concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LEXUS UX KONCEPTAUTOMOBILIS

MŪSU JAUNĀ KONCEPTAUTOMOBIĻA PIRMIZRĀDE NOTIKA
2016. GADA PARĪZES AUTOIZSTĀDĒ.

Mēs atklājām mūsu jauno konceptautomobili, Lexus UX konceptu, 2016. gada Parīzes autoizstādē. Radīts mūsu Lexus Eiropas dizaina centrā, šis auto ir paredzēts pogresīvai, pilsētas mērķauditorijai, kas dzīvo savienotā vidē.

UX konceptautomobilis izmanto iedomu tehnoloģiju, lai radītu imersīvu vadītāja pieredzi, savukārt interjers apvieno tradicionālo meistarību ar inovatīvām ražošanas metodēm. Lexus Preses konference notika 29. septembrī plkst. 13.30 CET, Lexus stenda 4. zālē. Tiešraides atkārtojums pieejams zemāk.

IZTEIKSMĪGAIS UX KONCEPTAUTOMOBIĻA DIZAINS APVIENOTS AR MODERNĀM, ATJAUTĪGĀM TEHNOLOĢIJĀM, DĀVĀJOT BRAUCĒJIEM PILNĪBĀ IMERSĪVU PIEREDZI

Visas automobiļa cilvēks-automobilis saskarnes (HMI) tehnoloģijas ir radītas, lai progresīviem klientiem, kas dzīvo un strādā vienmēr savienotā vidē, dāvātu inovatīvu, trīsdimensionālu autovadītāja pieredzi.

Vadītāja mērinstrumentu panelī novietota caurspīdīga lode, kas peld līdzīgi hologrammai un kurā analogās un digitālās informācijas kombinācija veido funkcionālu, taču vēl neredzētu lietotāja saskarni. Viduskonsolē izvietots izteiksmīgs, daudzšķautņains kristāla veidojums, kurā gan vadītājs, gan pasažieris var skaidri saskatīt hologrammas tipa displeju, kas attēlo gaisa kondicionētāja un infoizklaides sistēmas informāciju.

Jaunajā UX konceptautomobilī ir izmantotas arī pašas jaunākās un modernākās automobiļu elektriskās tehnoloģijas. Tās ietver elektrohromatiskus logus, bet sānu spoguļus aizvieto e-spoguļu kameru korpusi, kas ir daudz plānāki par tradicionālajiem spoguļu ietvariem. Visi slēdži ir elektrostatiski un izvietoti zem caurspīdīgiem vāciņiem.

Visbeidzot spuras motīvs, kas izmantots priekšējos statņos, tiek atkārtots jaunajā Lexus klientu audio pieredzē – panelī, pasažiera pusē, ir iebūvēts noņemams skaļruņa modulis.

MŪSU MĒRĶIS BIJA RADĪT JAUNU KOMPAKTO KROSOVERU ŽANRU, AUTOMOBILI, KAS NO KLIENTA PERSPEKTĪVAS RADĪTU KO UNIKĀLU – INOVATĪVU, TRĪSDIMENSIONĀLU, PILNĪBĀ IMERSĪVU LIETOTĀJA PIEREDZI.

Stefans Rasmusens (Stephan Rasmussen), Eiropas Dizaina centra ED2 dizainers

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK