2020 lexus yacht ly 650 premiere hero

LEXUS JAUNUMI

LEXUS PREZENTĒ JAUNU LUKSUSA JAHTU

  • Lexus rada jauna līmeņa inovatīvu un apbrīnojamu pieredzi
  • Lexus dizaina valodas jauna izpausme 65 pēdu jahtas veidolā
  • Izcila veiktspēja un klusums, kāds piederas kuģniecības flagmanim
  • Neparasta lietotāju pieredze, kādu rada modernā tehnoloģija
  • Augstas kvalitātes meistarība un Toyota ražošanas sistēmu (Toyota Production System) iebūvētā kvalitāte
  Jūtot pastāvīgu izaicinājumu sniegt saviem klientiem inovatīvu un apbrīnojamu pieredzi, Lexus Bokaratonā, ASV prezentēja savu pirmo luksusa jahtu, Lexus LY 650.
  LY 650 ir jauns Lexus izaicinājums radīt inovatīvu un neaizmirstamu pieredzi ārpus auto industrijas robežām. Balstīta uz Lexus sporta jahtas konceptu, kas pirmo reizi tika prezentēts 2017. gada janvārī, LY 650 piedāvā unikālu stilu un augstākā līmeņa kruīza sniegumu. Lexus – zīmols, kas tiecas atspoguļot patiesa luksusa dzīvesstilu – ir apvienojis modernās tehnoloģijas un izcilu meistarību, lai radītu neaizstājamu pieredzi, kas pārspēj īpašnieku cerības, ne tikai uz šosejas, bet arī jūrā. Šī LY 650 flagmaņjahta ir jauns Lexus filozofijas “MEISTARĪGI IZGATAVOTS” iemiesojums, kurā īpaša uzmanība pret detaļām un apsteidzoša viesmīlība ir jūtama ikvienā aspektā.
  Korpusa forma, pakaļgala bagātīgā ietilpība un citi elementi papildus izskatīgajām liektajām līnijām veido LY 650 nepārspētu un individuālu eksterjeru. Sadarbības rezultātā ar Itālijas jahtu dizaina studiju Nuvolari Lenard*1 ir tapusi moderna dizaina un ērta iekšējā dzīvojamā telpa, kas izceļ augsto kvalitāti ikvienā detaļā. Turklāt tiecoties izstrādāt tādas kruīza iespējas, kas būtu līdzvērtīgas Lexus neatkārtojamajam sniegumam, jahta šķeļ ūdeņus ar vieglu un ļoti stingru kompozītmateriālu korpusu, kurā apvienota CFRP (plastmasa ar oglekļa šķiedru stiegrojumu) un GFRP (plastmasa ar stikla šķiedru stiegrojumu), un kurš izstrādāts kopā ar Marquis Yachts LLC*2. Turklāt LY 650 ir aprīkota ar LY-Link, laivu sportā zināmo modernu savienojamības tehnoloģiju, kas kopīgo savlaicīgu informāciju un nodrošina dažādu jahtas funkciju pārvaldību.
  LY 650 ir būvēta sadarbībā ar Marquis Yachts amata meistariem Pulaski, Viskonsīnas štatā, ASV. Sākot LY 650 ražošanu, Marquis Yachts saviem ražošanas procesiem piemērojis slaveno Toyota ražošanas sistēmu (Toyota Production System), lai kāpinātu ražošanas efektivitāti un kvalitāti. Jaunā jahta tiks izrādīta Fortloderdeilas starptautiskajā laivu izstādē Floridas štatā no 2019. gada 30. oktobra līdz 3. novembrim.
  Prezidents Akio Tojoda (Akio Toyoda) komentēja: “LY 650 simbolizē Lexus izaicinājumu pārkāpt automobiļu ražošanas robežas. Sadarbojoties Toyota un Marquis Yachts komandām, laivu ražotnē tika ieviesta Toyota ražošanas sistēma ar mērķi kāpināt produktivitāti un kvalitāti. Tas ļāva Lexus filozofijai “MEISTARĪGI IZGATAVOTS”, kuras pamatā ir apsteidzoša viesmīlība un uzmanība pret detaļām, kļūt par realitāti luksusa jahtas veidolā. Es patiešām gaidu to mirkli, kad redzēšu moderno augstas kvalitātes LY650 izrādām savu skaistumu pasaules okeānos. Mēs tiecamies pēc arvien jaunām mobilitātes iespējām, pat uz ūdeņiem.”

  LEXUS DIZAINA VALODAS JAUNA IZPAUSME 65 PĒDU JAHTAS VEIDOLĀ

  LY 650 FlyBridge tipa sacīkšu jahta ir saglabājusi Lexus sporta jahtas koncepcijas izteiksmīgo formu un skaisti izliektās līnijas un ir gan eleganta, gan sportiska. Tās spēcīgais, izteiktais priekšgals un dinamiskais pakaļgals, kas var lepoties ar vienu no platākajiem bimsiem savā klasē, uzreiz atklāj LY 650 klātbūtni, savukārt tās kupejai līdzīgā jumta līnija un akcentētie klāja izliekumi uzsver augsto kreisēšanas veiktspējas līmeni.
  Jahtu raksturo optimāla divu toņu krāsu shēma, kas izceļ tās unikālo formu un atveido 2017. gada Lexus sporta jahtas koncepcijas tēlu. Metāliski akcenti uz priekšgala, sānu iluminatoriem un kuģa L veida gaisa ieplūdes atverēm veido Lexus jahtas ikonisko tēlu.
 •     2020 lexus yacht ly 650 premiere LR01 interior

  Salonā apvienots moderns dizains un omotenashi (japāņu viesmīlība, kas sirsnīgi un labvēlīgi apsteidz un piepilda cilvēku gaidas) ar mērķi tiekties uz augstāko kvalitāti, kas neapstrīdami ir Lexus raksturlielums, un piedāvā gaišu, baltā toņkārtā veidotu, salona telpu, kas rada atvērtības sajūtu, savukārt liekto līniju un radošā apgaismojuma pielietojums gādā par komfortablu ietvēruma noskaņu.

