1 2019 lexus ux 300e gallery 08

LEXUS JAUNUMI

2020. GADA ŽENĒVAS AUTOIZSTĀDE – KAS BŪTU BIJIS?

Lexus pirmā elektriskā automobiļa pirmizrāde Eiropā
– Pirmais produkts zem “Lexus Electrified” stratēģijas banera –

 • UX 300e, pirmais pilnībā elektriskais Lexus automobilis, iemieso izsmalcinātu braukšanas sniegumu un zīmola DNS NVH
 • Leģendārā Lexus uzticamība pārmantota no hibrīdu elektrifikācijas tehnoloģijas
 • Neskarts UX krosovera atšķirīgais dizains un lieliska funkcionalitāte
Kopš RX 400h ieviešanas 2005. gadā Lexus ir bijis celmlauzis automobiļu elektrifikācijas tehnoloģiju jomā, ieņemot vadošo lomu tādu produktu piedāvājumā, kurus raksturo veiktspēja un vides draudzīgums. 2019. gada Tokijas autoizstādē Lexus atklāja savu globālo elektrifikācijas stratēģiju ar nosaukumu “Lexus Electrified”, kuras mērķis ir būtisks izrāviens automobiļa sniegumā, lietojumā, vadīšanā un braukšanas priekā.
Lexus Electrified ietver integrētu transmisijas, stūrēšanas, balstiekārtas un bremžu vadību, īstenojot hibrīdautomobiļa motora vadības tehnoloģijas maksimālo potenciālu. Ar šo tehnoloģiju mēs varam vadīt piedziņas spēku, lai nodrošinātu ideālu automobiļa stāju atbilstoši katrai braukšanas situācijai. Lexus tiecas turpināt patīkamu un drošāk vadāmu automobiļu nodrošinājumu.

Būdams pirmais ražošanas modelis, ko definē Lexus Electrified stratēģija, pilnībā elektriskais UX 300e ir izstrādāts izcilam sniegumam uz ceļa. Lexus paturējuši neskartu UX krosovera atšķirīgo dizainu un raksturlielumus, tādējādi galveno uzmanību pievēršot iespējām pilnveidot akumulatoru elektrisko automobiļu (BEV) unikālās veiktspējas priekšrocības. UX 300e lieljaudas motors nodrošina dabisku un vienlaikus enerģisku paātrinājumu, savukārt lielās ietilpības akumulatori, kas atrodas tieši zem salona grīdas gādā par zemu smaguma centru un optimālu darbības attālumu šāda pilsētas kompaktā automobiļa gadījumā (400 km korelētajā NEDC ciklā, kas atbilst vairāk nekā 300 km lielam mērķa darbības attālumam WLTP ciklā). Apvienojumā ar jaunāko savienojamības tehnoloģiju UX 300e maksimāli izmanto BEV priekšrocības, vienlaikus īstenojot braukšanas sniegumu un ērtības vienā pakotnē. (Lexus filozofija “YET”)

UX 300e tiks laists tirdzniecībā atsevišķos Eiropas tirgos 2020. gada otrajā pusē un, sākot no 2021. gada, visā Eiropā.
    2 2019 lexus ux 300e gallery 08
UX 300e galvenās iezīmes
Pirmais pilnībā elektriskais Lexus automobilis, iemieso izsmalcinātu braukšanas sniegumu un zīmola DNS NVH

Lexus galvenā uzmanība vienmēr bijusi pievērsta atšķirīgā braukšanas snieguma nodrošināšanai, un BEV izstrādāšanas gadījumā nekas nav citādi. Sākot ar UX izsmalcināto braukšanas raksturu, Lexus inženieri spējuši likt lietā jauno elektrisko piedziņu, lai pat vēl vairāk uzlabotu automobiļa sniegumu. Tajā pašā laikā UX 300e ir viens no klusākajiem saloniem savā klasē, kāds piedienas Lexus DNS skaņas pārvaldības mantojumam.

 • UX 300e braukšanas režīma izvēles funkcija sniedz klientiem iespēju vienmērīgi palielināt un samazināt ātrumu atbilstoši situācijai. Autovadītāji var sajust BEV jaudas piedziņas ķēdes jaudīgu paātrinājumu un tūlītēju griezi, piespiežot pedāli un izmantojot pārnesumu pārslēgšanas slēdžus līdzīgi kā bremzējot dzinēju, izmantojot četrus ātruma samazinājuma atgūšanas līmeņus – un to visu, baudot dabisku ceļa sajūtu zem riteņiem.
 • UX 300e nodrošina izcilu dinamisko sniegumu, pateicoties zemajam smaguma centram, par kādu gādā motora un akumulatora novietojums zem automobiļa virsbūves, apvienojumā ar optimizētu priekšpuses/aizmugures svara sadalījumu un inerces momentu.
 • GA-C platformas augsto veiktspējas līmeni pastiprina papildu stiprinājumi un amortizatoru amortizācijas spēka optimizācija, lai tie atbilstu elektrifikācijas dinamiskajām izmaiņām.
 • Lai gan BEV ir dabiski klusi, UX 300e ir iestrādāta izolācija tieši aiz akumulatora un apspiež āra trokšņus, tādus kā vējš vai oļu sitieni, kas citādi – dzinēja un transmisijas neesamības gadījumā – būtu pamanāmi. Lexus aktīvā skaņas kontroles uzmanība pret skaņas pārvaldību autovadītājiem sniedz iespēju salonā baudīt komfortablu mieru.
Leģendārā Lexus uzticamība pārmantota no hibrīdautomobiļa

