the loft by brussels airline hero

LEXUS JAUNUMI

BRUSSELS AIRLINES UN LEXUS KOMFORTA ZONA BRISELES LIDOSTĀ TIEK NOSAUKTA PAR "EIROPAS VADOŠO AVIOKOMPĀNIJU ATPŪTAS TELPU 2020" JAU OTRO REIZI PĒC KĀRTAS

Jau otro gadu pēc kārtas aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus projekts “The Loft” Briseles lidostā tiek nosaukts par "Eiropas vadošo aviokompāniju atpūtas telpu" ikgadējā World Travel Awards pasniegšanas ceremonijā.

World Travel Awards apbalvo organizācijas, kuras tiek atzītas par tādām, kas tiecās uz izcilību. Gan klienti, gan ceļojumu un tūrisma profesionāļi balsoja par aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus projektu “The Loft” kā līderi šajā kategorijā. Lai arī balva kalpo par atzinību servisam, ko atpūtas telpa piedāvā jau no 2018. gada jūnija, balsošana par World Travel Awards notika koronavīrusa pandēmijas laikā, kad aviosabiedrība Brussels Airlines un Lexus piedāvāja produktus un pakalpojumus, kas bija pielāgoti un atbilstoši šī brīža veselības un drošības pasākumiem. Fakts, ka klienti un profesionāļi balsoja par aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus “The Loft” arī šī brīža apstākļos, apbalvojumu padara vēl vērtīgāku, jo tas apliecina abu uzņēmumu centienus darīt visu iespējamo, lai neatkarīgi no apstākļiem nodrošinātu labāko servisu saviem klientiem.

Aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus “The Loft” ir unikāls atpūtas telpas koncepts, kura centrā ir komforts, tehnoloģijas, dizains, beļģu šarma iezīmes un japāņu viesmīlības sajaukums.

"Visā, ko mēs darām ikdienā un šajos ārkārtīgi sarežģītajos apstākļos, galvenā uzmanība tiek vērsta uz klientu. Tas, ka mēs esam ieguvuši balvu “Eiropas vadošo lidostu atpūtas telpa 2020” visgrūtākajā gadā, kādu mūsu uzņēmums un aviācijas nozare jebkad ir pieredzējusi, padara to vēl vērtīgāku. Esmu ārkārtīgi pateicīgs ceļojumu un tūrisma profesionāļiem, kuri balsoja par “The Loft”, un it īpaši klientiem, kuri turpina apmeklēt aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus “The Loft” šajā izaicinošajā laikā. Viņi dod mums spēku, lai krīzes laikā meklētu jaunas attīstības iespējas un turpinātu sniegt lielisku servisu, neskatoties uz ierobežojumiem, ar kuriem mēs saskaramies pašreizējo veselības aizsardzības pasākumu dēļ,” saka Tanguy Cartuyvels, aviosabiedrības Brussels Airlines klientu pieredzes un mārketinga vadītājs. “Pateicoties kopīgam darbam ar partneriem, kuri sniedz augstākās kvalitātes pakalpojumus, mēs varam piedāvāt izcilu klientu pieredzi. Lexus ir lielisks piemērs tam.”

Lexus Europe vadītājs Pascal Ruch komentē: “Mēs esam pateicīgi klientiem par uzticību un esam priecīgi saņemt šo nozīmīgo balvu jau otro gadu pēc kārtas. Šajā gadā vairāk nekā jebkad iepriekš tiek novērtēts Lexus "gars" Omotenashi jeb Japānas iedvesmotā personalizētā un izcilā viesu pieredze. Arī mēs to piedāvājam saviem klientiem, un tas mūsdienu nenoteiktajos laikos rada reālas pārmaiņas un ienes mieru ceļotāja ikdienā. Mēs ļoti augstu vērtējam izcilo sadarbību ar aviosabiedrību Brussels Airlines un citiem partneriem, ar kuriem mēs šodien dalām šo balvu.”

Aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus “The Loft” durvis vēra 2018. gada 25. jūnijā kā jauna un relaksējoša vieta starptautiskiem ceļotājiem, kas iedvesmota no Lexus greznības, dizaina un Omotenashi viesmīlības.

Tas iezīmē turpmāku Lexus paplašināšanos ārpus premium klases automobiļu pasaules kā luksusa dzīvesveida zīmols. Atpūtas telpas viesiem tiek piedāvātas plašas iespējas, lai padarītu viņu apmeklējumu ērtu, relaksējošu un patīkamu, kā arī sniedz iespēju izbaudīt Lexus pasauli.

Aptverot 2040 m2 platību, aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus “The Loft” piedāvā sēdvietas 500 viesiem. Tā ir sadalīta zonās ar dažādu gaisotni un funkcijām, ieskaitot centrālo bāru, sēdvietu zonu un vietu, kas ideāli piemērota tiem, kas strādā, atrodoties kustībā.

Apmeklētājiem tiek sniegts unikāls augstākās kvalitātes pakalpojumu apvienojums:

 • Japāņu viesmīlības vērtības, ko ievieš Lexus.
 • Šokolādes garšas pieredze, ko nodrošina Neuhaus maître šokolādes ražotājs.
 • SPA Grohe mājas dušas komplekti.
 • Atsevišķas guļamistabas ar zvaigžņotiem griestiem.
 • Lexus LS šiatsu efekta masāžas krēsli.
 • Plašs svaigu un organisku ēdienu un dzērienu klāsts no Foodmaker un Rombouts.
 • Izlejamais alus, tostarp arī labākais beļģu alus.
 • Dzīvojamā telpa bez plastmasas pudelēm.
 • Godalgoti mākslasdarbi un eleganti dizaina elementi, kas iedvesmoti no Lexus.
 • Īpaša Mark Levinson augstākās klases audio klausīšanās telpa.
 • Regulāri pasākumi, sākot no vīna degustācijām līdz "dzīvai" mūzikai.
Balstoties uz Beļģijas federālās valdības lēmumu uz laiku slēgt viesmīlības nozari, lai cīnītos pret COVID-19 izplatību, aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus “The Loft” pašlaik ir slēgts. Līdz tam, aviosabiedrība Brussels Airlines un Lexus visu rūpē drošai darbības atsākšanai, tiklīdz apstākļi to atļaus.
Plašāka informācija par aviosabiedrības Brussels Airlines un Lexus projektu “The Loft” un citiem atpūtas telpas partneriem atrodama vietnē : https://press.brusselsairlines.com/brussels-airlines-extends-the-loft-at-brussels-airport