2017 lexus frankfurt motor show nx hero

IEPAZĪSTINĀM AR GUDRĀKIEM UN ELEGANTĀKIEM NX UN CT

Izteiksmīgs, drosmīgs dizains šāgada Frankfurtes automobiļu izstādē. Mēs atklājam atjauninātos Lexus NX un Lexus CT. Turpinot abu modeļu stiprās puses, ir uzlabots gan dizains, gan tehnoloģijas, lai dāvātu Jums vēl aizraujošāku braucienu.

Atjauninātais NX – sportiskas sajūtas, jaudīgs dizains

Apvienojot pievilcīgu un mūsdienīgu dizainu ar dinamisku veiktspēju, NX krosovers ir populārs Lexus klāsta spēlētājs. Tagad mēs esam dāvājuši NX jaunu, atsvaidzinātu un vēl jaudīgāku izskatu un vēl inteliģentākas drošības sistēmas.
NX jaunais dizains lepojas ar spēcīgāku un platāku ārieni un elegantāku kopējo veidolu. Mēs esam atjauninājuši Lexus zīmola vārpstveida resti, uzlabojuši abu buferu formu, uzstādījuši jaunus 18 collu vieglmetāla diskus un jaunas, bez pieskāriena atveramas un aizveramas bagāžas nodalījuma durvis, panākot nepārprotami nopietnu NX dizainu.
Tikmēr salonā ir veiktas detalizētas izmaiņas, lai izceltu NX sportisko raksturu un tā sniegtās greznās sajūtas. Centrālā displeja ekrāns ir lielāks, klimata kontroles dizains – plūdenāks, un centrālais pulkstenis brauciena laikā automātiski pārslēdzas starp laika zonām. Jūsu izvēlei ir pieejama bagātīga salona krāsu palete, tā papildināta ar Rich Cream un Ochre polsterējumu un apdari, kā arī Flare Red un Mustard Yellow NX F SPORT modeļiem.

Atjauninātais CT – aizraujošs brauciens, skatienu piesaistoša klātbūtne

Atklājiet mūsu kompaktā hibrīda hečbeka jauno, dinamisko izskatu. CT 200h izmaiņas ietver arī uzlabotu drošības sistēmu, kā arī eksterjeru, kas atspoguļo automobiļa braukšanas prieka pilno raksturu, neupurējot tā vienkāršību un iespaidīgo degvielas ekonomiju.
Mēs esam vairojuši CT izsmalcinātību ar vēl modernāku un agresīvāku dizainu, kas atbilst aktīvam dzīvesstilam un transformē jaudīgo izskatu veiktspējā uz ceļa. Profilu papildina sportiska dizaina diski, bet izsmalcināti elementi aizmugurē vairo automobiļa atlētisko pievilcību. Turklāt tagad Jūsu rīcībā ir plaša salona apdaru izvēle, pateicoties mūsu papildinātajai krāsu paletei un jaunām materiālu kombinācijām, piemēram, satriecošās divu toņu gludas ādas apdares, auduma un ilgmūžīgas sintētiskās ādas kombinācija vai jaunas auduma apdares.

CT 200h F SPORT

CT 200h F SPORT modelis 2018. gadam piedzīvojis visvairāk būtisku dizaina uzlabojumu. Papildus pilnīgi jaunam tīkla rakstam un augstākā līmeņa priekšējiem lukturiem, šis modelis apveltīts arī ar ekskluzīvu melnu restu un dizaina elementu apdari, kā arī ar ekskluzīvu divtoņu eksterjera apdari Lava Orange CS (Crystal Sunshine) un Heat Blue CL (Contrast Layering) krāsās. Salonā F SPORT modelis lepojas ar jaunām, ekskluzīvām salona kombinācijām, tostarp divtoņu ādas apdari, auduma un sintētiskās ādas apdari un jaunu divtoņu eksterjera krāsojumu.

Drošības tehnoloģijas palikušas vēl inteliģentākas

Uzlabotie NX un CT aprīkoti arī ar mūsu inovatīvo Lexus Safety System+ (LSS+). Šis palīgsistēmu kopums izmanto inteliģentas tehnoloģijas, kas aktīvi strādā, gādājot par Jūsu drošību uz ceļa.
LSS+ ietver sadursmes novēršanas sistēmu, kas skenē priekšā esošo ceļu, lai laikus pamanītu briesmas un ārkārtas gadījumā pat automātiski samazinātu automobiļa ātrumu. Tikmēr uz šosejas mūsu adaptīvā kruīza kontrole un brīdinājums par izbraukšanu no joslas palīdz braukt vienmērīgi un savā joslā. Papildus tam mūsu adaptīvā tālo gaismu sistēma un ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma sniedz Jums lielāku kontroli un pārliecību.

Iepazīstinām ar Lexus Safety System+ A

Mūsu pilnīgi jaunajā flagmaņa luksusa sedanā Lexus LS mēs ieviesīsim arī uzlaboto Lexus Safety System+ A. LSS+ A ir uzlabotas LSS+ funkcijas un pirmoreiz pasaulē ieviestas jaunas tehnoloģijas. Tās ietver: aktīvo stūrēšanu, lai automātiski apbrauktu šķēršļus un gājējus, Lexus CoDrive un braukšanas joslas ievērošanas funkciju, kas palīdzēs braukt pareizi, pat ja uz ceļa marķējuma nebūs, kā arī brīdinājumu par priekšā šķērsojošu satiksmi, kas dāvās drošību ielu krustojumos.