2019 lexus ly 650 luxury yacht hero

07 / 09 / 2018

KLAJĀ LAISTA LEXUS LY 650 LUKSUSA JAHTA: RADĪTA, LAI APBURTU

 • Ar pārsteidzošu automobiļu ražošanu Lexus ir nodarbojies nerimtīgi, par ko liecina LS 500 fantastiskie ar rokām izlocītie durvju paneļi un sarežģītais krāsošanas process, kas tapis, iedvesmojoties no morfo taureņa un iegūstot žilbinošo Structural Blue krāsojumu. Lexus izmanto visas iespējas, lai paplašinātu sava dizaina klātbūtni dažādās jomās. Arī LY 650 jahta ir vēl viens apliecinājums Lexus stāstiem bagātajā vēsturē jaunu robežu izpētē gan autobūves nozarē, gan ārpus tās.
  Lexus pastāvīgi izvērtē dažādus aspektus, kas cilvēkiem sniedz luksusa sajūtu, tāpēc līdz šim ir veicis izmēģinājumus kulinārijā, mākslā un dizainā, kino industrijā, kā arī citās jomās, kas ļāvis Lexus zīmolam mijiedarboties ar citām nozarēm. Vadoties no Lexus International prezidenta Joširo Savas (Yoshihiro Sawa) redzējuma, Lexus ir zīmols, kas “meklē jaunus veidus, kā saviem klientiem sniegt inovatīvu un pārsteidzošu pieredzi", tā rezultātā Lexus ir sadarbojies ar pasaulē izcilākajiem savas nozares speciālistiem, turpinot dzīvot līdzi sauklim "Experience Amazing".
  Tagad Lexus ir atgriezies pie ūdens pasaules jaunākās Lexus jahtas LY 650 veidolā. Ņemot par pamatu Lexus L raudzes dizaina valodu, LY 650 ražošana atsākas vietā, kur beidzās satriecošās Lexus sporta jahtas koncepts.
 • 2019 lexus ly 650 luxury yacht landscape
 • LEXUS TAKUMI TIEKAS AR MARQUIS-LARSON MEISTARIEM

  Neatslābstošās sabiedrības intereses par Lexus sporta jahtas konceptu mudināts, izpildviceprezidents Šigeki Tomojama (Shigeki Tomoyama) rosināja turpināt darbu jūras jahtu jomā: “vēlme bija iepazīstināt ar sapnim līdzīgu grezna dzīvesstila redzējumu, tādu, kurā Lexus jahta izvērš Lexus mobilitāti okeānā”. Lai īstenotu šo sapnim līdzīgo redzējumu, tika izraudzīta Marquis-Larson Boat Grupa, kuras uzdevums ir būvēt, pārdot un apkalpot nākamo Lexus jahtu. Šāds lēmums lielā mērā tika pieņemts balstoties uz viņu milzīgo pieredzi un pierādītajām spējām kuģubūvē, ko apstiprina viņu darbs, iedzīvinot Lexus sporta jahtas konceptu.
  Strādājot Pulaski, Viskonsīnas štatā, Marquis-Larson ir ideālais partneris, lai īstenotu Lexus jahtu dizaina otro nodaļu ar savu rūpīgo mehāniķu meistarības, modernās tehnoloģijas un iedvesmotā dizaina apvienojumu līdz piepildījumam. Papildinot Lexus izslavēto Takumi amatnieku mantojumu, kuri savos uzdevumos ir nepārspējami prasmīgi, Marquis meistaru zināšanas nepārprotami apliecina uzņēmuma lietpratīgie kuģu būvētāji, no kuriem daudzi uzņēmumā strādā jau 30 gadus.
 • 2019 lexus ly 650 luxury yacht portrait

  L RAUDZE NEVAINOJAMI PĀRIET NO AUTOBŪVES UZ KUĢUBŪVI

  Vairākas pievilcīgākās iezīmes no 42 pēdu koncepta ir pārnestas uz LY 650. Kopumā jahta būdama 65 pēdas gara, ar 19 pēdu platu bimsa formu, ir jaunākais Lexus veikums, kas raksturo izcilu stilu, ko izceļ spēcīgais, izteiktais priekšgals, izliektie klāja akcenti un uzsvērtie aizmugures daļas sāni. Lūkojoties uz jahtu no sāna, tai ir Lexus izteikti raksturīgās jumta līnijas elegantais pacēlums, bet kritums pāriet aizmugures daļas izceltajos platajos sānos.