  Salona pārdomātajā izkārtojumā ir divi kapteiņa sēdekļi, priekšpusē izvietoti dīvāni un kambīzes komplekss pakaļgalā. Zem salona ir trīs elegantas kajītes, kuru augstums ir 6 pēdas un 6 collas (vairāk nekā divi metri), katrā kajītē – privāta dušas telpa.

IZCILA VEIKTSPĒJA UN KLUSUMS, KĀDS PIEDERAS KUĢNIECĪBAS FLAGMANIM

Lai panāktu Lexus iepriecinošo sniegumu, LY 650 tika rūpīgi projektēta un konstruēta, lai nodrošinātu gan kreisēšanas komfortu, gan dinamisku reakciju uz stūres rata manevriem ikvienā jahtas brauciena situācijā.
Spēka piedziņa piedāvā divus Volvo Penta® IPS*3 dzinējus (1350/1200/1050). Integrējot tos ar unikālu zemūdens korpusa formu, kāda panākta, pielietojot aprēķinātu šķidruma dinamikas modelēšanu, Lexus ir spējis sasniegt ne tikai lielu jaudu un mazu degvielas patēriņu, bet arī izcilu kreisēšanas stabilitāti un manevrējamību. LY 650 var lepoties arī ar eksperimentālu atbalsta funkciju klāstu, ieskaitot kursorsviru vadību, fiksēta punkta stāvokļa noturēšanu jūrā un automātiska aizvara funkciju.
Zemūdens korpuss un korpusa augšdaļa viegluma un īpašas izturības nolūkā ir konstruēta no CFRP, kas savukārt sniedz savu ieguldījumu ievērojamā liela ātruma sniegumā un komfortablas kreisēšanas pieredzē. Sienās ir izmantoti sendviča tipa paneļi ar izcilām skaņas izolācijas īpašībām, lai palīdzētu uzturēt klusumu netraucētu sarunu labad.
    2020 lexus yacht ly 650 premiere LR02 advanced technology

LEXUS JAHTAS PIRMIZRĀDE

NEPARASTA LIETOTĀJU PIEREDZE, KĀDU RADA MODERNĀ TEHNOLOĢIJA

LY-Link, moderna tehnoloģija kuģu savienojamībā, savlaicīgi kopīgo un sniedz dažādu informāciju. Šo tehnoloģiju var izmantot, lai uzraudzītu jahtu un lai būtu iespējams nosūtīt paziņojumus teksta ziņu veidā, konstatējot kādu anomāliju. Turklāt tā kāpina ērtību, sniedzot lietotājiem iespēju attālināti ieslēgt un izslēgt tādus komponentus kā jahtas kondicionēšanas sistēmu un apgaismojumu, izmantojot viedtālruni.

Pateicoties stilīgam instrumentu panelim ar skārienekrāna vadību, no kapteiņa sēdekļa iespējams demonstrēt gan stilu, gan izcilu vadāmību.

Pieejamā, individuāli izstrādātā Mark Levinson telpiskās skaņas sistēma ar zemfrekvences skaļruņu sistēmu salonā rada visaptverošu koncertzālei līdzīgu akustisko telpu.

    2020 lexus yacht ly 650 premiere LR03 quality craftsmanship

LEXUS JAHTAS PIRMIZRĀDE

AUGSTAS KVALITĀTES MEISTARĪBA UN TOYOTA RAŽOŠANAS SISTĒMAS IEBŪVĒTĀ KVALITĀTE

LY 650 ražošanu veikuši Marquis Yachts prasmīgie amata meistari Viskonsīnā. To izvērstā kuģniecības pieredze un takumi meistarība ir redzama ikvienā ar rokām veidotajā, individuāli krāsotajā korpusa detaļā, kas tiek veidots ar nepiekāpīgu precizitāti, kādu piemēro arī mehāniskās apstrādes un metināšanas procesos. Smalki apstrādātas detaļas ir redzamas nerūsējošā tērauda klāja stiprinājumos, ko pēc pasūtījuma veido katrai jahtai atsevišķi uz vietas strādājoši ražošanas un metināšanas takumi, izvērstās pēc pasūtījuma uzstādītās un pēc pasūtījuma apstrādātās īsta koka apdarēs un darinātos mēbeļu komponentos, kā arī ar rokām šūtajos sēdekļu virsmas materiālos.

Sākot LY 650 ražošanu, Marquis Yachts ir ieviesis slaveno Toyota ražošanas sistēmu, kuras uzmanības centrā ir ar takelāžu saistītie procesi, un tiek veiktas pastāvīgas un nemitīgas pilnveides aktivitātes, lai kāpinātu efektivitāti un, protams, kvalitāti.