LC Convertible Best Luxury Car Award Hero Image

LEXUS JAUNUMI

LEXUS LC 500 CONVERTIBLE ATZĪTS PAR 2021. GADA LABĀKO LUKSUSA AUTO SIEVIEŠU PASAULES GADA AUTO KONKURSĀ

 • Lexus LC 500 Convertible atzīts par 2021. gada labāko luksusa auto Sieviešu pasaules gada auto (WWCOTY) konkursā. Lexus pirmais modelis ar mīksto jumtu ierindots starp deviņiem uzvarētājiem, novērtējot tā izcilību tādās kategorijās kā drošība, komforts un tehnoloģijas.
  WWCOTY konkurss norisinās jau 11 gadu, un tā žūriju veido 50 auto žurnālistes no 38 valstīm, aptverot piecus kontinentus. Šī ir vienīgā žūrija auto nozarē, kuras sastāvā ir tikai sievietes.
  Viena no žūrijas loceklēm, Marta Garcia (Spānija), WWCOTY konkursa prezidente, atzīmēja: "Lexus LC 500 Convertible kabriolets ir traki fantastisks. Par to ir vērts sapņot un iekļaut savā vēlmju sarakstā. Tas saglabā klasisko sporta auto kaisli, un nav vajadzīgi triki vai turbo, lai tajā iemīlētos."
  Anat Daniel (Izraēla) komentēja, kā luksusa sajaukums ar japāņu sportiskumu un lielisku dzinēju palīdz padarīt šo par unikālu un neaizmirstamu automobili, savukārt Charleen Clarke (Dienvidāfrika) paziņoja, ka ar to braukt ir lieliski.
  LC Convertible kabriolets – sekojot Coupe (kupejas) piemēram – lieliski atspoguļo Lexus evolūciju kā luksusa dzīvesstila zīmolam, piedāvājot prasīgiem klientiem braukšanas prieku, unikālu dizainu un izcilu meistarības kvalitāti.
  Darbības vieta bija paredzēta LC Convertible, kad Detroitas autošovā 2019. gadā tika atklāta tā koncepta versija, parādot, kā galvenajam dizainerim Tadao Mori un viņa komandai ir izdevies godalgoto kupejas dizainu pārvērst tikpat stilīgā un iekārojamā kabrioletā. Ražošanas versijai tika veiktas minimālas izmaiņas, un tā nonāca pārdošanā 2020. gadā un kļuva par iedvesmojošu un atzītu Lexus klāsta modeli.
  Dizaineri strādāja pie tā, lai automobilis izskatītos vienlīdz labi ar paceltu un nolaistu jumtu, tādējādi apliecinot Lexus izslavēto uzmanību detaļām, piemēram, saliekamajam augšējam mehānismam, lai tas veidotu ideālas virsbūves līnijas, neietekmējot salona komfortu vai ietilpību. LC Convertible garantē Lexus "uzmundrinošo sniegumu", pateicoties tā 5,0 litru V8 dzinēja un 10 pakāpju automātiskajai pārnesumkārbai Direct Shift, kas pielāgojas kabrioletam ar maksimālo ātrumu 270 km/h (elektroniski ierobežots). Paātrinājumu līdz 0–100 km/h auto var sasniegt tikai piecās sekundēs, savukārt precīza aerodinamika novērš nevēlamas vēja brāzmas, braucot lielā ātrumā. Salons ir patiesi iespaidīgs. Tā apdarē izmantoti augstas kvalitātes materiāli, un tas atspoguļo Lexus uz cilvēku vērsto pieeju gan dizainā, gan komfortā un sensorajā pievilcībā.
  2021. gadā WWCOTY konkurss izstrādāja jaunu balsošanas kārtību, saskaņā ar kuru pirms individuālo uzvarētāju noteikšanas tika atlasīti trīs labākie modeļi katrā kategorijā. Atbilstošie automobiļi pārdošanā nonāca laika posmā no 2020. gada janvāra līdz decembrim. Tāpat kā iepriekšējos gados, balsošanu apstiprināja neatkarīgs auditors Grant Thornton no Jaunzēlandes.
  Lai uzzinātu vairāk par Sieviešu pasaules gada auto (WWCOTY) konkursu, lūdzu apmeklējiet https://www.womensworldcoty.com/.