DIZAINS

NĀKOTNES VĪZIJAS

Lexus dizainu virza izteiksmīga un drosmīga konceptuālā domāšana. Uzziniet par dažiem projektiem, kas mūs ir iemetuši nākotnē, un katrs no tiem dāvājis savu iepriekš neparedzētu enerģiju. Padarot šķietami neiespējamo iespējamu.

NO PARASTĀ NEPARASTAJĀ

Uzziniet, kā mūsu unikālā iztēle ļāva mums pārvarēt gravitāciju ar SLIDE gaisa dēli jeb hoverboard, no jauna atklāt piedzīvojumu garšu ar SPORTA JAHTAS koncepciju un doties nākotnē ar Valeriāna SKYJET. Mēs pat esam atraduši jaunu ceļu uz luksusa veiktspēju ar jauno daudzpakāpju hibrīda piedziņu klasē vadošajā LC 500h.

 • NĀKOTNES VĪZIJAS

  SPORTA JAHTA

  Kā kaislīgs autovadītājs, Akio Tojoda neapstājas tikai pie automobiļiem. Kā bezgalīgam pētniekam, viņam nepaslīd garām nepamanīts neviens automobilis. Un jahtas arī nav izņēmums. Viņu jau izsenis iedvesmoja visizsmalcinātāko modeļu jauda un izteikti vienmērīgā vadāmība.

  Viņš zināja, ka meistarīga stila veiktspējas jahta varētu aizraujoši un patiesi grezni papildināt Lexus dzīvesstilu. Ar Lexus sporta jahtu mēs to paveicām. Visi uz klāja.

 • NĀKOTNES VĪZIJAS

  SLIDE

  Iepazīstieties ar SLIDE gaisa dēli jeb hoverboard: jaunu pārvietošanās veidu. Dizaina meistaru veidots, šis skrituļdēlis ir radikāli pārstrādāts. Lai radītu SLIDE, tika pārstrādātas pamata tehnoloģijas un atklātas patiesi inovatīvas tehnoloģijas.

  Elegantajā plūdlīniju dēlī mums bija jāievieto jaudīga elektromagnētiska magnētiskās levitācijas tehnoloģija. Tas nozīmēja, ka jāatrod precīza supravadītāju, magnētu un slāpekļa kombinācija. Ikvienā solī komanda papleta tehnoloģiju iespējamības un potenciāla robežas.

Next steps