concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

LF-NX TURBO

JAUNĀ LF-NX TURBO VERSIJAS PASAULES PIRMIZRĀDE 2013. GADA TOKIJAS AUTOIZSTĀDĒ

LF-NX KOMPAKTĀ KROSOVERA SUV KONCEPTA TURBO VERSIJA TIKS IZRĀDĪTA 43. TOKIJAS AUTOIZSTĀDĒ TOKIJAS BIG SIGHT IZSTĀŽU CENTRĀ KOTO WARD RAJONĀ, TOKIJĀ, NO 2013. GADA 20. NOVEMBRA LĪDZ 1. DECEMBRIM.

LF-NX konceptauto, kas debitēja 2013. gada Frankfurtes autoizstādē, ir aprīkots ar modernāko 2,0 litru turbo dzinēju, kas garantē izcilu dinamiku un vides rādītājus.


Zemais smaguma centrs, ko uzsver priekšējais apakšējais spoilers, turbo modelim piešķir sportiskāku izskatu un rada slaidu profilu, bet kompaktā, smailā virsbūve un platās riepas izstaro unikālo SUV jaudu un aizraujošo brauktspēju.

Jaunais LF-NX Turbo ir apveltīts ar LF-NX HV izteiksmīgo, pārsteidzošo un inovatīvo dizainu, taču ietver neskaitāmas atšķirīgas eksterjera un salona detaļas, kas apliecina jaunā 2,0 litru dzinēja ar turbokompresoru veiktspējas potenciālu.

Salonā jaunā Remote Touch saskarne ar skārienpaliktni – pirmoreiz Lexus – nodrošina modernu un ērtu lietotāja pieredzi.

LF NX cutout 960 001

DIZAINS

Jaunais LF-NX Turbo ir apveltīts ar LF-NX HV izteiksmīgo, pārsteidzošo un inovatīvo dizainu, taču ietver neskaitāmas atšķirīgas eksterjera un salona detaļas, kas apliecina jaunā 2,0 litru dzinēja ar turbokompresoru veiktspējas potenciālu.

Lexus vārpstveida reste tagad lepojas ar matēta hroma apdari, bet tās apakšdaļu uzsver šaurā, ar melna režģa dizainu izceltā gaisa ieplūdes atvere virs smailā spurveida spoilera ar matēta hroma apdari, kurš pauž konceptautomobiļa zemo smaguma centru un sportisko raksturu.

Vertikālās priekšējās gaisa ieplūdes atveres aizsargā melna režģa tīkliņš un tām ir spīdīgi melnas krāsas apdare.

DZINĒJI

LF-NX Turbo konceptautomobilis ir aprīkots ar pirmo Lexus benzīna dzinēju ar turbokompresoru.

2,0 litru, 4 cilindru agregāts apvieno Lexus moderno degvielas sajaukšanas kameru, vēdekļveida degvielas iesmidzināšanu, D-4S un VVT-i iekšdedzes tehnoloģijas ar cilindru galvā integrētu izplūdes kolektoru un dubultās spirāles turbokompresoru ar aktīvo regulēšanas vārstu.

Optimizējot izplūdes gāzu temperatūru, cilindru galvā integrētais izplūdes kolektors apvieno augsta līmeņa veiktspēju ar degvielas efektivitāti, nodrošinot tīras izplūdes emisijas, bet dubultās spirāles turbokompresors efektīvi darbojas visplašākajā apgriezienu diapazonā.

LF-NX Turbo jaunais dzinējs nodrošina ātru droseles reakciju un satriecošu veiktspēju, vienlaikus uzrādot izcilu degvielas ekonomiju.

IZTEIKTS LEXUS

LEXUS LF-NX

LF NX cutout 960 003

LEXUS LF-NX KOMPAKTKLASES KONCEPTA PASAULES PIRMIZRĀDE 2013. GADA FRANKFURTES AUTOIZSTĀDĒ

Jaunā Lexus vidēja izmēra konceptautomobiļa LF-NX pasaules pirmizrāde notika 2013. gada Frankfurtes autoizstādē (IAA). Šis konceptautomobilis pēta vidēja izmēra SUV potenciālu Lexus modeļu klāstā.

Apstiprinot Lexus līderpozīciju pilnā hibrīda piedziņas tehnoloģiju jomā, LF-NX konceptautomobilim jaudu nodrošina Lexus Hybrid Drive sistēmas jaunā versija, kas pielāgota SUV veiktspējai.

Ārkārtīgi izteiksmīgajā, spēcīgajā un plastiskajā stilā LF-NX konceptautomobiļa eksterjera dizains atspoguļo Lexus L-finesse dizaina valodas evolūciju.

Priekšgalā dominē spēcīga Lexus vārpstveida restes interpretācija, ārkārtīgi izteiksmīgais Lexus raksturīgais priekšējo lukturu dizains ar neatkarīgiem dienas gaitas lukturiem (DRL) un unikāls stūru dizains, kas atdala buferus no priekšējiem spārniem ar agresīvu, vertikālu šķēlumu.

Profilā robustām riteņu arkām ir melna aizsargapdare, kas raksturīga pilsētas krosoveram. Virs izteiktās rombveida viduslīnijas klasiski plūstošais Lexus sānu profils un stāvus augšupejošā aizmugures līnija veido sportiskas kupejas straujo siluetu.

in article 03

Aizmuguri rotā izteiksmīgi aizmugures kombinētie lukturi. Tie ir veidoti tā, lai gaismu mestu dziļi lejā līdz pat buferim, radot asu, aerodinamisku šķautni, kurā atspoguļotas automobiļa priekšējo spārnu kontūras.

in article 04

Uzsverot LF-NX konceptautomobiļa augstākās klases SUV autentiskumu, salona reljefo metāla virsmu izturību un izsmalcinātību papildina viscaur izmantotā Sunrise Yellow / Black ādas apdare ar kontrastējošām vīlēm, kā arī izsmalcinātais mērinstrumentu apgaismojums zilā krāsā.

Lexus LF-NX konceptautomobiļa eksterjers ir jaunā Brushed Metal Silver krāsā, kas rada satriecošu iespaidu, ka virsbūve ir izgrebta no vesela masīva metāla kuba.

Salons atspoguļo LF-NX ārkārtīgi plastiskās, izteiksmīgās un spēcīgās eksterjera formas, radot uz vadītāju koncentrētu kabīni ergonomiski ideālā vidē.

Turpinot „uz cilvēku orientēto“ L-finesse dizaina koncepciju, salonā izmantots ideāli pārredzams mērinstrumentu paneļa formāts ar ekrānu zonu augšpusē un vadības slēdžu zonu apakšdaļā, kas līdz pilnībai noslīpēts jau vairākās Lexus paaudzēs.

Tas ļauj intuitīvi rīkoties ar automobiļa nākamās paaudzes tehnoloģijām, tostarp skārienjutīgajiem elektrostatiskajiem slēdžiem un jaunās skārienpaliktņa Remote Touch saskarnes (RTI) dizainu.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK