ATKLĀJIET LEXUS

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Mūsu drosmīgie un izteiksmīgie koncepti ir tie, kas virza Lexus. Tie nogādā mūs nākotnē – pateicoties to neparedzamajai enerģijai. Un tie padara šķietami neiespējamo iespējamu.

PAPLAŠINOT ROBEŽAS

Raugoties nākotnē, mēs paliekam uzticīgi – un dziļi iedvesmoti – automobiļiem. Caur mūsu drosmīgajiem konceptautomobiļiem mēs pētām Lexus nākotni. LF-FC, LF-SA un UX konceptautomobilis ir patiesi drosmīgi. Atklāti automobiļu izstādēs visā pasaulē, tie liek atskatīties un paātrina sirdspukstus.

 •     lexus LF 30 hero

  KONCEPTAUTOMOBIĻI

  LF-30 ELECTRIFIED

  Nepārtrauktajos centienos nodrošināt inovatīvu un neatkārtojamu pieredzi Lexus atklāja savu “Lexus Electrified” redzējumu par elektrificēto automobiļu gaidāmo paaudzi.

 •     2017 lexus ux hero

  KONCEPTAUTOMOBIĻI

  UX KONCEPTAUTOMOBILIS

  UX konceptautomobili radīja mūsu Lexus Eiropas Dizaina centrs. Jau no paša sākuma tas tikai veidots, lai apmierinātu futūristiski domājošu pilsētas iedzīvotāju vajadzības un vēlmes – kas kāro un sagaida savienotu vidi.

 •     2017 lexus concept cars lf fc

  KONCEPTAUTOMOBIĻI

  LF-FC

  Radīts, lai pārsteigtu, LF-FC konceptautomobilis ir aizvien izsmalcinātākas greznības un mūsu kaislības ieviest nākotnes vīzijas tagadnē izpausme – kuru Jūs varat pilnībā izbaudīt.

 •     2017 lexus lf sa hero

  KONCEPTAUTOMOBIĻI

  LF-SA

  Drosmīgs. Negaidīts. Juteklisks. Radīts pilsētai. Ikviens LF-SA aspekts iekaro jaunas teritorijas – sākot no kompaktā, izveicīgā eksterjera līdz pārsteidzoši plašajam salonam.