LEXUS JAUNUMI

LEXUS IEPAZĪSTINA AR SAVU REDZĒJUMU PAR NĀKOTNES ELEKTRIFIKĀCIJU, PIRMO REIZI PASAULĒ PREZENTĒJOT LF-30 ELECTRIFIED KONCEPTAUTO

TOKIJA, JAPĀNA (23. oktobris, 2019)
Turpinot centienus nodrošināt inovatīvu un neatkārtojamu pieredzi Lexus atklāja savu “Lexus Electrified” redzējumu par elektrificēto automobiļu gaidāmo paaudzi. Šī brīža sensācija bija Lexus LF-30 Electrified konceptauto debija, kuras pasaules pirmizrāde notika šī gada 46. Tokijas autoizstādē.
Kopš zīmola izveides 1989. gadā Lexus ir tiecies sagādāt saviem klientiem inovatīvu un pārsteidzošu produktu un zīmola pieredzi, kas stimulē visas piecas cilvēku maņas. Kopš RX 400h laišanas klajā 2005. gadā Lexus ir bijis līderis pasaulē elektrifikācijas tehnoloģiju jomā, ieviešot divpakāpju reduktoru un daudzpakāpju hibrīdsistēmu, kas izmanto tehnoloģiju, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju un braukšanas sajūtu, kāda raksturīga tikai Lexus hibrīdautomobiļiem.
Mūsdienās atklātā “Lexus Electrified” vīzija ir vērsta uz būtisku attīstības lēcienu automobiļu veiktspējā, vadāmībā un braukšanas priekā – pat ar visu to, ka mobilitāte mūsu sabiedrībā turpina mainīties līdz ar autonomo braukšanu un transportlīdzekļa elektrificēšanu.
Atsaucot atmiņā sākotnējo braukšanas prieku, Lexus izstrādā jaunu, uzlabotu parametru kontroli un citas elektrifikācijas tehnoloģijas, lai turpinātu vairot prieku, ko sagādā auto vadīšana, un pašos pamatos pārveidotu nākotnes luksusa automobiļu būtību. Šajā izpratnē Lexus smeļas pieredzi mācībās, kādas apgūtas izstrādājot pamata tehnoloģijas, kādas rodamas Lexus populārajā benzīna-elektromotoru hibrīdu klāstā, ieskaitot akumulatora pārvaldību, jaudas regulēšanas moduļus un elektromotorus. It īpaši "Lexus Electrified" tehnoloģija ļauj integrēti kontrolēt spēka piedziņas, stūrēšanu, balstiekārtu un bremzes, kā rezultātā tiek apzināts to motoru vadības tehnoloģiju potenciāls, kas tiek kultivētas HV. Ar šo tehnoloģiju mēs varam kontrolēt dzinējspēku, lai nodrošinātu ideālu transportlīdzekļa stāvokli atbilstoši katrai braukšanas situācijai. Lexus cenšas arī turpmāk nodrošināt patīkamus un drošākus transportlīdzekļus.
Lai sasniegtu šo mērķi, Lexus plāno 2019. gada novembrī atklāt savu pirmo BEV, tādējādi reaģējot uz dažādu reģionu vajadzībām visā pasaulē, ieskaitot HEV, PHEV, BEV un FCEV attīstību. Lexus plāno izvērst savu elektrificēto automobiļu sortimentu – nākamās desmitgades sākumā laidīsim klajā savu pirmo Lexus PHEV un jaunu specializētu BEV platformu. Līdz 2025. gadam Lexus būs izveidojis visu Lexus automobiļu modeļu elektrificētās versijas, un mēs tiecamies uz to, lai šo elektrificēto automobiļu modeļu pārdošanas ieņēmumi pārsniegtu tradicionālo iekšdedzes dzinēju automobiļu modeļu pārdošanas ieņēmumus.
Papildus LF-30 Electrified eksponēšanai Lexus stendā Tokijas autoizstādē būs “Lexus sajūtu teātris”, vieta, kurā cilvēki var piedzīvot “visu piecu maņu stimulēšanu”. To veido divas pieredžu telpas, audio un vizuālā. 1. teātra zālē Lexus LFA jutekliskā dzinēja skaņa stimulē dzirdi ar 360 grādu 3D skaņu. 2. teātra zāle piedāvā vizuāli stimulējošu pieredzi ar Lexus LC modeli, izmantojot projekciju kartēšanu, kas maina savu izskatu atkarībā no dienas laika un skatīšanās leņķa. Šādā stenda iekārtojumā varat novērtēt Lexus filozofiju, vienlaikus baudot sensoru stimulāciju “reālas pieredzes” veidolā.
46. Tokijas autoizstāde 2019 notiks Tokyo Big Site Tokijas krastmalas rajonā no 23. oktobra līdz 4. novembrim, presei paredzētās dienas ir 23. un 24. oktobris, īpašo ielūgumu diena – 24. oktobris, priekšskatījuma diena – 25. oktobris un vispārējas apmeklējuma dienas – no 25. oktobra līdz 4. novembrim.