālo sacīkšu braucēju, Lexus sniedz iespēju jaunajiem censoņiem pārstāvēt tā zīmolu GT sacīkstēs. Viņš ir talantīgs un nosvērts braucējs ar lielu pieredzi vienvietīgo ralliju sacīkstēs, un viņš ir uzrādījis augstu sniegumu pēdējos čempionātos.

Timotē ir guvis plašu pieredzi, kopā ar komandu piedaloties ELMS un Le Mans 24 stundu sacensībās. Pagājušajā gadā viņš stiprināja Lexus amatieru izlasi Total 24 Hours of Spa GT3 sacīkstēs.

Tomass Noibauers ir enerģijas un entuziasma pilns braucējs ar lielu alku pēc uzvaras. Viņš ir vienīgais no trijotnes, kurš ir piedalījies visos GT3 sezonas posmos. Viņa līdzšinējā pieredze būs ļoti noderīga komandas biedriem.
        2 2020 motorsport long body
GATAVS SACĪKSTĒM
"Es esmu ļoti priecīgs un lepns pievienoties Lexus kā oficiālais sacīkšu braucējs GT World Challenge Europe sacīkstēs," saka Orelja Panis, izturības un sprinta kausa sacīkšu dalībnieks. "Man ir patiess prieks atkal būt kopā ar Tech1 Racing komandu, ar kuru debitēju Formula Renault 3.5, kā arī pagājušogad piedalījos dažās Blancpain Sprint sacīkstēs ar Lexus."

"Mēs esam ļoti priecīgi atkal strādāt kopā ar Lexus," saka Sāra Abadija (Sarah Abadie), Tech1 komandas vadītāja.
"Mēs vēlamies pateikties Lexus par uzticēšanos un vēlmi turpināt sadarbību ar RC F GT3. Mēs esam ļoti pateicīgi arī no tehniskās un sporta puses: Lexus ir atbalstījis mūsu ideju izveidot jauno sacīkšu braucēju programmu, lai veicinātu šī lieliskā zīmola attīstību GT sacīkstēs.

Mums ir viss nepieciešamais, lai iegūtu Sudraba kausu GT World Challenge Europe sacīkstēs, izvirzot Lexus uzmanības centrā."

"Lexus Europe ar nepacietību gaida jauno sezonu kopā ar Tech1 Racing komandu un Orelja Panis kā World Challenge Europe Championship čempionu,” saka Olivjē Naus (Olivier Naus) – Lexus Europe menedžeris zīmola, pasākumu un autosporta jautājumos. "Mēs nevaram sagaidīt, kad redzēsim auto trasē!"

"2020. gada sastāvs ar Orelja, Tomasu un Timotē nostāda mūs spēcīgā pozīcijā. Mēs esam pārliecināti, ka šie braucēji ir autosporta nākotne, tādēļ nevaram sagaidīt, kad redzēsim viņus pie RC F GT3 stūres."
        3 2020 motorsport long body
SEKOJIET LĪDZI AKTUALITĀTĒM
COVID-19 pandēmijas dēļ sākotnējo sacīkšu kalendāru nevarēja ievērot, taču tagad AWS vadītais GT World Challenge ir atsācis darbus un pārskatījis Eiropas kalendāru.

Mēs ziņosim par katru sacensību rezultātiem un mūsu komandas sasniegumiem. Spiediet šeit, lai nokļūtu officiālajā GT World Challenge Europe mājaslapā.