1 lexus lc convertible hero

LEXUS JAUNUMI

2020. GADA ŽENĒVAS AUTOIZSTĀDE – KAS BŪTU BIJIS? LEXUS LC 500 KABRIOLETS PIEDZĪVOJIS SAVU PASAULES DEBIJU

 • Satriecošs dizains ar paceltu vai nolaistu jumtu, kas atspoguļo Lexus raksturīgo uzmanību pret detaļām
 • Lexus braukšanas rokraksta “Uzmundrinošs sniegums” un kabrioletam raksturīgas braukšanas pieredzes saliedējums
 • Sajūtas salonā atspoguļo Lexus uz cilvēku orientēto filozofiju
LC klāsta papildinājums atspoguļo Lexus virzību ceļā uz luksusa dzīvesstila zīmolu, nodrošinot braukšanas prieku un aizrautību, kas bagātinās klientu dzīvesstilu. Jaunais LC 500 kabriolets pievienojas kupejām kā iedvesmojošiem aicinošiem modeļiem visā Lexus klāstā, nodrošinot unikālu braukšanas pieredzi, kas stimulē sajūtas un pauž izcilu skaistumu.

Jaunā LC virsbūve rada iespaidu, ka kupejas jumta līnija saplūst ar kabrioleta raksturu, nemainīgi gan ar paceltu, gan nolaistu jumtu. Salona dizainā uzmanība pievērsta pat vismazākajai detaļai, piemēram, ieritināms pārsegs un sēdekļu materiāli, kļūst par dizaina elementu, skatot salonu no ārpuses.

Jaunais modelis atbalso kupejas “Uzmundrinošā snieguma” braukšanas rokrakstu, radot vienotības sajūtu ar dabu un pacilājošu braukšanas sniegumu, kādu var baudīt tikai kabrioletā.

Virsbūves iekšējai konstrukcijai ir optimāls savienojumu izvietojums un forma, lai nodrošinātu spēcīgu, dinamisku sniegumu. Un, pateicoties automobiļa robusti un jutekliski skanošajam V8, LC 500 kabriolets uzņem paātrinājumu lineārā veidā. Lai vēl vairāk uzlabotu braukšanas pieredzi, tas ir aprīkots ar skausta sildītājiem un caurspīdīgu vēja deflektoru – atbalstot noteicošo komfortu un klusumu, kas ir Lexus DNS.

Jaunā LC 500 kabrioleta tirdzniecību plānots uzsākt 2020. gada vasarā.

