concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

MANTOJUMS

„F“ nosaukumā F SPORT ir radies no Fuji Speedway trases nosaukuma, kas bija pirmā mūsu augstas veiktspējas F modeļu testu trase. Fuji Speedway mūsu meistarīgie piloti pārbauda un pilnveido ikvienu automobiļa detaļu.

IZCILS DIZAINS

F SPORT dizains noteikti liks atskatīties. Priekšgalu rotā izteiksmīga vārpstveida reste ar „L“ tīkla raksta ielaidumiem un hromētu apdari. Bremžu ventilācijas atveres un aerodinamiskās spuras uz priekšējā apakšējā spoilera palielina piespiedējspēku un dāvā mērķtiecīgu izskatu.

Unikālie vieglmetāla diski un diskrētās F SPORT emblēmas noslēdz dizainu, kā arī liecina par aprīkojuma līmeņa dzimšanas vietu: Fuji Speedway.

EKSKLUZĪVI
DISKI UN
NOREGULĒTA
PIEKARE

Uz pievilcīgā dizaina vieglmetāla diskiem ir uzstādītas zema profila riepas nevainojamai saķerei pagriezienos. Gan priekšējās, gan aizmugurējās balstiekārtas iestatījumi, gan elektriskais stūres pastiprinātājs ir noregulēti, lai uzlabotu vadāmības sniegumu, neupurējot kvalitāti.

AUGSTAS VEIKTSPĒJAS SĒDEKĻI

F SPORT SĒDEKĻU KONSTRUKCIJAI IR DETALIZĒTĀKS PROFILS UN UZLABOTA FORMA – IZBRAUCOT LĪKUMUS, TIE ATBALSTA JŪS NO GURNIEM LĪDZ PAT PLECIEM. BRĪNIŠĶĪGOS IZŠUVUMUS AR ROKĀM IR IZŠUVUŠI MŪSU „TAKUMI" MEISTARI.

SACĪKŠU TRAŠU IEDVESMOTS
DISPLEJS

F SPORT mērinstrumentu paneļa dinamiskais dizains pavēsta visus galvenos datus par braucienu. Tā apgaismojums ir savienots ar braukšanas režīmu selektoru, tāpēc mainās atkarībā no Jūsu izvēlētā režīma.

SPORTA STŪRE
UN PEDĀĻI

Ergonomiski veidotā sporta stūre ļaus Jums nevainojami izjust Jūsu F SPORT. Izsmalcinātās perforētas ādas apdares un F SPORT emblēmas dizains ir pieskaņots pārnesumu pārslēgšanas slēdžiem.

Zem Jūsu pēdas slīpētie alumīnija pedāļi atgādina par F SPORT modeļu autosporta dizaina mantojumu, kā arī dāvā izcilas sajūtas braucot.

IZVĒLIETIES SAVU F SPORT MODELI

IZTEIKSMĪGAIS F SPORT APRĪKOJUMA LĪMENIS IR PIEEJAMS VISĀ MŪSU MODEĻU KLĀSTĀ, TOSTARP KOMPAKTAJAM CT, RC KUPEJAI UN SATRIECOŠAJAM RX SUV. KĀ JŪS IZVĒLĒSIETIES IZCELTIES?

FILTRĒT SATURU PĒC:
Visi
Petrol
Hibrīda
FILTRĒT SATURU PĒC:
Visi
Kompaktklases automobiļi un sedani
Coupe
Crossovers
Hibrīda

NAV REZULTĀTU

Nav tāda automobiļa, kas atbilstu Jūsu meklēšanai. Lūdzu, paplašiniet savu meklēšanu un mēģiniet vēlreiz.

CT

CT

KONCENTRĒTA GREZNĪBA

Izmēģiniet pasaulē pirmo pilnā hibrīda luksusa kompaktautomobili, kas pieejams arī kā dinamiskais
F SPORT modelis.

LS

LS

GREZNA, JAUDĪGA VEIKTSPĒJA

Jaudīga veiktspēja, nevainojamas kontūras un absolūta izsmalcinātība – LS no jauna definē luksusa sedanu.

NX FSPORT

NX

APBRĪNOJAMS PILSĒTVIDES DIZAINS

Atklājiet apbrīnojamo pilsētas dizainu pieciem pasažieriem ar bagāžu un nākamās paaudzes benzīna vai hibrīda piedziņas.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

AIZRAUJOŠA VEIKTSPĒJA

Turot rokās RC izsmalcināti nošūto sporta stūri, Jūs izbaudīsiet neticamu paātrinājumu un aizraujošu vadāmību lielā ātrumā.

F Marque panel 1920 hero
F Sport

F VEIKTSPĒJAS MODEĻI

ATKLĀJIET AUGSTAS VEIKTSPĒJAS AUTOMOBIĻUS, KAS IEDVESMOJA F SPORT APRĪKOJUMA LĪMEŅA RADĪŠANU. MŪSU KAISLĪBA UZ VEIKTSPĒJU UN GREZNĪBU VĒL NAV PĀRSPĒTA.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK