ATKLĀJIET LEXUS

MEISTARĪBA

Precizitāte. Aizrautība. Prasmes. Viss ir svarīgs, lai sasniegtu unikālo meistarību, kas redzama ikvienā Lexus automobilī.

TAKUMI PRECIZITĀTE, NOSLĪPĒTA GADU DESMITOS

Takumi ir sena japāņu koncepcija un tradīcija, kas pauž vislabāko amata meistaru būtību. Un tas ir pamats visiem mūsu ražošanas procesiem. Mūsu Takumi amata meistari ir pilnveidojuši savas maņas un izgājuši rūpīgas apmācības ilgu gadu garumā. Apņēmušies nodrošināt vislabākos rezultātus, viņi turpina ieguldīt savu laiku, strādājot tik ilgi, cik nepieciešams, lai radītu izcilus automobiļus un pārsteidzošu pieredzi, apvienojot tradicionālās metodes ar modernajām tehnoloģijām.

 •     takumi hub masters

  MEISTARĪBA

  TAKUMI MEISTARI

  Ikvienam Lexus Takumi meistaram ir vismaz ceturtdaļgadsimtu ilga pieredze. Visi kopā viņi iegulda savas nepārspējamās prasmes, zināšanas un intuīciju ikvienā automobiļa izgatavošanas procesa posmā.

 •     Takumi Replacement 1920x1080 Hero

  MEISTARĪBA

  ORIGAMI KAĶI

  Takumi meistari apliecina savas prasmes un izveicību, izlokot Origami kaķi 90 sekundēs ar savu nedominējošo roku. Simbolisks tests un patiess izcilības apliecinājums.

 •     takumi hub flagship craft

  MEISTARĪBA

  FLAGMAŅA APDARE

  Ikviens leģendārā LS aspekts atspoguļo mūsu apņemšanos radīt visizsmalcinātāko mākslu. Greznas apdares un augstākās kvalitātes materiāli kāpina braukšanas pieredzi, nevainojami papildinot aizraujošo veiktspēju.

 •     2019 lexus takumi living hub banner

  MEISTARĪBA

  TAKUMI DZĪVE

  Mūsu Takumi meistari garantē, ka nekas netiek izgatavots līdzīgi, kā Lexus. To filozofija paredz darbu bez jebkādām kļūdām.