DIZAINS

ZĪMOLA STILS

Mūsu pieeju dizainam definē L-Finesse dizaina valoda. Ko tā nozīmē? Mēs nodrošinām Jums jaunākās tehnoloģijas un dizainu un tiecamies uz precizitāti it visā, ko radām.

L-FINESSE

Trīs pamatvērtības, uz kurām balstīts šis princips, iedvesmo un vada ikvienu estētisko lēmumu, kuru mēs pieņemam.

 • Plūstoša priekšnojauta

  Uzticīgi “Omotenashi” – japāņu viesmīlības – koncepcijai, mēs darām vairāk, nekā tikai izpildām autovadītāju vajadzības un vēlmes. Mēs tās paredzam un prognozējam, lai Jūs varētu izbaudīt pārsteidzošus rezultātus.

  Izteikta vienkāršība

  Visam, ko mēs radām, ir jābūt intuitīvi patīkami lietojamam un piederīgam. Mēs atmetam pārmērīgu sarežģītību, lai varētu sniegt godīgas, neatšķaidītas emocijas par braukšanas pieredzi.

  Intriģējoša elegance

  Visiem mūsu automobiļiem piemīt spēja piesaistīt skatienu un likt atskatīties. Bet tie spēj arī notvert un saglabāt Jūsu uzmanību. Jo vairāk Jūs raugāties, jo vairāk tie Jūs pievelk. Nav pārsteigums, ka mūsu dizaineri runā par “vizuālajiem ceļojumiem".

VĀRPSTVEIDA RESTE

Mūsu vārpstveida reste ir acumirklī atpazīstams Lexus dizaina elements. Tā ir drosmīgs apliecinājums, kuru nav iespējams nepamanīt. Tās koptēls paliek nemainīgs, taču laika gaitā tā tiek stilistiski uzlabota un pielāgota visā mūsu klāstā.

“L” PRIEKŠĒJIE LUKTURI

Mūsu “L” formas priekšējie lukturi harmoniski saspēlējas ar vārpstveida resti, radot iespaidīgu koptēlu. Ikviena automobiļa priekšgals un aizmugure raisa asociācijas ar mūsu zīmolu. Lukturi vienmēr tiek pilnveidoti – gan pateicoties tehnoloģiskiem jaunievedumiem, gan stilistiski.

RAKSTURĪGS PROFILS

Ikviens Lexus dāvā satriecošu skatu no sāniem. Profili ir plūdlīniju, demonstrējot izsmalcināto aerodinamiku, bet dziļās ieloces atgādina par mūsu zīmola pirmo burtu. Dizains, meistarība, tehnoloģijas un veiktspēja apvienojas ar vienu vienīgu, konkrētu mērķi.