2019 lexus takumi living hero v2

MEISTARĪBA

TAKUMI DZĪVE

Lai kļūtu par meistaru vajadzēs 10 000 stundas, bet lai kļūtu par Takumi meistaru – 60 000 stundas. Šī unikālā dokumentālā filma vēstīs četru Takumi meistaru stāstu un viņu nodošanos nebeidzamiem atkārtojumiem dzīvē bez nekādiem izņēmumiem. Tajā tiek skatīts jautājums par cilvēka prasmju pastāvēšanu brīdī, kad viss attīstīsies ārpus mūsu pašu spējām.

BEZ KOMPROMISIEM

Ir tikai viens ceļš, kā sasniegt augstāko meistarības pakāpi, un tas prasa īpašu uzmanību pat vismazākajām detaļām. Takumi meistari, apmācot savus sekotājus, speciāli slēpj nepilnības, lai garantētu, ka topošie amata brāļi izkopj visaugstākos standartus un maņas šo nepilnību atklāšanā un novēršanā. Sākot no braucējiem, kas testē automobiļus, līdz pat telpai, kurā tiek trenētas Takumi maņas, šīs filmas atklās, kāpēc nekas netiek veidots līdzīgi, kā Lexus.

        2019 lexus takumi living quote background image
        2019 lexus takumi living quote cinemagraph fallback

Prakse veikt "partizāna testus" vai slēpt nepilnības, ir tikai daži no veidiem, kā Lexus meistari nepārtraukti pārbauda un uzlabo savas zināšanas.

CILVĒKI UN TEHNOLOĢIJAS

Nepārspēta amata meistarība ir iespējama cilvēkiem un robotiem strādājot harmonijā. Programmējot šīs augsti kvalificēto meistaru maņas mūsu robotiem, esam panākuši vienmērīgu un efektīvu sniegumu, kas rezultējies nepārspējamā Lexus meistarībā.

SUPERCILVĒKS

Pēc vairākām prakses un apmācības stundām Lexus Takumi meistari ir izkopuši teju supercilvēka maņas. Redze, kas spēj saskatīt detaļas, kas netrenētai acij ir neredzamas, dzirde, kas spēj noregulēt dzinēju ar ķirurģisku precizitāti un pieskāriena sajūtas, kas spēj sajust nepilnības milimetra apmērā.