concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

AVANGARDISKS SKAISTUMS

2X2 sporta kupejas hibrīdauto avangardiskais skaistums.

Kopš Ziemeļamerikas Starptautiskās auto izstādes, kas notika 2012. gada janvārī, mūsu LF-LC konceptauto ir pastāvīgi atradies uzmanības centrā. Veikls, sportisks un agresīvs – tā ieceres pamatā bija ideja par „plūstošu precizitāti", kas galarezultātā izpaužas kā, izsakoties dizaineru vārdiem, „avangardisks skaistums”. Turklāt šajā izstādē tas ieguva balvu „Eyes on Design” konceptauto kategorijā.

Auto satriecošā āriene vēstī par turpmākajām vēsmām Lexus jaunāko modeļu piedāvājumā. Šīs sporta kupejas vīzijas dizains radīts Calty studijā, kas atrodas Kalifornijā, drosmīgi interpretējot mums raksturīgo vārpstveida resti un izstrādājot fantastiskus dienas gaitas lukturus.

LF LC cutout 960 001

MĒS PATLABAN PIEDZĪVOJAM LIELĀKĀS PĀRMAIŅAS LEXUS VĒSTURĒ – UN MŪS IEDVESMO ORIĢINĀLA DIZAINA JAUNĀKĀS VĒSMAS.

Karls Šlihts (Karl Schlicht) , Lexus Produktu un mārketinga plānošanas nodaļas ģenerāldirektors, 2012. gada janvārī

LF-LC FUNKCIJAS

LF LC cutout 960 002

STIKLA JUMTA KONSTRUKCIJĀ IZMANTOTS VIEGLSVARA STATNIS, UN SALONĀ AUTOVADĪTĀJU IESKAUJ DZIĻI IELIEKTI SĀNU PANEĻI UN AUGSTA, IZLIEKTA VIDUSKONSOLE.

Ar to vada audio sistēmu, klimata kontroli un navigāciju, un saskarnē izmantoti uznirstošie skārienjutīgie logi, kas atvieglo sarežģītāku parametru ievadi.

Stikla jumta konstrukcijā izmantots vieglsvara statnis, un salonā autovadītāju ieskauj dziļi ieliekti sānu paneļi un augsta, izliekta viduskonsole.

Izmantojot skārienjutīgo tālvadības iekārtu, LF-LC funkcijas ir vienkārši vadāmas, un divi 12,3" LCD ekrāni nodrošina navigācijas un citu informāciju. Vadība notiek no skārienjutīgās vadības pults, kas atrodas centrālajā konsolē.

Ar to vada audio sistēmu, klimata kontroli un navigāciju, un saskarnē izmantoti uznirstošie skārienjutīgie logi, kas atvieglo sarežģītāku parametru ievadi.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK