lexus LF SA hero

LF-SA

ULTRAKOMPAKTS KONCEPTAUTOMOBILIS

Globālo debiju piedzīvojis 2015. gada Ženēvas automobiļu izstādē, šis piedzīvojumu kārais konceptautomobilis dodas izpētīt kartē neiezīmētas teritorijas.

 • LF-SA KONCEPTAUTOMOBILIS

  Mēs izaicinājām mūsu Eiropas dizaina studiju radīt ultrakompaktu pilsētas 2+2 konceptautomobili. Tā rezultāts ir uz autovadītāju fokusēts konceptautomobilis, kas iemieso gan nedēļas nogales piedzīvojumu garu, gan ikdienas braukšanu pilsētā – SA nozīmē “mazais dēkainis” (Small Adventurer).

  LF-SA konceptautomobilis ir zīmola L-Finesse dizaina filozofijas drosmīga interpretācija, nezaudējot ne kripatu tīras braukšanas baudas.

  LF-SA konceptautomobilis pēta nākotni, kurā Lexus autovadītāji joprojām varēs baudīt “greznību” sēžot pie stūres un vadīt automobili paši, vienlaikus izbaudot vismodernāko savienojamību, infoizklaidi un drošību.

      lexus LF SA section01 fullBleed

DROSMĪGS, KOMPAKTS STILS

Neraugoties uz spēcīgo, skulpturālo un pašpārliecināto stilu, Lexus dizaineri radīja LF-SA nekaunīgi kompaktu, dāvājot tam manevrētspēju un izveicību, kas ir tik būtiska ikvienam īstam pilsētas automobilim.

 • FUTŪRISTISKS DIZAINS

  Kontrastu starp ieliektajām un izliektajām virsbūves virsmām izceļ spēcīgās rievas virs riteņu arkām. Tās piešķir dizainam unikālas proporcijas un piešķir jaudīgas dinamikas un kustības sajūtu.

 •     lexus LF SA section02 02

  KRĀSU PIEDZĪVOJUMS

  Piedzīvojumu gars izpaužas arī konceptautomobiļa krāsu gammā: sudrabotā Stellar eksterjera apdare simbolizē Visuma izpēti, bet salona toņus iedvesmojis valdzinošais Saules aptumsuma skats.

IEKĀPIET LF-SA

Neraugoties uz kompaktajiem izmēriem, LF-SA lepojas ar pārsteidzoši plašu salonu. Tas rada neviltotu gaismas un plašuma sajūtu, ko akcentē plūstošais panelis un unikālā stūres un pedāļu kustība.

    lexus LF SA section03 00
 • lexus LF SA section03 01

  UZ VADĪTĀJU KONCENTRĒTS DIZAINS

  Tā kā pilsētas automobiļos visbiežāk pārvietojas viens braucējs, 2+2 salona izkārtojumā prioritāte nepārprotami ir piešķirta autovadītājam. Autovadītāja sēdeklis ir fiksēts, bet stūre un pedāļi ir regulējami, ļaujot pielāgot automobili tā vadītājam.

 •     lexus LF SA section03 02

  TELPA, KO IZPĒTĪT

  Priekšējā pasažiera sēdeklis ir bīdāms, ļaujot piekļūt sēdvietām aizmugurē. Salona dizainā izmantota telpa, materiāli un ietilpība, radot divas skaidri atšķiramas, savstarpēji pārklājošās eliptiskas zonas.

 • NEVAINOJAMA UN INTUITĪVA

  Valdzinošā LF-SA infoizklaides sistēma ietver hologrammas tipa displeju, kas plūstoši integrēts kristāldzidrajā mērinstrumentu panelī, kā arī platleņķa vējstikla displeju un skārienpaliktni viduskonsolē.

 •     lexus LF SA section03 04