    2 lexus lc convertible hero
LC 500 KABRIOLETA GALVENĀS IEZĪMES

Satriecošs dizains ar paceltu vai nolaistu jumtu, kas atspoguļo Lexus raksturīgo uzmanību pret detaļām:
 • Virsbūves stils, kas balstīts uz LC kupejas bāzes, kabrioletā ļāvis saglabāt aerodinamisku sniegumu un optimālu svara sadalījumu. Mīkstā seguma jumts veido unikālu siluetu un sportisku noskaņu, kāda piestāv kabrioletam. Aizmugures bagāžas nodalījuma pārsega līnija ir pacelta un paplašināta, radot dinamisku sānskatu un uzsverot zemo un plato stāju.
 • Lai nodrošinātu to, ka LC 500 kabrioleta versija saglabā burvīgu siluetu, kad jumts ir nolaists, automātiskais mehānisms jumtu ieloka zem integrēta ieritināmā pārsega. Tā kā dizaineri ir iestrādājuši loka līniju, kas durvju galā paceļas, automobiļa profilu raksturo virsbūve, kas ieskauj salonu, veidojot vispārēji kompaktu un tīru izskatu.
 • 4 slāņu mīkstais jumts projektēts tā, lai saglabātu kupejas plūdeno jumta līniju, nebalstot rāmi, kas redzams cauri audumam. Turklāt jumta materiāls ir rūpīgi izvēlēts un ražots tā, lai nodrošinātu optimālo nostiepumu un neburzītos un lai skaņas izolācija būtu vēl labāka.
 • Virsbūves un mīkstā jumta krāsu paletes, kā arī salona elegantie toņi ir rūpīgi atlasīti un kombinēti, lai ņemtu vērā LC klientu izteikto stila izjūtu, gaumi un atšķirīgos dzīvesstilus.
 • Salonā vērojamas tādas detaļas kā pakāpenisks stepējuma un perforācijas raksts sēdekļu augšdaļā, kā arī logotips “L”, kas reljefi iestrādāts galvas balstu aizmugurē.
 • Atverot un aizverot mīksto jumtu, kustība tiek rūpīgi uzraudzīta, jo īpaši tās sākumā un beigās, gādājot par autovadītāja kvalitātes izjūtu un drošumu. Jumta un ieritināmā pārsega pārvietošanās ir precīzi sinhronizēta, lai panāktu elegantu un dabisku kustību, vienlaikus nodrošinot savā klasē pārliecinošāko atvēršanas un aizvēršanas ātrumu.
 • Jumtu var pacelt vai nolaist, automobilim braucot ar ātrumu līdz 50 km/h; mērinstrumentu paneļa ekrānā redzamā animācija autovadītājam sniedz iespēju uzraudzīt jumta darbības gaitu.
Lexus braukšanas rokraksta “Uzmundrinošs sniegums” un kabrioletam raksturīgas braukšanas pieredzes saliedējums:
 • LC 500 kabrioleta virsbūves konstrukcija izstrādāta no jauna, lai panāktu stinguma līmeni, kāds atbalsta Lexus braukšanas rokrakstu, līdzvērtīgu kupejai, vienlaikus nodrošinot gan stilu, gan pietiekamu telpu bagāžai.
 • Pateicoties aizmugurējās balstiekārtas torņstiprinājuma stratēģiskajam izvietojumam un formai, automobiļa konstrukcijas stingums ir pastiprināts. Stiprinājumu veido viegls spiedienliets alumīnijs, lai mazinātu pievienoto svaru, un braukšanas ērtības labad uzstādīts veiktspējas amortizators. Citi stiprinājumi atrodas zem virsbūves, un ir lietoti tādi materiāli kā magnijs un alumīnijs, lai panāktu gan lielu stingumu, gan mazu svaru. Rezultātā iegūts dinamisks sniegums.
 • Dabiski aspirētais 5,0 litru V8 dzinējs, kas savienots ar DirectShift-10 automātisko pārnesumkārbu, nodrošina LC lineāru, tomēr uzmundrinošu paātrinājumu. Jaudas izvadi regulē atbilstoši braukšanas apstākļiem, ar vienmērīga paātrinājuma raksturu ikdienas gaitās un ar galēju paātrinājumu, kad autovadītājs tā vēlas.
 • Lai padarītu LC 500 Convertible V8 vēl baudāmāku, kad jumts ir nolaists, skaņas ģenerators pārraida dzinēja gaisa vada skaņas caur mērinstrumentu paneli, savukārt izplūdes vārsts pastiprina jaudīgā dzinēja skaņu.
    3 lexus lc convertible hero
Sajūtas salonā atspoguļo Lexus uz cilvēku orientēto filozofiju:
 • Lai radītu brīvdabas braukšanas pieredzi, netraucējot sarunas automobilī, tā izstrādes gaitā uzmanības centrā bija aerodinamika, piemēram, loka līnija un aizmugures forma. Rezultātā, apvienojumā ar caurspīdīgo polikarbonāta vēja deflektoru, vēja plūsma automobilī ir slāpēta un klusa.
 • Skaņas pārvaldība ir galvenā Lexus DNS sastāvdaļa un LC 500 Convertible salona telpa stimulē maņas ar emocionālu dzinēja skanējumu. Aktīvā trokšņa kontrole (Active Noise Control – ANC) apvienojumā ar skaņas izolācijas un absorbcijas metodēm slāpē nevēlamos trokšņus un nepatīkamās skaņas frekvences.
 • Audiosistēma reproducē katra instrumenta, vokālās partijas un ieraksta vides oriģinālo skanējumu. Turklāt akustiskais dizains automātiski mainās pacelta vai nolaista jumta gadījumā, radot akustisku telpu, ko iespējams baudīt ikvienā situācijā.
 • Lexus Climate Concierge tehnoloģiju lieto, lai automātiski regulētu gaisa kondicionēšanu, sēdekļu sildītājus, skausta sildītājus un stūres sildītāju, turklāt ņemot vērā, vai jumts ir pacelts vai nolaists, tādējādi padarot LC 500 salona kabrioleta versiju komfortablu tā pasažieriem neatkarīgi no temperatūras ārpusē.
LC 500 kabrioleta izmēri un specifikācijas:
Kopējais garums:
4760 mm
Kopējais platums:
1920 mm
Kopējais augstums:
1350 mm
Garenbāze:
2870 mm
Jumta darbināšana:
atvēršana: 15 s / aizvēršana: 16 s