concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

AUGSTĀKĀS KLASES MEISTARĪBA

CREATING AMAZING

MŪSU AUTOBŪVES RAŽOTNES AR MODERNAJĀM TEHNOLOĢIJĀM, INOVATĪVAJIEM PROCESIEM UN AUGSTAS KVALITĀTES PRODUKCIJU IR SLAVENAS VISĀ PASAULĒ. TAČU MĒS ESAM SLAVENI ARĪ AR MEISTARĪGO ROKU DARBU – DISCIPLĪNU, KURAS SAKNES RODAMAS DZIĻI JAPĀNAS KULTŪRĀ.

Tas sākās pirms vairākiem gadiem, kad mūsu Tahara ražotnē, kur tiek būvēts flagmanis LS un citi modeļi, sāka strādāt 10 takumi jeb labākie meistari.

Takumi – antīks japāņu vārds, kas aptuveni nozīmē „amata meistars”, – tiek augstu cienīti visā autobūves nozarē. Viņu uzdevums ir personiski pārliecināties, ar rokām un acīm, ka ikviens automobilis, kas iznācis no Taharas ražotnes, ir uzbūvēts un apdarināts atbilstoši bezprecedenta standartiem. Viņi snieguši vēl kādu priekšrocību: viņu prasmes ir digitalizētas un ieprogrammētas neskaitāmās robotu funkcijās, kas precizitātes standartus ir pacēlis vēl nedzirdētā līmenī.

Šie uzlabojumi nozīmē arī to, ka takumi talantus mehāniskā formā pilnībā iespējams nodot arī citām ražotnēm. Mūsu Kjušu ražotne, kur tiek būvēti RX, ir viena no ražotnēm, kas saņēmusi šādu atbalstu, papildus veidojot arī savu elitāro tehniķu grupu.

Katrs no 10 takumi Taharas ražotnē savu talantu izmanto kādā konkrētā jomā. Lūk, īss pārskats pār trīs pamata disciplīnām.

IKVIENS AUTOMOBILIS AR ROKĀM TIEK APSTRĀDĀTS AR MITRO SMILŠPAPĪRU, UN TIKAI PĒC TAM TIEK UZKLĀTA PAŠŽŪSTOŠĀS KRĀSAS PĒDĒJĀ KĀRTA – TĀDĒJĀDI TIEK PANĀKTA PĒC IESPĒJAS ZĪDAINA UN LĪDZENA APDARE.

Naoaki Nunogaki

DIVAS STABILAS KONCEPCIJAS IR MŪSU DIZAINA FILOZOFIJAS UN IKVIENA AUTO MODEĻA PAMATĀ – „BŪT PIRMAJIEM” UN „MEISTARĪBA”.

Naoaki Nunogaki, Globālās dizaina vadības nodaļas vadītājs
design philosopy thumb 003

DINAMIKA

Ir arī takumi meistars, kas atbild par automobiļa dinamiku. Iespējams, tas ir visapskaužamākais amats – viņš veic testa braucienus ar pirmsražošanas un ražošanas Lexus modeļiem, prototipiem un konkurentu automobiļiem, nemitīgi analizējot un iesniedzot ierosinājumus idejām, ko vēl varētu pilnveidot. Tas nodrošina vislabāko veiktspēju tādās jomās kā braukšana, vadāmība un skaņa.

KRĀSOŠANAS KAMERA

Šeit meistars, kas specializējies krāsas uzklāšanā – ieskaitot mitrās pulēšanas ar rokām mākslu, lai radītu spoguļvirsmai līdzīgu apdari –, pārbauda eksterjera apdari dažādos unikālos apgaismojuma apstākļos. Meistars izmanto īpašu gaismas tuneli, kurā rūpīgi izpēta visu virsbūves virsmu, salīdzinot to ar CAD (datordizaina) komandas teorētiskā ideāla attēliem. Rezultāts ir virsma, kuru nebojā pat vissīkākās nepilnības.

design philosopy thumb 002
design philosopy thumb 001

DZINĒJA MONTĀŽA

Takumi, kas atbild par šo jomu, izvēlas vienu parauga dzinēju un ik detaļas stāvokli pārbauda līdz mikronu līmenim, lai pārliecinātos, ka ikvienam modelim tiek nodrošināta pareizā skaņas rezonanse. Viņš arī personīgi iedarbina katru samontēto dzinēju un ar stetoskopu klausās, kā tas darbojas, lai noteiktu, vai skaņa neatšķiras.

