lexus LF FC hero

LF-FC

ŪDEŅRAŽA DEGVIELAS ŠŪNU SEDANS

Nākamās paaudzes LF-FC luksusa konceptautomobilis sacēla viesuļvētru 2015. gada Tokijas automobiļu izstādē: tā bija patiesi futūristiska jauna luksusa sedana atklāšana.

 • LF-FC KONCEPTAUTOMOBILIS

  Tas ir aizraujošs ieskats nākotnē. Pasaulē pirmais degvielas šūnu konceptautomobilis. LF-FC ir satriecoša un bezrūpīgi eleganta 4 durvju kupeja, kas aprīkota ar inovatīvu pilnpiedziņas sistēmu. LF-FC nav tikai dizaina vingrinājums, tās mērķis ir pilnībā mainīt Jūsu gaidas.

    lexus lf fc quoteblock bg
    lexus lf fc quoteblock fg

LF-FC PAUŽ MŪSU PROGRESĪVO LUKSUSA UN AUGSTO TEHNOLOĢIJU VĪZIJU PAR NEMAZ NE TIK TĀLO NĀKOTNI

Tokuo Fukuiči (Tokuo Fukuichi), Lexus International prezidents

L-FINESSE FILOZOFIJA

LF-FC eksterjera stils iemieso Lexus L-Finesse dizaina filozofiju: nevainojamu vienkāršību un eleganci. Izteiksmīgā priekšējā reste ar jaunu tīkla rakstu dominē automobiļa priekšgalā, bet peldošie “L” formas dienas gaitas lukturi (DRL) akcentē automobiļa plūstošās kontūras.

 •     lexus lf fc section02 01

  SATRIECOŠA VIENKĀRŠĪBA

  Šo peldošo tēmu Jūs atradīsiet it visur LF-FC, piemēram, jaunajos, satriecošajos trīsžuburu aizmugures lukturos. Ieraugot šo unikālo konceptautomobili pilnā profilā, Jūs sāksiet novērtēt tā radikālo stilu. Tikai tad atklājas LF-FC patiesais raksturs.

 •     lexus lf fc section02 02

  NĀKOTNES DIZAINS

  Ar plūstošo jumta līniju no priekšgala līdz aizmugurei LF-FC ir radīts, lai trauktos pa taisnām maģistrālēm, bet tas ir viscaur izbaudāms arī uz daudz izaicinošākiem līkloču ceļiem. Tā 21 collu alumīnija diski ar stīpām no plastmasas, kas pastiprināta ar oglekļa šķiedru, sniedz dinamiskā stila automobilim papildu elegances pieskārienu.

IEKĀPIET LF-FC

Ienāciet futūristiskā intuitīvu tehnoloģiju un greznības pasaulē. Apsēžoties Jūs sveicinās neuzbāzīga hologrāfiskā projekcija, kas peld gaisā virs viduskonsoles. Bezpieskāriena tehnoloģija atdzīvojas, ar vienkāršiem roku žestiem kontrolējot LF-FC autonomās braukšanas funkcijas, infoizklaidi un klimatu salonā.

    lexus lf fc section03 00
 • IMERSĪVA GREZNĪBA

  Kabīne ir iedalīta divos līmeņos. Augšējā daļa rada plašuma sajūtu, ļaujot autovadītājam koncentrēties uz priekšā esošo ceļu, neizjūtot šaurību. Acu augstumā anilīna ādas priekšējie sēdekļi, šķiet, peld gaisā harmoniskā saskaņā ar durvju un paneļa apdari.

 •     lexus lf fc section03 01

  DEGVIELAS ŠŪNU PIEDZIŅA

  Jaudu šim pilnpiedziņas automobilim nodrošina ūdeņraža degvielas šūnu sistēma, gādājot par precīzu griezes sadales kontroli starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. Optimāls LC-FC svara sadalījums panākts, novietojot degvielas šūnu iekārtu automobiļa aizmugurē, bet kontroles mehānismu priekšā, bet ūdeņraža degvielas tvertnes izvietojot T formā.

 • FANTASTISKAS TEHNOLOĢIJAS

  Autonomās braukšanas tehnoloģijas ar uzlabotām satiksmes vides atpazīšanas, prognozēšanas un novērtēšanas funkcijām nodrošina drošu un efektīvu braukšanas pieredzi – mēs esam ceļā uz tādas pasaules radīšanu, kurā nepastāv satiksmes negadījumi.

 • lexus lf fc section03 03