2018 lexus paris motorshow hero

21.09.2018.

LEXUS 2018. GADA PARĪZES AUTOIZSTĀDĒ

 • Parīzes autoizstādē 2. oktobrī pasaules debiju piedzīvos Lexus izsmalcinātās RC sporta kupejas jaunā versija, kā arī pilnīgi jaunais UX, septītās paaudzes ES un LC Yellow Edition.
 • 2018 lexus paris motorshow rc

  PARĪZES AUTOIZSTĀDE

  LEXUS NO JAUNA RADA SAVU IZSMALCINĀTO RC SPORTA KUPEJU

  Jaunajā RC ir saglabātas visas esošā modeļa labās īpašības, tās paceļot augstākā līmenī atbilstoši Lexus raksturīgās dizaina valodas jaunākajai paaudzei un uzlabotai braukšanas dinamikai. Jaunā modeļa tirdzniecība Eiropā tiks uzsākta 2018. gada beigās.

 • 2018 lexus paris motorshow ux 810x1080 v2

  PARĪZES AUTOIZSTĀDE

  JAUNAIS UX

  Jaunais Lexus UX piedāvā zīmola inovatīvo luksusu un drošību apvienojumā ar pilnīgi jauniem dizaina elementiem un ārkārtīgi efektīviem jauniem dzinējiem. Dinamiskais UX ir veidots tā, lai piedāvātu ātru un patīkamu braukšanu, saglabājot Lexus raksturīgo līdzsvarotību, kas to padara par unikālu luksusa klases kompakto krosoveru segmenta papildinājumu.

 • 2018 lexus paris motorshow lc

  PARĪZES AUTOIZSTĀDE

  LEXUS IEPAZĪSTINA AR ŽILBINOŠI JAUNU LC KUPEJU DZELTENĀ KRĀSĀ

  Lexus iepazīstina ar žilbinoši jaunu sava flagmaņa LC kupeju klāsta jaunpienācēju – jauno LC Yellow Edition modeli. Kā jau noprotams no nosaukuma, šis automobilis ir dzirkstošā Flare Yellow krāsā, kas lieliski izceļ atzinīgi novērtēto LC dizainu. Klientiem tas būs pieejams sākot no šī gada rudens.

 • 2018 lexus paris motorshow es 810x1080 v2

  PARĪZES AUTOIZSTĀDE

  PILNĪGI JAUNAIS LEXUS ES – AUGSTĀKA LĪMEŅA VEIKTSPĒJA UN IZSMALCINĀTĪBA

  Pēc sešām veiksmīgām vidējā izmēra sedana kategorijas automobiļu paaudzēm jaunu, ambiciozāku ceļu uz panākumiem tagad bruģē jaunais, septītās paaudzes Lexus ES. Jaunajam ES ir visas Lexus sedanam raksturīgās labās īpašības – komforts, izsmalcinātība un greznība, kā arī pilnīgi jauna šasija, kas piešķir dinamiskāku eksterjera dizainu un piedāvā vēl labāku braukšanas veiktspēju.