Simon Humphries

LEXUS DIZAINA FILOZOFIJAS BŪTĪBA IR BŪT TEHNOLOĢISKI PROGRESĪVIEM, TAČU ARĪ CILVĒCISKIEM, RADĪT SATRIECOŠU DIZAINU, BET SAGLABĀT MĀKSLINIECISKUMU UN NEPRETENCIOZITĀTI.

Saimons Hamfrijs (Simon Humphries), Globālās dizaina vadības nodaļas vadītājs

L-FINESSE

NEUZKRĪTOŠA NOJAUTA, VIENKĀRŠĪBAS SKAIDRUMS, ELPU AIZRAUJOŠA ELEGANCE

ŠĪ IR IT KĀ VIENKĀRŠA L-FINESSE DEFINĪCIJA: AR MEISTARĪBU ĪSTENOTS AUGSTĀKĀS KLASES DIZAINS UN PROGRESĪVĀKĀS TEHNOLOĢIJAS. PROTAMS, LEXUS FILOZOFIJA IETVER VĒL DAUDZ VAIRĀK – UN TĀS ATSLĒGVĀRDS IR „MEISTARĪBA” JEB „FINESSE”. MĒS RUNĀJAM PAR DOMAS DZIĻUMU, KAS SLĒPJAS AIZ LEXUS GREZNĪBAS. KAUT ARĪ ŠĪS FILOZOFISKĀS PĀRLIECĪBAS SAKNES MEKLĒJAMAS SENOS JAPĀŅU VIESMĪLĪBAS UN ESTĒTIKAS PRINCIPOS, KONCEPCIJA IR ARĪ DINAMISKA UN ATTĪSTĀS.

seamless anticipation

NEUZKRĪTOŠA NOJAUTA

„Omotenashi” – japāņu viesmīlības gars – nozīmē to, ka mēs darām vairāk, nekā vienkārši apmierinām cilvēka vēlmes un vajadzības. Mēs neuzkrītoši nojaušam par tām. Tādējādi, lai kas arī būtu nepieciešams, tas vienmēr ir šeit – sākot no jaudas vienmērības un auto atsaucības līdz salona apgaismojuma izvietojuma ērtumam. Ja runa ir par Lexus automobiļiem, tad centrā vienmēr ir autovadītājs – mierīgs un tāds, kas visu kontrolē un priecājas par ikvienu mirkli.

incisive simplicity

VIENKĀRŠĪBAS SKAIDRUMS

Mēs, Lexus, pastāvīgi paplašinām mūsu autobūves tehnoloģiju un dizaina iespējas. Tas sniedz mums izaicinājumu, jo uzskatām, ka visam, ko radām, jāsniedz bauda, uz to raugoties un lietojot to, neatkarīgi no izstrādes sarežģītības pakāpes. Tādēļ mēs caur sarežģītību nonākam pie izpausmes skaidrības un uzstādīto mērķu patiesuma. Rezultātā tiek radīts „vienkāršības skaidrums”.

intriguing elegance

ELPU AIZRAUJOŠA ELEGANCE

Lexus automobiļiem piemīt spēja nonākt uzmanības centrā un likt atskatīties. Turklāt tie saista un notur uzmanību – jo vairāk Jūs lūkojaties, jo vairāk Jūs aizrauj šī īpašā pieredze. Un, patiešām, Lexus dizaineri runā par „vizuāliem ceļojumiem”. Elegantās virsbūves plašums iet roku rokā ar elpu aizraujošām detaļām un dinamisku gaitu. Pārliecinošs izteiksmīgums saplūst ar harmoniski ieturētu stilu. Tēls pauž kustību un tai pat laikā – mieru. Šāda elegance ir elpu aizraujoša.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK