24 HOUR ‘SUNRISE TO SUNRISE’

LEXUS JAUNUMI

LAI NOSVINĒTU VISUS JAUNOS LEXUS UX, LEXUS VISĀ EIROPĀ NODROŠINA 24 STUNDU ILGAS SVINĪBAS "NO SAULLĒKTA LĪDZ SAULLĒKTAM"

Atskatoties uz jauno Lexus UX automobiļu atklāšanas pasākumu šī gada sākumā, 24 stundu ilgās Lexus svinības iezīmē jaunu posmu Lexus vēsturē. Šī pasākuma apmeklētāji piedalījās unikālā daudz valstu braucienā, sēžoties pie stūres jaunajam Lexus UX un izbaudot testa braucienus, kādi nekad vēl netika pieredzēti.
Gan virsotnēs, gan lejās tika piedzīvoti neticami saullēkti un 24 h garais brauciens bija tāds, kurā katrs pagrieziens atklāja jaunus horizontus, tas viss pie Lexus UX stūres.
No krāšņiem kalnu skatiem ial’aiguille du midi Chamonix līdz pat rosīgajai Milānai, no agra rīta saules pie Léman ezera līdz vēsturiski bagātajai Candelo Itālijā. Apmeklētajiem bija jānobrauc 300 km – Šveice, Francija un Itālija, kur nebeidzamos līkumos satikās bezgalīgi apvāršņi. Ceļš bija izvēlēts tā, lai parādītu Lexus UX būtību un plašās iespējas ar tā jauno pašuzlādes hibrīda un inovatīvo drošības sistēmu, tai pat laikā saglabājot urbānā luksusa dzīvesveida garšu.
Viena no Lexus vēstnesēm, urbānās vides fotogrāfe, Elsa Bleda ir izveidojusi izstādi, kurā tiek pētīti jauni aspekti un apvāršņi pilsētu ainavu kontekstā. Tā bija skatāma Milānā un ir daļa no globālās mārketinga kampaņas.