concept cars

KONCEPTAUTOMOBIĻI

Lexus konceptautomobiļi ļauj mums palūkoties uz aizraujošām nākotnes dizaina tendencēm.

main menu lexus brand

DIZAINA
INOVĀCIJAS

Šajā sadaļā aprakstītas mūsu pārsteidzošākās dizaina koncepcijas un sasniegumi.

hybrid cars

HIBRĪDAUTO

Pastāv vairāki hibrīdauto veidi, un tiem visiem ir kas kopīgs.

lexus service

LEXUS
SERVISI

Atrodiet sev tuvāko Lexus centru vai tirdzniecības vietu.

AVANGARDA SKAISTUMS

APBRĪNOJAMAIS JAUNAIS LF-CC PILNĀ HIBRĪDA KUPEJAS KONCEPTAUTOMOBILIS PIEDZĪVO PASAULES PIRMIZRĀDI 2012. GADA PARĪZES AUTOIZSTĀDĒ.

Rotāta ar līdz šim drosmīgāko Lexus vārpstveida resti, šī kompaktā četru sēdvietu kupeja norāda uz mūsu nākotnes modeļu dizaina valodas dinamisko evolūciju. Sportisko kupejas profilu pastiprina sānu līnijas kontūras ar īsu priekšējo un aizmugures pārkari.

Priekšā plastiski veidotās gaisa atveres atdzesē dzinēju un bremzes, bet 3 LED prožektoru priekšējo lukturu dizains ietver inovatīvos, virspusē novietotos dzesētājus un iespaidīgos bultas formas dienas gaitas lukturus.

LF CC cutout 960 001

DINAMISKAIS
STILS

DINAMISKAIS STILS UZSVER LF-CC STABILO STĀJU UN ZEMO SMAGUMA CENTRU.

Aprīkots ar pilnīgi jauno 2,5 litru pilnā hibrīda Lexus spēka piedziņu, kas nodrošina jaudu aizmugurējiem riteņiem, šis konceptautomobilis ir radīts, lai sniegtu aizraujošu braukšanas pieredzi un klasē zemāko emisiju, kas ir mazāka par 100 g CO2/km.

SALONĀ

DINAMISKAIS STILS UZSVER LF-CC STABILO STĀJU UN ZEMO SMAGUMA CENTRU.

Salonā uz vadītāju orientētā sporta kabīne izceļ modernās tehnoloģijas un izsmalcināti veidotās ādas un metāla dizaina detaļas. Visi funkcionālie vadības komponenti ir izvietoti ap vadītāja sēdekli, apvienojot izcilu ergonomiku ar modernām HMI (Human Machine Interface) tehnoloģijām.

Lai Jums nodrošinātu vislabāko Lexus pieredzi tiešsaistē, mēs un izvēlētie partneri mūsu vietnē izmantojam sīkdatnes. Ja Jūs turpināsiet pārlūkošanu nemainot iestatījumus, mēs pieņemsim, ka Jūs piekrītat visu Lexus tīmekļa vietnes sīkdatņu izmantošanai.

LASĪT VAIRĀK