lexus make your mark hero

LEXUS JAUNUMI

KĻŪSTIET PAMANĀMS

Lexus ir paziņojuši par radošo sadarbību ar daudzas godalgas guvušo mūzikas producentu Marku Ronsonu (Mark Ronson), lai atklātu jauno LC. Jaunais automobilis ir Lexus flagmaņa kupeja, kas luksusa automobiļu zīmolam ievada jaunu laikmetu – ar reklāmas kampaņu, kas trāpīgi nosaukta par “Make Your Mark” (“Gūsti ievērību”, vārdu spēle).

Sadarbība ar Ronsonu turpina Lexus ambīcijas radīt apbrīnojamu pieredzi mūzikas, mākslas un tehnoloģiju jomās. Tā turpina 2015. gada kampaņu “The Life RX” ar Džūdu Lo (Jude Law), kas imersīvā teātra pasākuma apmeklētājiem dāvāja iespēju iesēsties pašiem savā kinozvaigznes dzīves stila autovadītāja sēdeklī.

MARKS RONSONS

Nākamo sešu mēnešu laikā “Make Your Mark” kampaņa patērētājiem un faniem sniegs iespēju izbaudīt aizraujošu saturu un gūt pārsteidzošas pieredzes.

Runājot par kampaņu, Marks Ronsons stāsta: “Man vienmēr ir paticis sadarboties ar partneriem, kas ir unikāli un inovatīvi kā studijā, tā ārpus tās. Kad Lexus mani uzrunāja un iepazīstināja ar šīs kampaņas koncepciju, un kad es ieraudzīju jauno LC, šī ideja šķita svaiga un aizraujoša. Mani piesaistīja mūzikas izmantošana, lai iedvesmotu un radītu piedzīvojumu ap šo automobili.”

LEXUS LC

LC kupejas dizains ir palicis apbrīnojami uzticīgs LF-LC konceptautomobiļa dizainam, turklāt abi dizaini saņēma “EyesOn” dizaina balvu. LC ir Lexus pilnveidotās automobiļu izstrādes kultūras etalons, pie kura sadarbojās dizaineru un inženieru komandas, lai radītu satriecošu automobili, kas pārspēj it visas gaidas.

Komentējot Lexus un Marka Ronsona sadarbību, Alens Uitenhovens (Alain Uyttenhoven), Lexus Europe vadītājs, teica: “Marks Ronsons ir leģendārs mūzikas producents, kas ir radījis dažus no pēdējās desmitgades lielākajiem hitiem, un mēs nebūtu spējuši iedomāties par vēl labāku partneri mūsu “Make Your Mark” kampaņai. Lexus LC simbolizē jauna Lexus laikmeta sākumu, kura galvenais mērķis būs radīt vēl lielāku sinerģiju starp tehnoloģijām un dizainu. Šeit nav labāka partnera par Marku – cilvēku, kas caur savām apbrīnojamajām performancēm un sadarbības projektiem ir sniedzis būtisku ieguldījumu mūzikas pasaulē.”