 • GAIDĀMIE ATSKAITES PUNKTI UN KONTAKTINFORMĀCIJA

  Plānots, ka pirmā gatavā Lexus LY 650 jahta būs pabeigta 2019. gada otrajā pusē un savu globālo debiju piedzīvos gada beigās. Personas, kuras ir ieinteresētas papildinformācijas saņemšanā par Lexus LY 650 iegādi, lūdzam sazināties ar:
  Metjū Vecneru (Matthew Vetzner),
  Marquis-Larson Boat Group mārketinga viceprezidentu
  +1 920 822 3214
  mvetzner@marquis-larson.com
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
   
   
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Kopējais garums
   
  65’ 5”
   
  19,96 m
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Bimss (platums)
   
  18’ 8”
   
  5,72 m
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Dzinēji
   
  Volvo IPS 1200
   
  Volvo IPS 1350
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Degvielas tilpne
   
  1 000 gal
   
  3 785 l
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Ūdens tilpne
   
  225 gal
   
  852 l
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Uzglabāšanas tvertne
   
  170 gal
   
  643 l
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Kajītes
   
  3
   
  3
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Tualetes
   
  3
   
  3
  SPECIFIKĀCIJAS (provizoriskas vērtības)
  Kojas
   
  6
   
  6

VĒSTURE

Lexus tika dibināts 1989. gadā, lai izstrādātu un ražotu augstākās kvalitātes automobiļus, kādi jebkad būvēti, apņemoties nodrošināt labāko klientu apkalpošanu. 2012. gadā tika speciāli izveidots Lexus International kā uzņēmums uzņēmumā, lai koordinētu visu zīmola centrālo stratēģiju, plānošanu, projektēšanu, inženieriju un ražošanu.
Toyota Motor Corporation (TMC) Marine Business Department tika dibināta 1997. gadā, lai izstrādātu pirmšķirīgas jahtas, izmantojot modernizētu tehnoloģiju un kvalitātes kontroles metodes, kas Lexus luksusa automobiļu ražošanā pilnveidotas līdz perfekcijai. Toyota Marine Ponam līnija ir ietvērusi sporta-zvejas laivas, 26 un 28 pēdas garas, un luksusa kajīšu kreiserus, 31, 35, 37 un 45 pēdas garus, ar izturīgiem un klusas darbības korpusiem no pilnībā metināta A5083 alumīnija sakausējuma. Ponam modeļus darbina augstas efektivitātes turbodīzeļdzinēji, kas balstīti uz Lexus GX 300d (3,0 litru turbodīzeļdzinējs, 4 cilindri) un LX 450d (divi turbodīzeļdzinēji, 4,5 litri, V8) luksusa funkcionālajiem automobiļiem. Toyota Ponam līnija ir tirgus līderis augstākās kvalitātes jahtu rūpniecībā Japānā.
Laikā no 1998. gada līdz 2002. gadam Toyota Marine izstrādāja un ražoja arī Epic līnijas stikla šķiedras sacensību slēpju laivas un veikbordu laivas, galvenokārt ASV tirgum, un visas šīs laivas darbināja 4,0 litru 1UZ-FE DOHC benzīna dzinējs V8 no Lexus LS 400 luksusa sedana.
Marquis-Larson Boat Group: mūsu pārliecība ir tā, ka nav īstākas brīvības izjūtas par to, kad esi uz ūdens. Tādēļ mēs piedāvājam sešu augstākās kvalitātes rekreācijas laivu zīmolu saimi; to garuma diapazons ir 16–52 pēdas: jaunā Marquis, Carver jahtas, Larson ģimenes motorlaivas, Larson FX saldūdens zvejas laivas, Larson Escape pontonlaivas un Striper sālsūdens zvejas laivas.