2017 lexus valerian hero01

LEXUS DODAS ZINĀTNISKĀS FANTASTIKAS PASAULĒ FILMĀ “VALERIĀNS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA”

“Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta” ir viena no lielākajām filmām, kas tiek rādīta Eiropā. Un vienā no galvenajām lomām ir Lexus. 2017. gadā uzņemtās zinātniskās fantastikas filmas, kuras režisors ir Luks Besons (Luc Besson), radošā komanda iztēlojās automobili, kas iederētos Valeriāna pasaulē, kur darbība norisinās 700 gadus tālā nākotnē: un rezultāts ir Lexus SKYJET.

PĀRCEĻAMIES UZ 2800. GADU

Vienvietīgais SKYJET tika prezentēts Lexus pasākuma, kas notika Maiami, ietvaros, kur tika izrādīti jaunākie luksusa produkti un norisinājās dzīvesstila pasākumi. SKYJET radīja Valeriāna komanda ar mērķi izstrādāt automobili, kas teorētiski varētu būt izgudrots un tikt lietots 28. gadsimtā.

2017. gada Lexus Dzīvesstila pasākumā Maiami filmas “Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta” zvaigzne Deins Dehāns, izmetot repliku par SKYJET lidaparātu, pasaulei atklāja mokošu ieskatu, kas padomā filmas producentiem.

Filmas radošie darbinieki sadarbojās ar Lexus dizaineriem, lai piešķirtu SKYJET leģendāra mūsdienu automobiļa modeļa dizaina iezīmes (dažas Jūs varētu atpazīt). Galīgajā dizaina versijā izmantota pielāgota Lexus zīmola vārpstveida restes interpretācija un karsti gaidītās 2018. gada Lexus LC kupejas priekšējo lukturu iedvesmots dizains, ko papildina spēcīgas un aerodinamiskas kontūras.

Radot konceptmodeļa salona dizainu, Valeriāna filmas radošā komanda iedvesmu smēlās no mūsu jaunākajiem sasniegumiem mākslīgā intelekta un moderno cilvēka-automobiļa mijiedarbības tehnoloģiju jomā. Gaisa kuģa modelis ir paredzēts arī kā tēlaina enerģijas kapsula nākotnei, kuru iedvesmojis Lexus darbs pie inovatīvās ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģijas.

EPISKAS PAKAĻDZĪŠANĀS AINAS

Komentējot atklāšanu, Deins teica: “Es vienmēr tiku vēlējies strādāt ar Luku Besonu, jo savās filmās viņš tiešām pievērš uzmanību ik sīkākajai detaļai, atdzīvinot stāstu ārkārtīgi reāli un dzīvi. Sadarbība ar Lexus, lai radītu SKYJET, ir lielisks piemērs. Valeriāna episkās pakaļdzīšanās ainas ar Skyjet noteikti būs vieni no aizraujošākajiem momentiem filmā.”

Modeļa atklāšanu pavadīja iespaidīgs gaismas šovs, un tad uz skatuves kāpa Deins, lai stāstītu par filmēšanos SKYJET un sadarbību ar otru galvenās lomas atveidotāju Karu Delavinju (Cara Delevingne) un režisoru Luku Besonu.

Komentējot sadarbību, Lexus globālā zīmola mārketinga vadītājs Spiro Fotino (Spiros Fotinos) piebilda: “Kad Luks pirmoreiz mums izklāstīja savu Valeriāna filmas vīziju, uzreiz bija skaidrs, ka viņam nav svešas mūsu ambīcijas tiekties ārpus ierastā un radīt pārsteidzošu pieredzi. No Lexus viedokļa raugoties, palīdzēt iztēloties SKYJET dizainu un tehnoloģijas bija aizraujošs izaicinājums. Neskaitot to, ka mūsu zīmols varēja piedalīties pilnīgi neticamā stāstā, mēs turklāt varējām izbaudīt sejas, kādas mūsu dizaineri un inženieri rādīja, kad uzzināja, ka viņiem būs jāķeras pie zvaigžņu kuģa izstrādes!”

Lexus nākamo septiņu mēnešu laikā piedāvā virkni apbrīnojamu piedzīvojumu, kuru mērķis ir kāpināt filmas fanu interesi par Valeriāna piedzīvojumiem līdz filmas pirmizrādei 2017. gada jūlija beigās.

Uzziniet vairāk par “VALERIĀNU UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTU”:

UZŅEM ĀTRUMU KOPĀ AR VALERIĀNU

Franču zinātniskās fantastikas autors un režisors Luks Besons no leģendārās grafisko romānu sērijas “Valeriāns un Lorelīna” radījis episku zinātniskās fantastikas kinosāgu. Valeriāns (Deins Dehāns) un Lorelīna (Kara Delavinja) ir galaktikas cilvēku apdzīvoto teritoriju valdības īpašie aģenti, kam uzdots uzturēt kārtību visā Visumā.

Pēc Komandiera (Klaivs Ovens/Clive Owen) pavēles Valeriāns un Lorelīna dodas misijā uz starpgalaktisko pilsētu Alfu – aizvien plašumā augošo metropoli, kurā mīt tūkstošiem sugu no visām Visuma malām. Alfas, tūkstoš planētu pilsētas, centrā parādās noslēpumains tumšs spēks, kas apdraud pilsētas mierpilno pastāvēšanu, un Valeriānam ar Lorelīnu jāsteidz atpazīt ļaunumu un pasargāt ne vien Alfu, bet visa Visuma nākotni.

Next steps