2017 lda mentor hero

LEXUS DIZAINA BALVA

LEXUS DIZAINA PASĀKUMI

Radošumam piemīt spēja mainīt pasauli. Lexus Dizaina balva veicina ideju ģenerēšanu, atbalstot jaunos dizainerus un radītājus, kuru darbs dizaina jomā sola mainīt nākotni jaunos un aizraujošos veidos.

2018 lexus lda call for entries hub asset

LEXUS DIZAINA BALVA

LEXUS DIZAINA BALVA 2018 – ATVĒRTA PIETEIKUMIEM

Turpinot apņemšanos ar dizaina palīdzību darīt pasauli labāku, Lexus atklāj pieteikumu pieņemšanu Lexus Dizaina balvai 2018.

2017 lexus lda finalists hub asset

LEXUS DIZAINA BALVAS FINĀLISTI

No tūkstošiem pieteikumu tiks izvēlēti tikai divpadsmit finālisti. Astoņi finālisti izstādīs savus darbus Milānas Dizaina nedēļā, bet četri iegūs unikālo izdevību – pasaulē atzītu dizaineru-mentoru atbalstu. Mentori finālistiem palīdzēs iemiesot viņu idejas dzīvē, izstrādājot katru koncepciju līdz prototipam.

2017 lda judges thumb

LEXUS DIZAINA BALVA 2017

ŽŪRIJA

Lexus Dizaina balvas žūrija ir elitāra pasaulslavenu radošo dizaineru un dažādu dizaina disciplīnu ekspertu grupa, kas no tūkstošiem pieteikumu izvēlēsies divpadsmit finālistus, četrus prototipa izstrādes uzvarētājus un galu galā vienu Lielās balvas ieguvēju.

2017 lda mentor thumb

LEXUS DIZAINA BALVA

MENTORI

Lexus ir izvēlējušies pasaules klases žūriju dizaina ekspertu vidū, kas vairākus mēnešus atbalstīs un sadarbosies ar četriem LDA finālistiem: Lexus mentori dāvās nenovērtējamu pieredzi, komerciāla rakstura padomus un savu vadību, lai finālisti varētu izstrādāt savu dizaina ideju prototipus.