2017 lda finalists thumb

PAZIŅOTI LEXUS DIZAINA BALVAS 2017. GADA FINĀLISTI

Lexus International ir izsludinājuši Lexus Dizaina balvas 2017 konkursa 12 finālistus. Pirmoreiz konkurss tika izsludināts 2013. gadā, lai palīdzētu stimulēt idejas labākas rītdienas veidošanai, bet nu jau Lexus svin piekto šā starptautiskā dizaina konkursa gadadienu, atbalstot jaunos dizainerus un radītājus visā pasaulē. Lexus Dizaina balva 2017 tēmai “Tomēr” (“Yet”) saņēma 1152 pieteikumus no 63 valstīm.
Kā Lexus inovāciju filozofijas dvēsele, “TOMĒR” ir ārkārtīgi piemērots temats šā Lexus pasākuma 5. gadadienai. “Tomēr” iedvesmo mūs meklēt sinerģijas efektus, apvienojot it kā nesavienojamus mērķus, piemēram, plašu, tomēr aerodinamisku dizainu. Harmonizējot pretrunīgus elementus, “Tomēr” paver mums neparastus progresīva dizaina un tehnoloģiju veidus, lai pasaulei dāvātu apbrīnojamu, jaunu pieredzi.
2016. gada novembrī pasaulē slavenu dizaineru un radošo mentoru grupa sapulcējās, lai vērtētu pieteikumus. Pēc rūpīgas izvērtēšanas un plašām diskusijām, žūrija izvēlējās 12 finālistus.
No šiem 12 finālistiem četri tika izvēlēti, lai viņu dizainu prototipus veidotu globāli atzītu mentoru vadībā.
Lai nodrošinātu radošo atbalstu četriem finālistiem, Lexus Dizaina balva 2017 ir izvēlējušies četrus slavenus mentorus: arhitektus un starpdisciplinārus dizainerus Neri & Hu, dizaineru Maksu Lambu (Max Lamb), dizaineri/arhitekti Elenu Manferdini (Elena Manferdini) un mākslinieku/arhitektu Snarkitecture. Visi četri bija arī pagājušā gada finālistu mentori.
Četri pabeigtie prototipi tiks izstādīti Lexus stendā Milānas Dizaina nedēļā kopā ar pārējo astoņu finālistu dizainu prezentācijām. Pasākums norisināsies no 3. aprīļa (preses un balvu pasniegšanas diena) līdz 9. aprīlim. 3. aprīlī finālisti prezentēs savus dizainus žūrijai un starptautiskajiem medijiem. Žūrija novērtēs četrus prototipus un paziņos galvenās balvas ieguvēju, kas ir Lexus Dizaina balvas 2017 cikla kulminācijas brīdis.
Vairāk informācijas un attēlus meklējiet:
Lexus Dizaina balvas vietne: https://www.lexus-int.com/lexus-design-award
Instagram: @lexusdesignaward
Oficiālie tēmturi: #LexusDesignAward; #MilanDesignWeek;