Izstrādājot UX 300e, Lexus izmantoja zināšanas, kādas uzkrājis zīmola nozarē vadošo hibrīdo sistēmu izstrādē, un tā paša līmeņa kvalitāti un ērto darbību izmantoja savā pirmajā ražošanas BEV. Akumulatora uzticamība ir izcila, un ikdienas lietojamību optimizē jaunākās savienojamības tehnoloģijas un uz viedtālruni balstītas tālvadības lietojums.

 • Motora, invertora, mehānismu un lieljaudas akumulatora lietderība kāpināta maksimāli, izmantojot hibrīdo automobiļu izstrādē gūtās zināšanas.
 • Akumulatori ir aprīkoti ar temperatūras pārvaldības sistēmu, kas darbojas zemā un augstā apkārtējās vides temperatūrā. Uzticamību palielina arī daudzo uzraudzības sistēmu lietojums, kas regulē uzlādi un nepieļauj, piemēram, pārlādēšanu.
 • UX 300e piedāvā jaunākās pieslēgtā automobiļa tehnoloģijas. Ar LexusLink lietotni izveidojot savienojumu ar viedtālruni, autovadītāji var pārliecināties par akumulatora uzlādes līmeni un iespējamo braukšanas attālumu. Auto iekļauti arī uzlādes regulēšanas mehānismi, piemēram, taimera funkcija, kas informē īpašnieku, kad automobilis būs pilnībā uzlādēts, vai palīdz plānot uzlādi atkarībā no tā, kad paredzams nākamais brauciens ar automobili vai kad elektrības cena ir zema. Vēl lietotne īpašniekam sniedz iespēju attālināti regulēt automobiļa klimata ierīci.
UX 300e motora specifikācijas
Novietojums
Modelis
Maksimālā jauda
Maksimālais griezes moments
Priekšdaļa
4KM
150kW
300Nm

UX 300e akumulatora specifikācijas
Tips
Jauda
Diapazons
Uzlādes ātrums
Standarta (AC) uzlāde / Ātrā (DC) uzlāde
Litija jonu
54,3kWh
Korelētais NEDC cikls: 400 km
WLTP cikls: vairāk nekā 300 km (mērķa attālums)
Maks. 6,6 kW / Maks. 50 kW
    3 2019 lexus ux 300e gallery 08
Atšķirīgais dizains un augsta līmeņa funkcionalitāte no Lexus UX kompaktā krosovera tika nodota UX 300e, nodrošinot izcilu visaptverošu pakotni.

 • Papildus drosmīgajai un izsmalcinātajai virsbūvei, kas vedina uz domām par neatlaidīgu un veiklu braukšanu, Lexus ir izstrādājis UX 300e īpašus aerodinamiskos riteņus un virsbūves apakšas pārklājumu.
 • Pārslēgšanas ar stiepli atrašanās vieta viduskonsolē sniedz savu ieguldījumu salona dizaina vienkāršībā un funkcionalitātē.
 • Lexus prioritāte ir modernāko drošības tehnoloģiju izstrādāšana un ātra nodošana autovadītāju rīcībā. UX 300e ir aprīkots ar Lexus Safety System+, jo Lexus turpina virzību uz nelaimes un nāves gadījumu novēršanu, kā arī uz autovadītāja stresa mazināšanu un vadītāja palīdzības sistēmu attīstīšanu, nodrošinot dabiskāku un drošāku braukšanas pieredzi.
UX 300e galvenās specifikācijas
IZMĒRI UN SVARS Mērvienība Vērtība
Garums mm 4,495
Platums mm 1,840
Augstums mm 1,545
Garenbāze mm 2,640
Aizmugurējie sēdekļi pacelti, kravas nodalījums piekrauts līdz pārsegam litri 367
Aizmugurējie sēdekļi pacelti, kravas nodalījums piekrauts līdz jumtam litri 486
SNIEGUMS
Akumulatora jauda kWh 54,3
Darbības attālums kruīza režīmā (NEDC) Km 400
Darbības attālums kruīza režīmā (WLTP) Km vairāk nekā 300 (mērķa attālums)
Sistēmas jauda kW 150
Sistēmas griezes moments Nm 300
Paātrinājums 0–100 sekundes 7,5
Maksimālais ātrums km/h 160
UZLĀDES SPECIFIKĀCIJAS
Uzlādes ātrums AC kW 6,6
Uzlādes ātrums DC kW 50
Uzlādes ilgums AC gadījumā stundas 7 *
(200 V/30 A, plānotā vērtība)
Uzlādes ilgums DC gadījumā (0–80%) minūtes 50 *
(MAKS. 125 A, plānotā vērtība)
* Atkarībā no akumulatora temperatūras, lietojuma vēstures, uzlādes stenda (lādētāja) un darba sprieguma.