2018 lexus lda call for entries hub asset

LEXUS DIZAINA BALVA 2018 – ATVĒRTA PIETEIKUMIEM

Turpinot apņemšanos ar dizaina palīdzību darīt pasauli labāku, Lexus atklāj pieteikumu pieņemšanu Lexus Dizaina balvai 2018. Šā gada radošā tēma ir “CO-” – tas ir latīņu valodas priedēklis ar nozīmi “ar” vai “kopā harmonijā”.

DIZAINA TALANTU IZLOLOŠANA

2013. gadā atklātais konkurss ir starptautiska platforma, lai atrastu un pamanītu globālo radītāju un dizaineru nākamo paaudzi. Ik gadu tūkstošiem jaunu, radošu talantu no visas pasaules cer tikt izraudzīti fināla atlasei. Dizaina kopiena tiks iepazīstināta ar divpadsmit finālistiem un viņu darbiem, un tie tiks izstādīti Milānas Dizaina nedēļā 2018 – Salone Del Mobile, pasaulē lielākajā dizaina izstādē. Pēc tam četriem no finālistiem tiks piešķirts mentors no atzītu globālu dizaineru vidus un nodrošināts budžets trīs miljonu Japānas jenu (vairāk nekā $25 000 USD) apmērā viņu ideju prototipu radīšanai.

“CO-“ KONCEPCIJA

Lexus Dizaina balvas 2018 tēma ir "CO-" – tas ir latīņu valodas priedēklis ar nozīmi “ar” vai “kopā harmonijā”. Mēs ticam, ka lielisks dizains var nodrošināt harmonisku dabas un sabiedrības līdzāspastāvēšanu, tāpēc šajā nozīmē “CO-" ir pieeja, kas ļauj Lexus zīmolam izpētīt tā un apkārtējās vides patieso potenciālu, radot jaunas iespējas caur sadarbību un koordināciju. Tagad jaunajiem dizaineriem ir iespēja izpētīt "CO-" un iedvesmot citus labākai pasaulei.

ŽŪRIJA UN MENTORI

Žūriju, kas novērtēs dizainus, veido starptautiski atzīti, izcili radītāji, kas darbojas dažādos dizaina novirzienos. Četriem finālistiem tiks nodrošināti mentori – godalgoti dizaineri –, kas dalīsies savā zinātībā un piedāvās praktisku atbalstu. Izvēlētos kandidātus viņi vadīs, lai tie varētu izpaust savu potenciālu pilnībā, izstrādājot savu inovatīvo ideju reālus prototipus. Žūriju un mentorus vieno Lexus uzskats, ka izcils dizains var padarīt pasauli par labāku vietu.
Lexus Dizaina balvas 2018 žūrijas locekļi un mentori tiks paziņoti augustā.

IZSTĀDE

Milānas Dizaina nedēļas laikā visu finālistu darbi tiks izstādīti Lexus eksperimentālajā stendā. Savukārt, žūrija vērtēs četrus prototipus, izvēloties 2018. gada Lielās balvas ieguvēju. Tas, tāpat kā iepriekšējie uzvarētāji, turpinās baudīt panākumus un pārvērst savu ideju dzīvotspējīgā produktā.

INFORMĀCIJA PAR PIETEIKŠANOS

Pieteikumi Lexus Dizaina balvas 2018. gada konkursam tiks pieņemti no 24. jūlija līdz 8. oktobrim. Vairāk informācijas par pieteikšanās procesu, lūdzu, meklējiet LexusDesignAward.com. Divpadsmit finālisti tiks paziņoti 2018. gada sākumā.

LEXUS ĪSFILMAS: 4. SEZONA – PIETEIKUMU PIEŅEMŠANA