concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

KO NOZĪMĒ CREATING AMAZING?

MUMS, LEXUS, PIEMĪT NERIMSTOŠA VĒLME IET VĒL TĀLĀK, NOJAUKT PASTĀVOŠĀS ROBEŽAS UN NONĀKT PIE IZCILĀ, NEBIJUŠĀ UN ĢENIĀLĀ. ĪSĀK SAKOT – MĒS PASTĀVĪGI TIECAMIES PĒC KAUT KĀ FANTASTISKA.

Apbrīnojama autobūve un modernākās tehnoloģijas nozīmē to, ka automobilis atspoguļo autovadītāja vajadzības; automobiļi spēj nodrošināt vēl nebijušu jaudu un veiktspēju, tai pat laikā ne uz apkārtējās vides rēķina. Fantastisks dizains – automobiļi, kas izskatās satriecoši. Fantastiska meistarība – mūsu materiālu kvalitāte un smalkais darbs nodrošina to, ka ikviens Lexus ir greznuma iemiesojums. Satriecoši ir tehnoloģiskie „soļi”, ko speram, – mēs radījām Lexus Hybrid Drive.

Klientu apkalpošanas līmenis vienmēr ir nepārspējams; tāpēc būt Lexus īpašniekam ir tikpat fantastiski, cik fantastisks ir pats automobilis.

Mēs, Lexus, neapstājamies, līdz neesam radījuši apbrīnojamus rezultātus.

LEXUS BRAND

AMBICIOZU PROJEKTU KOPUMS, KAS PĒTA KUSTĪBAS SAREŽĢĪTUMU UN SKAISTUMU – SĀKOT AR MŪSU PIRMO PROJEKTU „SOĻI“. SOĻI IR STĀSTS PAR GIGANTISKU FIGŪRU, KAS ĢENIĀLI PĀRVIETOJAS PA PILSĒTU, MEKLĒJOT KO ĪPAŠU.

RADĪT APBRĪNOJAMUS REZULTĀTUS: RX

IKVIENAM JAUNAM RX MODELIM IR JĀPIERĀDA SEVI VAIRĀKU NEIEDOMĀJAMU TESTU SĒRIJĀ, IESKAITOT VISMAZ DIVAS MINŪTES T. S. VĒTRAS KAMERĀ, KURĀ TIEK SIMULĒTI REĀLA TAIFŪNA APSTĀKĻI

Lexus ikvienam jaunam RX veic intensīvus testus, kuros stipri pārsniegtas reālās dzīves situācijas, kādās automobilis var nonākt uz ceļa. Pirms jaunais modelis sasniedz autosalonu, tas tiek pamatīgi pārbaudīts t. s. gaismas tunelī, vai tam nepastāv virsmas nepilnības. Pieredzējis meistars, kurš spēj sajust atšķirību starp vienas papīra lapas divām pusēm, pārbauda, vai virsma ir perfekti līdzena, automobilis iziet vēja un krusas simulācijas un tiek burtiski bombardēts ar lietusgāzi (200 mm/h) viesuļvētras kamerā.

Izturēt Lexus vētras testu divu līdz desmit minūšu ilgumā, neielaižot salonā ne pilītes ūdens, ir liels sasniegums, jo ūdens daudzums kamerā ir aptuveni divreiz lielāks, nekā ir vidēji novērots spēcīgā taifūnā.

Šajā īsfilmā mēs varam ielūkoties vētras vērotāju pasaulē, kuri tiecas piedzīvot šādus ekstrēmus apstākļus dabā. Zemāk atrodamajā attēlu galerijā vētras vērotājs apraksta neticamākos dabas skatus, ko viņam ir izdevies novērot, un stāsta, kādas sajūtas rodas, atrodoties tiešā vētras tuvumā.

RADĪT APBRĪNOJAMUS REZULTĀTUS: GS

JAUNĀ GS F SPORT SISTĒMA – LEXUS DINAMISKĀ VADĪBA – APVIENOJOT SAVSTARPĒJI PRETĒJUS SPĒKUS, NODROŠINA NE VIEN STABILU, BET ARĪ PĀRSTEIDZOŠU PIEDZIŅU, KAS TIK APBRĪNOJAMĀ KĀRTĀ LIEK DOMĀT PAR BRĪVĀS NIRŠANAS PASAULI

Šajā īsfilmā freediver un grāmatas One Breath autore Emma Ferela (Emma Farrell) stāsta, kā pārvarēt ķermeņa dabisko nepieciešamību elpot, savukārt Lexus žurnāla pārstāvis Dags Noks (Doug Knox) salīdzina to ar savstarpēji pretējiem spēkiem, kas apvienoti Lexus dinamiskās vadības izstrādē.

Šī jaunā sistēma, kas pirmo reizi iebūvēta GS F SPORT, ar stūres vadības un dažādu sensoru starpniecību nodrošina pārsteidzošu un modru piedziņu. Turklāt tas ir pasaulē pirmais dinamiskās vadības sistēmas un hibrīda piedziņas apvienojums.

Braucot lielā ātrumā, aizmugurējie riteņi viegli pagriežas vienā virzienā ar priekšējiem riteņiem, pastiprinot automobiļa stūres reakciju. Mazā ātrumā priekšējie riteņi griežas pretēji aizmugurējiem riteņiem. Kaut tas var šķist neloģiski, faktiski tas garantē teicamu kontroli un precizitāti, kā pamatā ir drošība un stabilitāte.

Klāt pievienotajā attēlu galerijā elpas aizturēšanas disciplīnas aizsācējs Fred Buyle dalās ar spilgtākajiem iespaidiem par cilvēka organisma robežu pārvarēšanu, būdams brīvais nirējs un zemūdens fotogrāfs..

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK