concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LF-SA KONCEPTS

JAUNAIS LEXUS LF-SA KONCEPTAUTOMOBILIS DEBITĒ 2015. GADA ŽENĒVAS AUTOIZSTĀDĒ.

LF SA cutout 960 001

2014. gadā bija pirmā Lexus modeļa — limuzīna LS 400 — 25. gadadiena. Lai nosvinētu šo zīmīgo dienu, Lexus sagatavoja pārbaudījumu Eiropas dizaina studijai ED2 — izstrādāt īpaši kompakta B klases pilsētas 2x2 automobiļa konceptu.

LF-SA konceptautomobilī ir apvienota Lexus kaisle uz jauna dizaina tendenču ieviešanu uzņēmuma zīmolā, radot skaistu un emocionālu rezultātu.


Daudzi no mums uzskata, ka nākotni arvien vairāk ietekmē tehnoloģijas un virtuālā pieredze, tādēļ LF-SA konceptautomobilī īpaša uzmanība tiek pievērsta vadītāja ērtībām — tas atspoguļo Lexus vīziju par to, ka īstas vadīšanas pieredzei ir jābūt izcilai.

Tādēļ LF-SA konceptautomobilī ir apvienota pārdrošā zīmola L-finesse dizaina filozofija un nekad nezūdošā ērtas vadīšanas pieredze, kas allaž apliecina progresējošo Lexus automobiļu kvalitāti.

Braucot pilsētā, sajūtiet brīvdienu piedzīvojuma emocijas, jo LF-SA koncepts atklāj nākotni, kurā Lexus vadītāji varēs ar baudu vadīt automobili paši, joprojām baudot maksimālo pieredzi savietojamībā, informācijā, izklaidē un drošībā.

Piedzīvojumu gaisotne jūtama pat krāsu koncepcijā — ārējās apdares spožā sudraba krāsa atspoguļo visuma atklājumus, savukārt salons ir veidots saules aptumsuma krāsu noskaņās.

ĀRĒJAIS DIZAINS

Lexus dizaineri izstrādājuši jauno Lexus LF-SA konceptautomobili 3450 mm garu, 1700 mm platu un 1430 mm augstu, ar kompaktu uzbūvi, kas paredzēta ērtai manevrējamībai, kas ir būtiski pilsētas automobilim. Tā stils ir pamatīgs un pārliecinošs.

LF-SA īpaši pārdomātais izskats atspoguļo izaicinājumus un avangardu — stila pieeju “Laiks dizainā”, kur no dažādiem skatpunktiem mainās automobiļa uztvere.

Ar Lexus logotipa leņķiskajām formām jaunais vārpstveida režģa dizains pāriet no divdimensiju grafikas uz iespaidīgām trīsdimensiju formām, kas īpaši izceļas priekšējos spārnos un sānu virsbūvē. Tas viss izceļ šī konceptautomobiļa plašo un stingro nostāju.

Kontrastu starp ieliektajām un izliektajām virsmām pastiprina iespaidīgās līnijas virs riteņu arkām, jo īpaši aizmugurē, radot neatkārtojamas dizaina proporcijas un piešķirot spēcīgu dinamiskuma un progresīvu kustību sajūtu.

Vārpstveida režģim ir izteikti leņķiska forma, divpakāpju mugurpuses stils, kas ietver L veida formas lukturu klasterus, veidotus iedvesmojoties no kontrforsa dizaina idejas. Viscaur, piemēram, tuvās gaismas lukturos, ir redzams Lexus raksturīgais bultas uzgaļa motīvs.

SALONA DIZAINS

Lai arī no ārpuses tas izskatās kompakts, LF-SA konceptautomobilis paredz pārsteidzoši ietilpīga salona dizainu. Plašuma sajūtas atslēga ir dizaineru “spēles ar vieglumu”, piemēram, plašais mērinstrumentu panelis vizuāli paplašina salonu.

Pilsētas automobiļos lielāko daļu laika pārvietojas tikai viena persona, tādēļ “2+2” salona izkārtojums veidots, domājot par vadītāja ērtībām. Vadītāja sēdeklis ir fiksēts, un stūres un pedāļu novietojums ir regulējams, tādējādi automobili var pielāgot vadītāja vēlmēm un vajadzībām, nevis otrādi.

Priekšējā pasažiera sēdeklis savukārt ir bīdāms, sniedzot gana daudz vietas aizmugurējiem pasažieriem.

Divējādā funkcija, kur īpaši tiek domāts par autovadītāju, ir papildināta ar plašu salona dizainu, kuram izmantoti tādi materiāli un lielums, lai salonā varētu radīt skaidri saskatāmas un plūstošas eliptiskās vietas.

“Mērinstrumentu paneļa korpusā ir iebūvēts digitāls hologrammas veida informācijas un izklaides sistēmas displejs, savukārt vējstiklā ir iebūvēts Head-Up-Display.”

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK